Unibet - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum február 24, 2014, 19:01:37
Ezekre ki megy rá? 25x megforgatás... Vicc.

Én megpróbáltam ... 60 cent lett a jutalmam!  :D


Unibet - 1.000 HUF Kockázatmentes fogadás az NB1 tavaszi rajtjára!

Fogadj az Unibeten bármelyik NB1-es mérkőzésre, és, ha vesztes lesz a fogadásod, akkor az Unibet 1.000 Forintig visszatéríti a tétet. Nincs más dolgod, mint a Bónusz Ajánlatoknál elfogadni a bónuszt, és a mérkőzés kezdete előtt fogadást kötni. Ha nincs még Unibet számlád, nyiss egyet ide kattintva!

Részvételi feltételek:
- Ahhoz, hogy a bónusz aktiválódjon, a bónuszt el kell fogadnod a Számlám, bónuszajánlatok menüpont alatt.
- Ezután az első fogadásod lesz a kockázatmentes fogadás.
- A kockázatmentes fogadás csakis mérkőzés előtti fogadásokra vonatkozik.
- A fogadás visszatérítése 100%-os 1000Ft értékig.
- Ha a fogadásod nagyobb összegű, mint a kockázatmentes fogadás értéke, akkor is a kockázatmentes fogadás értékében térítjük vissza az összeget.
- A kockázatmentes fogadás csak egy összegben elhelyezhető.
- Az Unibet általános fogadási szabályai érvényesek.
- A fogadás lezárulása után az összeg automatikusan jóváíródik a számládon.
- Ha a fogadást megnyered, a bónusz lezárul, nem használható fel újra.
- Az elvesztett összeg bónuszként kerül jóváírásra a számládon.

Fogadj kockázatmentesen az Unibetnél az NB1 tavaszti rajtjára!

15 000FT KOCKÁZATMENTES FOGADÁS!

Fogadj a Francia Openre és szerezz kockázatmentes fogadást, amelyet felhasználhatsz a Brazíliában játszódó mérkőzésekre!!

Az egész nagyon egyszerű: minden 15 000Ft fogadás után, amit a Francia Open mérkőzésein helyezel el, 3000Ft-t jóváírunk a számládon. Maximum 15000Ft kockázatmentes fogadást szerezhetsz, amelyeket úgy használhatsz, ahogy szeretnéd.

Például: 36 000Ft  értékben fogadsz a Francia Openre, akkor június 11-én 6000Ft kockázatmentes fogadást kapsz.

A promóció május 25-től június 8-ig elérhető.

Ahhoz, hogy meghatározzuk, hogy mekkora kockázatmentes fogadásra vagy jososult, a Francia Openen elhelyezett téteket vesszük csak figyelembe.

Ahhoz, hogy jogosult legyél a kockázatmentes fogadásra, fel kell iratkoznod a promócióra.
https://hu.unibet.com/promotions/football-cup-2014/risk-free-bet-booster

Részvételi feltételek
A promóció részvételi feltételei
A mérkőzés előtti, az élő fogadások és ezeknek a kombinációi is beleszámítanak a promócióba.
Csak a 2.00 vagy az efeletti oddsokon megtett fogadások számítanak bele a feltételekbe.
Csak a Francia Open, Francia Open - Nők és a Francia Open páros fogadások számítanak bele a promócióba.
A nem érvényes fogadások, illetve a törlésre került fogadások nem számítanak bele a promócióba.
Az egyszeri és kombinációs fogadások is részt vesznek a promócióban.
A Cash-in fogadások nem számítanak bele a promócióba.
A mobilon megtett tétek is beleszámítanak a promócióba.
A maximálisan szerezhető klockázatmentes fogadás értéke 15 000Ft.
Játékosonként csak egy ajánlat.
Az Unibet fentartja a jogot a promóció bármikori törlésére vagy visszavonására.
Az Unibet általános részvételi feltételei vonatkoznak a promócióra.

A kockázatmentes fogadás felhasználási feltételei
Ahhoz, hogy a bónusz aktiválódjon, a bónuszt el kell fogadnod a Számlám, bónuszajánlatok menüpont alatt. Ezután az első fogadásod lesz a kockázatmentes fogadás.
A kockázatmentes fogadás a világbajnokság döntőjéig elérhető.
A kockázatmentes fogadás mérkőzés előtti és élő fogadásokon is felhasználható
A kockázatmentes fogadás elfogadása után az első fogadásaid lesznek kockázatmentesek.
Ha a fogadást elvesztetted, akkor a visszakapott bónuszt egyszer meg kell forgatni a Sportfogadáson, minimum 1.4-es szorzón.
Az Unibet fentartja a jogot a promóció bármikori megváltoztatására vagy visszavonására.
Az Unibet általános részvételi feltételei vonatkoznak a promócióra.

Unibet - 15.000 Forint kockázatmentes fogadás!

Fogadj a Francia Openre és szerezz kockázatmentes fogadást, amelyet felhasználhatsz a Brazíliában játszódó mérkőzésekre! Az egész nagyon egyszerű: minden 15.000 Forint fogadás után, amit a Francia Open mérkőzésein helyezel el, az Unibet 3.000 Forintot ír jóvá a számládon. Maximum 15.000 Forint kockázatmentes fogadást szerezhetsz, amelyeket úgy használhatsz, ahogy szeretnéd.

