Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: the_dawg Dátum november 06, 2012, 00:19:47
Üdv

Végérvényesen zárolták egy MoneyBookers accomat, az egyetlen mód, hogy a rajta lévő pénzt kimentsem, ha banki átutalást kezdeményezek.

Szerintetek necces, ha a az MB acc és a bankszámla más néven van? Pl bwin esetében Erstére zokszó nélkül kiutalnak, akármilyen nevet adok meg. De itt egy apró ablakban egy üzenet fogad, miszerint a névnek egyeznie kell, különben pénzmosás gyanúja stb. ( a bankszámla nem volt előzetesen verified)

Valaki mentett már ki pénzt így?
Előre is kösz.

Ez sajnos több, mint necces.
Saját néven lévő számláról / kártyáról kell töltened a skrill számlát és csak oda kérhetsz kiutalást.
Ha nem volt érvényesítve, akkor szerintem még akkor sem utalnák ki, ha a tiéd lenne a bankszámla.

Van a neveden egyébként bankszámla?
Próbáld arra kikérni az ügyfélszolgálaton keresztül (küldj nekik nevedre szóló bankszámla kivonatot) vagy esetleg egy ismerős skrilljére próbáld meg átutaltatni a pénzt!

Végleg zárolták a számlád?

Sajnos ez utóbbiak nem működnek, az egyetlen tranzakció, ami ilyen esetben szóba jöhet, az a banki átutalás, semmi más.

Helló!
Regelni szerettem volna a Skrill-re,de azt írta,h ez az e-mail cím már használatban van! Mit tehetnék?

Idézetet írta: Zsoca Dátum november 07, 2012, 14:13:09
Helló!
Regelni szerettem volna a Skrill-re,de azt írta,h ez az e-mail cím már használatban van! Mit tehetnék?

Pár perc alatt csinálsz ügyesen egy új e-mailt.  ;)

Sziasztok!Skrillen nem baj ha adok meg másik e-mail címet is?

Egyáltalán, akárhány e-mail cimed hozzáadhatod.

üdv
azt hogy hány vip pontom van skrill-en, hol találom meg? :)

Sziasztok!
Végigböngésztem a topic-ot, és nem találtam arra semmit hogy ugyanazzal a számláddal lehet -e új MB-t csinálni pénznem váltás miatt.
Most HUF számlám van. Eurosat szeretnék. Annyi már kiderült hogy zárolnom kell a mostanit. Más e-mail címmel egy újat kell csinálni de a számlám lehet ugyanaz amiről feltöltöm?

Vagy inkább csináljak mondjuk egy Nettellert EUR-ba?
Válaszokat előre is köszönöm:)

Üdvw
Siki333

Idézetet írta: siki333 Dátum november 15, 2012, 20:10:33
Sziasztok!
Végigböngésztem a topic-ot, és nem találtam arra semmit hogy ugyanazzal a számláddal lehet -e új MB-t csinálni pénznem váltás miatt.
Most HUF számlám van. Eurosat szeretnék. Annyi már kiderült hogy zárolnom kell a mostanit. Más e-mail címmel egy újat kell csinálni de a számlám lehet ugyanaz amiről feltöltöm?

Elméletileg nem de ügyfélszolgálaton keresztül elintézhető,amint azt dopamin tette:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3386.msg302946.html#msg302946

Idézetet írta: siki333 Dátum november 15, 2012, 20:10:33
Sziasztok!
Végigböngésztem a topic-ot, és nem találtam arra semmit hogy ugyanazzal a számláddal lehet -e új MB-t csinálni pénznem váltás miatt.
Most HUF számlám van. Eurosat szeretnék. Annyi már kiderült hogy zárolnom kell a mostanit. Más e-mail címmel egy újat kell csinálni de a számlám lehet ugyanaz amiről feltöltöm?

Vagy inkább csináljak mondjuk egy Nettellert EUR-ba?
Válaszokat előre is köszönöm:)

Üdvw
Siki333

Azért azt majd gondold meg, hogy nem lesz-e a későbbiekben is szükséged egy forint netes pénztárcára! Egyrészt a forintos irodák miatt, másrészt azért, hogy a forintodat külföldön tarthasd.
Bármikor feltűnhet egy sportfogadó védelmi megbízott, aki igényt tarthat az egyenlegedre...

Persze az euró számla is indokolt és nem csak az eurós irodák miatt, mivel bármikor beszakíthatják a forintot.

Sziasztok! Regisztráltam a Moneybookersre, de egyszerűen nem tudom ráutalni a pénzemet a netes OTP számlámról. Az átutalásnal mit kell kiválasztanom? Belföldi vagy deviza? Mert a devizánál egy rakás dolgot kér! Segítsetek, hogy pontosan mit hova kel beírni! Pl. A bank nevét, vagy a Moneybookers nevet, a várost, stb.

Idézetet írta: Jégember94 Dátum november 19, 2012, 17:48:09
Sziasztok! Regisztráltam a Moneybookersre, de egyszerűen nem tudom ráutalni a pénzemet a netes OTP számlámról. Az átutalásnal mit kell kiválasztanom? Belföldi vagy deviza? Mert a devizánál egy rakás dolgot kér! Segítsetek, hogy pontosan mit hova kel beírni! Pl. A bank nevét, vagy a Moneybookers nevet, a várost, stb.

Természetesen belföldi forint átutalás mert van az MB nek budapesti fiókja is, az upload fundsba amúgy megkapsz minden információt:_

ccount holder:   Moneybookers Ltd
Bank:   Unicredit Bank Hungary Zrt.
City/Town:   Budapest
Account number:   10918001-00000001-15051238
SWIFT:   BACXHUHB
IBAN:   HU31109180010000000115051238
Account currency:   HUF
Reference:

Tehát sima forintos utalás, account numbert beírod a számlaszámhoz, a reference számot meg a közleménybe, ennyi az egész a többivel nem kell foglalkozni.

Köszönöm! Hogyan tudom feltölteni a skrill segítségével a bet365 számlámat? Azért kérdem, mert láttam beten is valami skrilles lehetőséget, meg Skrillen is... . Átutaltam a pénzt amúgy, remélem, hogy sikeresen megérkezik...

Ma próbáltam én is feltölteni otp mastercard kártyával skrilles számlámat ami ezidáig mindig simán ment de ma visszautasitotta a tranzakciót hogy a bank tiltja na fasza már ez a fasz Csányi féle tetű banda is beállt a sorba.

Idézetet írta: Jégember94 Dátum november 20, 2012, 16:20:56
Köszönöm! Hogyan tudom feltölteni a skrill segítségével a bet365 számlámat? Azért kérdem, mert láttam beten is valami skrilles lehetőséget, meg Skrillen is... . Átutaltam a pénzt amúgy, remélem, hogy sikeresen megérkezik...

A fogadóirodához belépve kell a befizetést kezdeményezned.
Ezután átirányít onnan a Skrill felületére, hogy megadd a jelszavadat.