bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Köszi, az infót, esetleg még annyi, hogy milyen átfutási idővel érdemes kalkulálni?
Idézetet írta: Laca87 Dátum november 05, 2019, 23:35:31
Igen, meg fogod.

Sziasztok!

Egy ideje nem jártam a bet365-ön. A fogadásoknál egy időben volt olyan, hogy "max tét", ha rákattintottam, láttam, hogy mennyi az az összeg, amellyel maximálisan fogadhatok. Most sehol nem látom. Véletlen lenne, beállítás kell hozzá vagy csak szimplán vaksi vagyok?

Köszi a választ!

szia, levették..
fejlődik az oldal, de rossz irányba

Üdv!Korábban kérdeztem már,de nem jött válasz.Kap még valaki BL-es fogadási kreditet?

Idézetet írta: dgabesz Dátum november 26, 2019, 18:05:12
Üdv!Korábban kérdeztem már,de nem jött válasz.Kap még valaki BL-es fogadási kreditet?

Szerintem kb. 2-3 BL-fordulónként szokott lenni. Olyankor az itteni beírások alapján aki szokott, kb. mindenki kap, máskor senki semmit (pl. ebben a fordulóban sincs, máskor szoktam).

Idézetet írta: flamman Dátum november 27, 2019, 09:02:08
Szerintem kb. 2-3 BL-fordulónként szokott lenni. Olyankor az itteni beírások alapján aki szokott, kb. mindenki kap, máskor senki semmit (pl. ebben a fordulóban sincs, máskor szoktam).

Köszi a választ!
A tavalyi BL kiírásban szinte az összes fordulóra adtak. Azt hiszem el voltunk akkor kényeztetve... :)

Új Bet365 számlánál nem lehet skrill-el befizetni.Erről tud valaki valamit,hogy ez mióta van így?

1 2hete. A sok visszaeles miatt globalisan kivettek a skrillt es netellert.

Akkor mivel lehet befizetni?

Sajat bankkártya, paysafecard

és skrillre kifizetni lehet?

#7631 december 02, 2019, 23:17:42, Csenii
Csak amivel befizetsz arra tudsz kifizetni. Kivétel ez alól a paysafecard ugye, mert arra nem tudsz kifizetést kérni.
Egyébként nagy meggondolatlanság volt a részükről letiltani a skrillt meg a netellert, mert szerintem rengetegen használták befizetésre. Köztük én is. Mondjuk egy ideje már Unibeten játszom. (Ott egyébként van Skrill.)

Aki nem trukkozik es sajat adatokkal jatszik az be tud fizetni a sajat bankkartyajaval es kikerheti oda gond nelkul. Ez az oka hogy kivettek a skrillt es netellert. Viragzott a szamla vasarlas es trükközes, skrillel es netellerrel radar alatt lehetett nyomni. Igy viszont hiaba használod idegen szamlajat, a bankszamlajara lekerni a penzed nem tudod. Ahogy a sajatodra se ha mas adatait hasznalod.

Ezek miatt szigorodott az elmult honapokban folyamatosan a skrill es neteller verifikacio mar mar rohejes szintre.

Egyebkent unibeten evekig nem volt skrill es neteller, iden tettek vissza a magyaroknak.

Egy időben a PS is kivette a befizetesi opciokbol az ewalleteket. Ezek egyike sem véletlen hiba volt.

Amugy nem mi magyarok vagyunk a ludasak ebben, sokkal inkabb azsiaban viragzik ez az acc vasarlas, illetve kelet euban. Bangladeshi, indiai accokat fillerekert lehet venni skrillel pl.

Idézetet írta: Csenii Dátum december 02, 2019, 23:15:23
Csak amivel befizetsz arra tudsz kifizetni. Kivétel ez alól a paysafecard ugye, mert arra nem tudsz kifizetést kérni.
Egyébként nagy meggondolatlanság volt a részükről letiltani a skrillt meg a netellert, mert szerintem rengetegen használták befizetésre. Köztük én is. Mondjuk egy ideje már Unibeten játszom. (Ott egyébként van Skrill.)

https://help.bet365.com/my-account/payment-methods/Deposit

A Skrill és a Neteller ott szerepel a be- és kifizetési lehetőségek között. Lehet, hogy csak az új számlákra vonatkozik?

most nézem hogy nálam ott van a skrill befizetés az opciók között