Például: 36 000Ft  értékben fogadsz a Francia Openre, akkor június 11-én 6000Ft kockázatmentes fogadást kapsz.

A promóció május 25-től június 8-ig elérhető. Ahhoz, hogy meghatározzák, hogy mekkora kockázatmentes fogadásra vagy jogosult, a Francia Openen elhelyezett téteket veszik csak figyelembe. Ahhoz, hogy jogosult legyél a kockázatmentes fogadásra, fel kell iratkoznod a promócióra, amelyet ide kattintva tehetsz meg. Ha nincs még Unibet-számlád, nyiss egyet ITT!

Részvételi feltételek:
A promóció részvételi feltételei:
- A mérkőzés előtti, az élő fogadások és ezeknek a kombinációi is beleszámítanak a promócióba.
- Csak a 2.00 vagy az efeletti oddsokon megtett fogadások számítanak bele a feltételekbe.
- Csak a Francia Open, Francia Open - Nők és a Francia Open páros fogadások számítanak bele a promócióba.
- A nem érvényes fogadások, illetve a törlésre került fogadások nem számítanak bele a promócióba.
- Az egyszeri és kombinációs fogadások is részt vesznek a promócióban.
- A Cash-in fogadások nem számítanak bele a promócióba.
- A mobilon megtett tétek is beleszámítanak a promócióba.
- A maximálisan szerezhető klockázatmentes fogadás értéke 15 000Ft.

A kockázatmentes fogadás felhasználási feltételei:
- Ahhoz, hogy a bónusz aktiválódjon, a bónuszt el kell fogadnod a Számlám, bónuszajánlatok menüpont alatt. Ezután az első fogadásod lesz a kockázatmentes fogadás.
- A kockázatmentes fogadás a világbajnokság döntőjéig elérhető.
- A kockázatmentes fogadás mérkőzés előtti és élő fogadásokon is felhasználható
- A kockázatmentes fogadás elfogadása után az első fogadásaid lesznek kockázatmentesek.
- Ha a fogadást elvesztetted, akkor a visszakapott bónuszt egyszer meg kell forgatni a Sportfogadáson, minimum 1.4-es szorzón.

Fogadj kockázatmentesen az Unibetnél a Roland Garrosra!

Lehet követni valahol, hogy megszereztük-e már a 15k -s fogadást, vagy mekkora értéknél járunk?


Ugye jól értem azt, hogy a 15K minimum összeg több érvényes fogadásból is összejöhet? (Pl. 15 db. 1000 ft.-os fogadásból)

A végső visszaszámlálás szombati akciója szerint ma kellett volna kapnunk ingyenes pörgetéseket a Twin Spinen, de a chat szerint csak holnap fogják jóváírni.

#84 június 09, 2014, 08:30:01, borbor
Ezek megvesztek. A tegnapi 1500 ft.-os kockázatmentes fogadásom a meccs után visszaírták. Meg is tettem a fogadásokat 5x-ös értékben, ma 7-kor levontak több mint 4000-et a számlámról, bónusztörlés címen. Ezt az ámokfutást  :crazy:

Hmmm... és a feltételek szerint még jogos is. Nagyon óvatosnak kell lenni  :bash:

Idézetet írta: borbor Dátum június 09, 2014, 07:54:13
Ezek megvesztek. A tegnapi 1500 ft.-os kockázatmentes fogadásom a meccs után visszaírták. Meg is tettem a fogadásokat 5x-ös értékben, ma 7-kor levontak több mint 4000-et a számlámról, bónusztörlés címen. Ezt az ámokfutást  :crazy:

Hmmm... és a feltételek szerint még jogos is. Nagyon óvatosnak kell lenni  :bash:

Mi történt pontosan és melyik ponton "véreztél el"?

Idézetet írta: borbor Dátum június 09, 2014, 07:54:13
Ezek megvesztek. A tegnapi 1500 ft.-os kockázatmentes fogadásom a meccs után visszaírták. Meg is tettem a fogadásokat 5x-ös értékben, ma 7-kor levontak több mint 4000-et a számlámról, bónusztörlés címen. Ezt az ámokfutást  :crazy:

Hmmm... és a feltételek szerint még jogos is. Nagyon óvatosnak kell lenni  :bash:
Ezek szerint nem ellenőrizted hogy az 5Xös forgatásnál beszámolja a fogadásokat,

Fogadásnak éjfélig lekell zárulnia 1.4 min. odds 5x rollover (egy összegben is felehet rakni a 7500ft-ot) Nem volt túlbonyolítva.

Ha valaki nem látja az elfogadás gombot promonál írjon rájuk.
Igazat is adnak + dolgoznak is rajta  ;D

Reggel fogadtam el az ajánlatot. Így ma reggel járt le a 24 óra. Nem olvastam el figyelmesen, hogy nem a bónusz megadásától számít, hanem a feliratkozástól. Megtettem a 7500-at darabokban este még, de nem lett mind lezárt fogadás és csak az számít. Az első megtett viszont nyert és azzal a szorzóval az 1500-at levonták, mint a bónuszból származó nyereményt. Így lett 4125 levonás.  :great:

A cash out fogadásokat is elfogadja egyébként, szóval nekem mikor nagyon sietős lett csak raktam pár "allint" aztán oddsesésnél vettem is ki, elég hamar kiforgatva így.