Új probálkozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 11, 2021, 15:48:31
Erste liga negyeddöntőiben eddig nem volt nagy meglepetés, akik az alapszakasz első négy helyét foglalták el mind azok is jutottak tovább egyaránt 4-1es össz végeredménnyel. Egyetlen kivétel, ahol nem volt elég 5 mérkőzés a párharc lezárásához, az az alapszakasz győztes Brassó és az utolsó playoff helyet elcsípő Vasas találkozója. Itt ugyanis 6. mérkőzésre van szükség, hiszen csak 3-2-re vezet összesítésben az erősebbnek vélt brassói gárda. Úgy hiszem a mai nap sikerül lezárniuk ezt a párharcot, és készülhetnek a jővő heti elődöntőjükre.

Vasas - Brassó
vendég @1,66
tét: 5 egység

Újabb meglepetést ért el a Vasas és döntő mérkőzést kényszeritett ki Brassótól, úgy, hogy 3 mérkőzés után 3-0 volt már Brassónak. Most 3-3 és hetedik döntő mérkőzés következik.
-5 egység

Ahogy fennebb is irtam döntő mérkőzés előtt a Brassó - Vasas párharc. Nincs több botlási lehetőség, és az idáig végső győzelemre is esélyként kikiálltott Brassó ma simán hozni fogja a kötelező győzelmet!
Hoki Erste Liga
Brassó - Vasas
hazai @1,30
tét: 10 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 13, 2021, 10:10:37
Ahogy fennebb is irtam döntő mérkőzés előtt a Brassó - Vasas párharc. Nincs több botlási lehetőség, és az idáig végső győzelemre is esélyként kikiálltott Brassó ma simán hozni fogja a kötelező győzelmet!
Hoki Erste Liga
Brassó - Vasas
hazai @1,30
tét: 10 egység

Rámhozták a frászt ezek ismét, mikor a játékidő vége előtt Vasas egyenlíteni tudott, úgy hogy már két gólos hátrányba volt... de lejött szerencsére szépen a végére
+3 egység


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 14, 2021, 09:09:19
FK Csíkszereda - Calarasi mérkőzésről pár sor

FK Csikszereda - Dunarea Calarasi
x2 @1,50
tét: 5 egység

Ami szerencse eddig az FK mellé szegült, most semmi nem akart összejönni nekik, így pedig easy zöld
+2,5 egység

Maradok még egy kicsit a román 2. ligába. Rapidnak egy kötelező győzelem  kellene legyen a mai mérkőzése, ha tartani akarja a lépést a TOP6-al.

Unirea Slobozia - Rapid Bukarest
vendég @1,50
tét: 5 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 14, 2021, 12:31:00
Maradok még egy kicsit a román 2. ligába. Rapidnak egy kötelező győzelem  kellene legyen a mai mérkőzése, ha tartani akarja a lépést a TOP6-al.

Unirea Slobozia - Rapid Bukarest
vendég @1,50
tét: 5 egység

Nem tudta hozni a kötelezőt a Rapid, ezzel pedig nagyon nehéz helyzetbe hozta magát  :bash:
-5 egység

Guruban is írtam, hogy ma Pool győzelem mellett teszem le a voksom, kezdő tetszik, ugyanaz a felállás mint 5 napja a Leipzig ellen, ma meg kell kezdeni a felzárkozást!

Wolves - Liverpool
vendég @1,66
tét: 5 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 15, 2021, 20:36:42
Guruban is írtam, hogy ma Pool győzelem mellett teszem le a voksom, kezdő tetszik, ugyanaz a felállás mint 5 napja a Leipzig ellen, ma meg kell kezdeni a felzárkozást!

Wolves - Liverpool
vendég @1,66
tét: 5 egység

kicsit késői értékelés de nyertes
+3,3 egység

Guruban irtam bővebben a meccsről, itt csak röviden: sima kolozsvári győzelmet várok ma a bukaresti kutyák ellen:

CFR - Dinamo
hazai @1.40
tét: 10 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum április 05, 2021, 19:13:52
Guruban irtam bővebben a meccsről, itt csak röviden: sima kolozsvári győzelmet várok ma a bukaresti kutyák ellen:

CFR - Dinamo
hazai @1.40
tét: 10 egység

Két piros lap nagyon segített a tippnek, viszont így is eléggé szenvedve, a 80. percben jött le a tipp
+4 pont

Guruban többet magammal is sima City győzelmet várunk a ma esti BL negyeddöntőn.

