Betfair lóverseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv
A lóversenynél egy versenyre általában kétféle fogadási lehetőség van megadva.Tudja valaki mi a különbség?Köszi a választ

Idézetet írta: cserzsojoe Dátum december 09, 2009, 17:50:58
Üdv
A lóversenynél egy versenyre általában kétféle fogadási lehetőség van megadva.Tudja valaki mi a különbség?Köszi a választ

Mire gondolsz?  Hcap és To Be Placed?


alapvetoen win és place market van
win értelemszeruen 1 lo nyerese
place pedig helyre befutás (létszámtol fuggoen elso 2-3-4 hely)
a Hcap, Maiden, stb az csak a verseny tipusat jelenti nemkell vele foglalkozni

Idézetet írta: harvy666 Dátum január 08, 2010, 18:04:13
alapvetoen win és place market van
win értelemszeruen 1 lo nyerese
place pedig helyre befutás (létszámtol fuggoen elso 2-3-4 hely)
a Hcap, Maiden, stb az csak a verseny tipusat jelenti nemkell vele foglalkozni

Hát azért nagyon nem mindegy, hogy hcap a verseny vagy sem, mert a hcapon szoktak érdekes eredmények születni!

Jó hát ennyi erovel az se mindegy hogy chase azaz csak siman szaladgalnak avagy hurdle ergo szaladgalas közbe még ugralni is kell akadályokat
(multkor pont majdnem ezzel szoptam be, bentvolt 800$-om amikor elszalt a BF, énmeg layeltem egy lovat aztan egyik ugrasnal egy lo szarul ugrott majdnem letolt masik 3mat és az enyem eloretort de pont az utolsonal elesett :D )

Sziasztok.

Lenne olyan kérdésem a Betfair-el kapcsolatban, hogy hol tudok fogadni, arra, hogy 1 ló nyeri a versenyt??? Olyan fogadás típus kéne nekem, ahol azt kell megtippelni, hogy ki lesz az első. (nem helyre, magyarán 2-3-4) . Éshogy ebben a fogadástyípusban is lehet e layelni.

Köszönöm előre is a választ.

Illetve valaki elmondhatná pontosan azt is, hogy mit jelent a "to be place2 fogadás.

Köszönöm.

Sziasztok!

Még új vagyok a betfair-en, egy hete kezdtem el ismerkedni vele... Mivel a kutyaversenyek nyerték el a tetszésemet, így gondoltam itt teszem fel első kérdéseimet, új téma indítása helyett, mivel ez a két terület nagyban hasonlít!

Jelenleg használom a bettrader progit, 2 fontért az első hónapban... Szerintetek érdemes ilyen programot használni és ha igen akkor melyiket javasoljátok ár/érték arányban?
Tudtok olyan oldalról, ahol lehetne követni a versenyek eredményét élőben, vagy pár mp-s késéssel, vagy akárhogy?
A "not going in-play" az azt jelenti, hogy nem a verseny végéig tart a fogadás, hanem bármikor megszakíhatják a fogadást? Vagy egyebet? Erre nem jöttem még rá...
Van valami tanácsotok összességében, amit be kellene tartanom?

Minden segítséget köszönök, hiszen még zöldfülű vagyok köztetek!
Martillo

szia

sajnos nem értek a kutyákhoz és a lovakhoz se, de a "not going in play" azt jelenti hogy nem lesz rá élő fogadás, csak a meccs előtt tudsz tenni, ahogy kezdődik a meccs zárják a fogadásokat...

Idézetet írta: martillo Dátum április 05, 2010, 20:35:26
Sziasztok!

Még új vagyok a betfair-en, egy hete kezdtem el ismerkedni vele... Mivel a kutyaversenyek nyerték el a tetszésemet, így gondoltam itt teszem fel első kérdéseimet, új téma indítása helyett, mivel ez a két terület nagyban hasonlít!

Jelenleg használom a bettrader progit, 2 fontért az első hónapban... Szerintetek érdemes ilyen programot használni és ha igen akkor melyiket javasoljátok ár/érték arányban?
Tudtok olyan oldalról, ahol lehetne követni a versenyek eredményét élőben, vagy pár mp-s késéssel, vagy akárhogy?
A "not going in-play" az azt jelenti, hogy nem a verseny végéig tart a fogadás, hanem bármikor megszakíhatják a fogadást? Vagy egyebet? Erre nem jöttem még rá...
Van valami tanácsotok összességében, amit be kellene tartanom?

Minden segítséget köszönök, hiszen még zöldfülű vagyok köztetek!
Martillo

Gomes66 jól írta. Agárverseny élőben fogadásra nincs lehetőség, mivel egy futam alig fél perc körül van. Gondolom layelni akarsz vagy nem?  A programokról nem tudok nyilatkozni. Annyiból tényleg jó az agárverseny, hogy egész nap vannak versenyek és futamok között sincs sok üresjárat. Versenyek eredményeit itt lehet követni pár perc késéssel: http://thedogs.co.uk/trap6/res_races.php

Köszönöm a gyors válaszokat!

Punter: köszönöm a linket, ez sokat segít!

Gomes66: én is úgy gondoltam, hogy azt jelenti, hogy a kezdésig lehet fogadni... De nem így van! Ketyeg az idő visszafelé, majd átfordul... és még mindig lehet fogadni... Van hogy 10mp-ig, van hogy 30ig... Ezért nem értem...

Vagy rosszul értelmezem amit látok?! :o

Martillo

a bet365-n vannak élő agárversenyek is amit videón követhetsz, ha a fogadásod összege nagyobb, mint 300huf...
ezt találtam :
http://www.bet365.com/extra/hu/how-to/greyhounds/

a willhillen láttam még ilyen versenyeket, azt hiszem ott ingyenes a rádióközvetítés

Idézetet írta: dagadt Dátum február 14, 2010, 20:06:50
Sziasztok.

Lenne olyan kérdésem a Betfair-el kapcsolatban, hogy hol tudok fogadni, arra, hogy 1 ló nyeri a versenyt??? Olyan fogadás típus kéne nekem, ahol azt kell megtippelni, hogy ki lesz az első. (nem helyre, magyarán 2-3-4) . Éshogy ebben a fogadástyípusban is lehet e layelni.

Köszönöm előre is a választ.


Ha rámész a lóverseny oldalra, alapból a win market (győztesre fogadni) jön föl, nem kell keresgélni.
Kiválasztod a futamot (view full market), kék a back, rózsa a lay. Bal oldalon választhatod helyre piacot is (to be placed) - fontos, hogy itt az első hely is hely, annyit fizet, mintha 2-3-4 lett volna.
Layelni minden fogadástípusban lehet, hiszen ha backelsz, akkor egyidejűleg layel is valaki - és fordítva.

Idézetet írta: Herr Mannelig Dátum június 03, 2010, 12:49:04
Ha rámész a lóverseny oldalra, alapból a win market (győztesre fogadni) jön föl, nem kell keresgélni.
Kiválasztod a futamot (view full market), kék a back, rózsa a lay. Bal oldalon választhatod helyre piacot is (to be placed) - fontos, hogy itt az első hely is hely, annyit fizet, mintha 2-3-4 lett volna.
Layelni minden fogadástípusban lehet, hiszen ha backelsz, akkor egyidejűleg layel is valaki - és fordítva.

Kösznöm a válaszodat.