Davis Kupa 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki lesz a győztes?

Oroszország
1 (20%)
Spanyolország
1 (20%)
Szerbia
0 (0%)
Egyesült Államok
0 (0%)
Olaszország
0 (0%)
Magyarország
1 (20%)
Shakira (Gerard Piqué)
2 (40%)

Összes szavazó: 5

Szavazás lezárva: november 27, 2021, 16:52:50


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 24., 15:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 24., 15:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 24., 15:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 24., 15:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 24., 15:00CET

Fucso szerint mindenki vegye lazán a kupát, mivel ez az a fajta torna, ahol bármeddig ellehet jutni.
Jó tanácsot adott a fiataloknak.
Ennek ellenére nekem a spanyolok végső győzelme tetszik ismét.

Átfutva a neveket, eléggé vegyes felvágott a csapatok összeállítása :)

Végső győztesre szorzók alapján kiemelkednek az oroszok, szinglit tekintve náluk vannak a legjobb nevek (Medvedev, Rublev, Khachanov). Szerbiában Djoko kevés lesz, a franciák pedig a párost leszámítva a korábbi évekhez képest egy nagyon gyengének tűnő válogatottal jönnek. Spanyolok, oroszok erősnek tűnnek. A magyarok pedig akár meglepetést is okozhatnak, ha a Balázs/Fucsó páros jól muzsikál majd. Fucsó egyéniben rengeteg játékost coverel és Piros Zsombi is élete formájában. Bármi lehet a csoportban, csoportelsőség is vagy akár 2 vereség.

Ausztrálok ellen (bár még a sorsolást nem láttam) egyéniben 1-1-re számítok, aztán dönt a páros.

A horvátok ellen a két egyes után eldől a dolog, párosban a Mektic/Pavic ellen nem nagyon van sansz. Szóval Fucsónak kellene Cilicet kapni és legyőzni, Zsombi pedig a gyengébb horvátot (Serdarusic) úgy gondolom megoldaná.

Nem tudjátok, TV közvetíti? ???

Idézetet írta: Latzka Dátum november 26, 2021, 10:59:35
Nem tudjátok, TV közvetíti? ???

Magyar sportcsatorna kizárt. Inkább ismételnek focimeccseket. De nem is csodálkozom. A vízilabda világligát sem közvetítik, mikor játszanak a mieink.
Akkor teniszben sem érdekeltek.
Csak streamelni tudjuk.

A bet365 adja! :) Jó minőségben! :)


Idézetet írta: Titti7 Dátum november 27, 2021, 10:19:09
Mostlátom az M4 is adja!!!

Köszi :ok: Úgy rávágta chabialonso, hogy kizárt, hogy nem is néztem volna rá, ha nem mondod :beerchug:

Közben kijöttek Marci meccsére a szorzók, 1,83-1,83 ???
Szerintem Fucsó behúzza, kisebb oddsra számítottam nála.

De szép volt ez a fordítás Zsombitól Millman ellen. Nagyon ott van fejben a srác.
Marci is nyerni fog Minaur ellen.
Úgy érzem nagy meglepetésre verjük összesítésben az ausztrálokat.

En semmibe se nezem a teniszt*, de ez a meccs most rendesen odaszegezett a kepernyo ele. Eredmenytol fuggetlenul ez hatalmas meccs.

* egyszer kiprobaltattak velem, nem ment, ugyhogy tudom, hogy az utolso challengeres is 6-0, 6-0-ra verne az ev barmely napjan.

Hát tegnap pont az az eredmény nem jött amit vártunk Fucsótól. A fiatalok nagyon jól játszottak párosban is eredménytől függetlenül.
Verni kellene a horvátokat, hogy a 2 hely meglegyen.
Szerintem pozitívum, hogy Zsombor játszik Ciliccel. Ma is csinálhat egy szép meglepetést.