Man City - Borussia Dortmund
hazai @1,38
tét: 10 egység

Rég írtam a naplómba meló miatt, viszont most van egy kis időm s összegezném az elmúlt négy hónap "guruzásom". Általában a havi minimumra törekszem, a 10 tipp legyen meg, ezt nem nagyon szoktam tudni átlépni, mivel időm sem nagyon engedi, és minőségben is biztosan romlana a statom.
Kezdjük januárral belenyúltam egy két meglepetésbe, ami miatt 6 nyertes tipp mellé becsúszott 4 vesztes is, így minimális pluszt sikerült kihozni: +0,84 egység.
Február totális káosz, teljesen mellélőtt hónap volt ez részemről, legcsúnyább tippem minden bizonnyal, amikor azt gondoltam, hogy a MU max egy góllal lesz képes verni a Sotont, erre adtak 9-0-t. Nem éreztem ezt a hónapot ami meg is látszott az eredményeimen, 4 nyertes, 6 vesztes, nagy mínuszban zártam: -19,24.
Március már sokkal jobban sikerült, 8 nyertes tipp mellé csak 2 vesztes tipp társult, ezek közül is a City-Wolverhampton meccset mai napig nem értem hogy ment el, két gólos City győzelem már nekem zöldült volna, 80. perc környékén 1-1 vége 4-1 a Citynek, de nem baj szép pluszt hozott végre a Gurum: +21,96 egység.
És akkor április az eddigi legjobb gurus hónapom: 10 tipp:9 nyertes és mindössze 1 vesztes. Az egyetlen vesztes tippem is pedig a saját csapatom bénázása hozta meg, amikor képtelen volt lezárni a Leeds elleni találkozót, hogy a 87. percben érkezzen a slusszpoén és egyenlítsen a Bielsa féle kiscsapat, ismét szép plusz: +24,9, amivel valószínüleg harmadik helyen érek be a hónap végén.
Egész eddigi évemet tekintve 40 tip: 27 nyertes, 13 vesztes, ami az összesített tabella 3. helyére elegendő +28,46os egységtermeléssel. Remélhetőleg kitart a jó szériám, elkerülnek a nagyon mínuszos hónapok, és tartani nem is tudom a jelenlegi felívelő pontgyüjtésem, de remélem a nagy zuhanások elkerülnek.  :beerchug: :beerchug:

Mivel nem tudom valamiért megírni a Guruba szánt elemzésem, ide gyorsan bemásolom, ne vesszen kárba a rá szánt idő.
Lehet örömködni a Liverpool háza táján mostanság, ugyanis egészen elfogadható az az eredménysor, ami az idei első három bajnokin letudtak, tekintve, hogy 3 meccs alatt lement két idegenbeli rangadó, és 2 győzelem mellett egy döntetlent sikerült szerezni, bőven vállalható kategória.
Ugyanakkor a mutatott játék már bőven hagy kivetni valót maga után. A nyitő fordulóban a Chelsea ellen mindössze 35 százalékban birtokolta a labdát a Pool, ami a Klopp éra legalacsonyabb labdabirtoklási aránya. A Bournemouth ellen az első 10-15 percben semmit nem tudtak kezdeni a vendég letámadással, és szerencsésnek mondhatják magukat, hogy ebben az időszakban egy gólt nyeltek be. A Newcastle is remekül presszingelt a hatalmas hibákra képes liverpooli védelemre, jött a gól, a Van Dijk kiállítás, és a rengeteg helyzet, de ott is hatalmas karaktert mutatva (na meg a szerencsefaktor is óriási volt) emberhátrányban forditott a Liverpool.
A mai meccsnek úgy mennek neki, hogy CB poszton Van Dijk eltiltott, Konate sérült, maradt a kezdőbe Matip, akinek a teher bíró képessége 60-70 környékén mozog, a sebessége már nem a régi, mellette pedig minden bizonnyal Gomez fog játszani, aki szintén nem a legmagabiztosabb arcát mutatja az elmúlt időszakban.
Unay Emery alatt ez az Aston Villa a kiesőjelölt státuszkoból stabil TOP 10-es KL-EL helyekért küzdő csapat lett, és az idei szezont is remekül kezdték. Na jó a nyitófordulóbeli vereségüket a Newcastle otthonában nem kell idevenni, viszont utána kitömték az Evertont és a Burnleyt is, illetve sikerrel vettek egy KL selejtezőt is, ahol 8-0-ás összesítéssel sikerült továbbjutniuk.
Elnézve a Liverpool elmúlt mérkőzéseit és CB problémáit, illetve az Aston VIlla remek formáját ma is outscore-ra lehet számítani, szerintem mindkét csapat szerezz gólt ezen a mérkőzésen.