BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: jaaas Dátum október 19, 2010, 10:23:29
Nemrég fizettem be a BetClic-hez, ab_aevo meghívójával. Kissé zavaros itt pár dolog:

1., kombi tippet csak úgy tudok tenni, ha a SZÁMLÁM menüpont alatt, az Online súgó szintjét kezdőről normálra állítom. Ezt valahogy még mindig nem értem, bár mindegy is már.
2., az ügyfélszolgálatos (Kornél) szerint az MBs kifizetés max 24 óra. Nálam a 24 óra szépen lejárt, de a kifizetés mellett még mindig ez olvasható: x € összegű kifizetetlen kifizetése van. Hamarosan feldolgozzuk kifzetési kérelmét. A visszavonáshoz kattintson ide.

Ha nem kapod meg 24 órán belül és a dokumentumokat is feltöltötted, akkor csak irj az ügyfélszolgálatnak. Nekem utána 3 órán belül ki is volt fizetve.

Akkor csak nyugodtan fizetgessünk nekik, tömjük a zsebüket. Ha meg nyerünk akkor úgysem fizetik ki. Így gondolod?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 19, 2010, 12:43:03
Ha nem kapod meg 24 órán belül és a dokumentumokat is feltöltötted, akkor csak irj az ügyfélszolgálatnak. Nekem utána 3 órán belül ki is volt fizetve.

Írtam Nekik, azt mondták, elküdik a panaszomat a pénzügyi részlegre. Ennyi ;D

Nekem is ezt írták, nem is egyszer. El is küldték. Vagy nem.
Meg is kapták. Vagy nem.

Idézetet írta: jaaas Dátum október 19, 2010, 12:52:54
Írtam Nekik, azt mondták, elküdik a panaszomat a pénzügyi részlegre. Ennyi ;D
Nekem is irták, de utána pár órával már jött is a Moneybookers értesitő.

Idézetet írta: mikerta Dátum október 19, 2010, 12:51:54
Akkor csak nyugodtan fizetgessünk nekik, tömjük a zsebüket. Ha meg nyerünk akkor úgysem fizetik ki. Így gondolod?
Ne értsd félre, én csak azt irtam, hogy nálam miként működött. Én remélem Iván is jelentkezik ma és tud valami konkrétabbat irni a problémádról.

Idézetet írta: mikerta Dátum október 19, 2010, 12:51:54
Akkor csak nyugodtan fizetgessünk nekik, tömjük a zsebüket. Ha meg nyerünk akkor úgysem fizetik ki. Így gondolod?

Nem, normális hangnemben is lehet Velük beszélni. Ha nem fizetnek, akkor a bunkó hangnem, és a fenyegetés se fog használni, max egy jót röhögnek. Tenni nem sokat tudunk, én is egy izmosabb összeget várok, de eddig eredmény nélkül. Szóval elhiheted, én sem védem Őket, csak tudom h kb semmit se tudunk tenni. Nem megbántani akartalak, ha mégis sikerült, akkor elnézésedet kérem, csak azt akartam mondani, h teljesen mindegy milyen hangnemben adod elő a dolgokat, ha meg akarnak szivatni, ígyis-úgyis meg fogják tenni ;)

Idézetet írta: jaaas Dátum október 19, 2010, 12:59:59
Nem, normális hangnemben is lehet Velük beszélni. Ha nem fizetnek, akkor a bunkó hangnem, és a fenyegetés se fog használni, max egy jót röhögnek. Tenni nem sokat tudunk, én is egy izmosabb összeget várok, de eddig eredmény nélkül. Szóval elhiheted, én sem védem Őket, csak tudom h kb semmit se tudunk tenni. Nem megbántani akartalak, ha mégis sikerült, akkor elnézésedet kérem, csak azt akartam mondani, h teljesen mindegy milyen hangnemben adod elő a dolgokat, ha meg akarnak szivatni, ígyis-úgyis meg fogják tenni ;)

Hát igen. Akkor nem marad más hátra mint az önkizárás és hagyni Őket röhögni.

Idézetet írta: mikerta Dátum október 19, 2010, 13:04:03
Hát igen. Akkor nem marad más hátra mint az önkizárás és hagyni Őket röhögni.

