Betfair - Beat The Drop

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: curpy82 Dátum május 19, 2023, 17:54:40Nem tippelt valaki véletlenül a tegnapelőtti Sao Paulo-Flamengo kosármeccsre? Nekem 1.5 napja nem értékelik ki.
De a mai nap már írtam nekik beszéltem az ügyfélszolgálattal azt mondták javítják,de azóta is várom.

Idézetet írta: curpy82 Dátum május 19, 2023, 17:54:40Nem tippelt valaki véletlenül a tegnapelőtti Sao Paulo-Flamengo kosármeccsre? Nekem 1.5 napja nem értékelik ki.

Detto.

Idézetet írta: todika Dátum május 19, 2023, 18:34:32Detto.

Most már kiértékelték. Ment is a negyedik tipp a spanyol bajnokira. ;)

Másnál is csak Mladenovics páros meccse van a kínálatban? Rá se kattintok így a "Next round"-ra....

Frissült és már van a spanyol kosár play offra is lehetőség tippelni @LosGabos

"Uborkaszezonra" ez is megszűnt?

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 14, 2023, 21:20:08"Uborkaszezonra" ez is megszűnt?

A főoldalról eltűnt, de linkről bejön: https://beatthedrop.betfair.com/
Jelenleg nincs tippelhető meccs, de délután lehetett tippelni a Hollandia-Horvátország 2.5 gól felett/alatt lehetőségre.

Itt volt mar aki kifutott a 30 napos hataridobol? Ilyenkor automatikusan elveszik a sorozat? Mert en 20-an tippeltem eloszor, de csak most jutottam tovabb a 8. kerdesre, szoval meg van hatra kerdes boven. 

Sziasztok!

Nektek is volt már olyan, hogy tippeltetek egy meccsre és amikor visszanéztetek rá, MÁSIK meccs volt függőben???
Az 1. teniszre tippeltem, férfi egyes, erre a 2. volt utána már nekem függőben, a páros.

Képernyő fotót természetesen nem készítettem, nehogymár mindenről kelljen.

Ezek után jött a páros tipp, de vesztesnek könyvelték el, így game over.

Ilyenkor???

Idézetet írta: lazanyja Dátum augusztus 18, 2023, 09:12:40Sziasztok!

Nektek is volt már olyan, hogy tippeltetek egy meccsre és amikor visszanéztetek rá, MÁSIK meccs volt függőben???
Az 1. teniszre tippeltem, férfi egyes, erre a 2. volt utána már nekem függőben, a páros.

Képernyő fotót természetesen nem készítettem, nehogymár mindenről kelljen.

Ezek után jött a páros tipp, de vesztesnek könyvelték el, így game over.

Ilyenkor???

Az eredeti tippem is jött.
Hova lehet ezeknek írni? Érdemes?



Idézetet írta: lazanyja Dátum augusztus 18, 2023, 11:10:14Ez nem jó cím!

Visszajött, hiba üzenetként.

Ha citromailt, vagy freemailt használsz, akkor az lehet az egyik esetleges oka.

Idézetet írta: Admin Dátum augusztus 18, 2023, 11:15:15Ha citromailt, vagy freemailt használsz, akkor az lehet az egyik esetleges oka.

Gmailt. ???