Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszönöm szépen Timi !!!

2015.08.10.21:07    1483/1484    3-as kötés    9 250 Ft    9 250 Ft    0 Ft    
Esemény    Kimenetel    Odds    Eredmény
M. Brengle - C. Zhao A mérkőzés győztese    M. Brengle    1,14    Nyitott
Hy. Chung - L. Mayer A mérkőzés győztese    L. Mayer    1,60    Nyertes
A. Riske - T. Bacsinszky A mérkőzés győztese    T. Bacsinszky    1,25    Nyitott


2015.08.10.19:07    1481/1482    4-es kötés    5 000 Ft    5 000 Ft    0 Ft    
Esemény    Kimenetel    Odds    Eredmény
St. Pauli - Mönchengladbach 1X2    Mönchengladbach    1,45    Nyertes
A. Riske - T. Bacsinszky A mérkőzés győztese    T. Bacsinszky    1,25    Nyitott
J. Janowicz - I. Karlovic A mérkőzés győztese    I. Karlovic    1,45    Nyertes
Hy. Chung - L. Mayer A mérkőzés győztese    L. Mayer    1,60    Nyertes

6-3, 6-5-nél Te szerváltál, volt 2 meccslabdád !!
Büdös qrva anyádat, te rohadék !!!! :noway: :noway:

Rohadj meg te néger tehén!!!

Na jó én most fejeztem be a sportfogadást.  :noway:

-Pliskova 6:3 4:0 40:15-ről szopik ki.
-Barcelona 4:1-ről, X-el
-Troicki 5:5-nél persze hogy nem tudja hozni az adogatását hogy meglegyen az over 21,5
-Isner 2 meccslabdáról bassza el a 2:0-ás tippem

Valaki esetleg szerencsétlenebbnek érzi most magát mint én? Mert az jelentkezhet nyugodtan.

KIBASZOTT KURVA ANNYÁT MINDEN TETVES TENISZEZŐ KÖCSÖGNEK, MEG A FASZKALAP AGYONFIZETETT BARCELONA JÁTÉKOSOKNAK IS !!!!!!!!!!!!!!

#7758 augusztus 12, 2015, 19:43:40, carlosinho
Makarova szedd már össze magad a rohadt életbe!!!!  :bash:
Rohadj meg te szerencsétlen!!! :@ :@ :@

Eysseric takarodj a teniszpályák közeléből, de örökre te patkány, már megint kikapsz egy 1000-en kívülitől a féreg kurva anyádat!!!! :bash: :bash: :bash:

Bencic a telibevert kurvanyadat te picsa, hogy brek utan kiszopsz harom gemet! :bash: >:( :-\
Faszomat mar a nyarvegi teniszbe is ugy ahogy van...

Egy nap basz ki velem a Targu, a Steaua és a Bitow egyszerűen hihetetlen hogy ekkora mezőnyfölénnyel nem lehet egy szájbabaszott gólt lőni!!!!!  :bash: :bash: :bash:

Stefano Napolitano, te jellemtelen rohadék... Mert nekem muszáj már egy hete minden napot bukással kezdeni az ilyen gyökereken...

Idézetet írta: carlosinho Dátum augusztus 12, 2015, 22:35:08
Egy nap basz ki velem a Targu, a Steaua és a Bitow egyszerűen hihetetlen hogy ekkora mezőnyfölénnyel nem lehet egy szájbabaszott gólt lőni!!!!!  :bash: :bash: :bash:



Nem okos román mecsre fogadni >:(

Nyugodt szívvel nézem meg fogadásomat, hisz olyan biztos voltam ebben a a páros meccsben Montrealban....

A jó anyád Fognini, hogy soha egyetlen egy alkalommal sem vagy képes azt produkálni amit várok tőled te büdös teljesen kiszámíthatatlan szemétláda >:( >:( >:(.

És az édes jó anyádat Popsipil, hogy Wimbledon után megint szopatsz és hajnali 2kor téged meg az édes jó szüleidet nézem, neked meg annyi eszed sincsen, hogy ez ellen a fakezű amerikai majom ellen csak átpakold a labdákat. Nem baszd meg. 2. szerva és neked meg kell próbálnod 8szor egymás után direkt nyerőt ütni teljes erővel. Mert biztos befutná, ha csak helyeznéd. Rohadj meg, nekem meg törne le a kezem, hogy a kurva 2-es oddsod elcsábított.

anyád picsáját Azarenka, akkora valagad van mint egy ház nemcsoda h kikapsz a hapicsaj Erranitól... pusztulj meg

Látom Bolelli, mostanában az a mocskos szokásod támadt, hogy Challengereken adj le meccseket hányingert keltő módon, tartósan 200-on kívüli faszkalapok ellen, mint ez a gyökér Michon. Tépne szét egy leopárd a kurva anyáddal együtt, te sunyi szar alak...

Chardy és Errani két világi balfasz vagytok. Hagyjátok abba a teniszt, ami nem megy, nem kell erőltetni.

Az hagyján hogy Chardy leadja, de hogy Errani is triplabrékelőnyről... Mi a fasz????