Igen, kb. De mindent elmond az irodáról az, h egy MB-s kifizetést több mint 24 órája képtelenek feldolgozni, és akkor még hol van a kifizetés, ha egyáltalán lesz. Szép és jó, hogy a Juventus mezén láthatom a logójukat, de amíg ilyen nagy ívben szarják le a felhasználókat, addig bizony ez az iroda számomra egy szinten van a Worldbet-tel.

Idézetet írta: jaaas Dátum október 19, 2010, 13:08:47
Igen, kb. De mindent elmond az irodáról az, h egy MB-s kifizetést több mint 24 órája képtelenek feldolgozni, és akkor még hol van a kifizetés, ha egyáltalán lesz. Szép és jó, hogy a Juventus mezén láthatom a logójukat, de amíg ilyen nagy ívben szarják le a felhasználókat, addig bizony ez az iroda számomra egy szinten van a Worldbet-tel.

Neked 24 óra, nekem 24 nap. Egyre megy. Még Iván az utolsó reménységem, aztán már csak tényleg a lelépés marad.

Idézetet írta: mikerta Dátum október 19, 2010, 13:12:30
Neked 24 óra, nekem 24 nap. Egyre megy. Még Iván az utolsó reménységem, aztán már csak tényleg a lelépés marad.

mikerta: nekem van egy elméletem. Ha valaki tisztel, akkor tisztelem én, amikor fenyeget, akkor meg nem veszem számba. Írok mindjárt Ivánnak, hogy nézzen utána.

Idézetet írta: Milan Dátum október 19, 2010, 13:14:13
mikerta: nekem van egy elméletem. Ha valaki tisztel, akkor tisztelem én, amikor fenyeget, akkor meg nem veszem számba. Írok mindjárt Ivánnak, hogy nézzen utána.

Jó elmélet, de van az embernek egy kis önérzete is amivel nem illik játszani. Ez az iroda pontosan ezt teszi.

Na jól van Srácok, most mennem kell. Este még ránézek a fejleményekre, addig is jó fórumozást !

Üdv !               <mikerta>

Nézd Milan, én normálisan viselkedek Velük, de előrelépés mégsincsen. Ha az elméletedet megfordítjuk, akkor Nekik is normálisan kellene velem szemben viselkedniük, ami nem azt jelenti, h udvariasan elküldik a panaszomat egy általam nem zargatható helyre, hanem az h fizetnek. Ez nem történt meg eddig, az ügyfélszolgálatos érdemileg nem tud segíteni, csak a szokásos frázisokkal jön. Én valahol megértem mikerta-t is, hiszen olyat még sehol se hallottam, h 24 NAPig nem tudnak feltenni a belső egyenlegre egy utalást! Nem is kifizetési problémái vannak, hanem befizetési! Szvsz ez a fogadóiroda még gyerekcipőben jár, és bizalmat nem igazán érdemel ilyen előjelekkel.

Idézetet írta: jaaas Dátum október 19, 2010, 13:32:34
Nézd Milan, én normálisan viselkedek Velük, de előrelépés mégsincsen. Ha az elméletedet megfordítjuk, akkor Nekik is normálisan kellene velem szemben viselkedniük, ami nem azt jelenti, h udvariasan elküldik a panaszomat egy általam nem zargatható helyre, hanem az h fizetnek. Ez nem történt meg eddig, az ügyfélszolgálatos érdemileg nem tud segíteni, csak a szokásos frázisokkal jön. Én valahol megértem mikerta-t is, hiszen olyat még sehol se hallottam, h 24 NAPig nem tudnak feltenni a belső egyenlegre egy utalást! Nem is kifizetési problémái vannak, hanem befizetési! Szvsz ez a fogadóiroda még gyerekcipőben jár, és bizalmat nem igazán érdemel ilyen előjelekkel.

Természetesen igazad van, s az embernek egy adott idő után elfogy a türelme, de vegyük a következő esetet:

mikerta banki átutalás által próbálja feltölteni a számláját. Tegyük fel azt, hogy valamit a bank szúrt el, vagy valami hasonló miatt nem sikerül a feltöltés.
Ekkor az iroda mi alapján töltse fel valakinek a számláját, ha náluk nem jelent meg a tranzakció?