PokerStars.eu

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Igen. A póker kliensből működnie kell

Köszönöm a segítségedet, úgy néz ki működni fog.:)

Csak én nem tudok belépni a sportfogadás részre vagy más se?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 15, 2019, 13:37:33
Csak én nem tudok belépni a sportfogadás részre vagy más se?

Én is most szembesültem ezzel a problémával, a BetStars konkrétan nem látható (mint többen írják, a magyar IP miatt) böngészőből. A PC-s PokerStars pókerkliensből érhető el a "Sports" fül alatt, ott tökéletesen működik.

Van olyan valaki esetleg, aki használja/használta nem magyar IP-ről (akár VPN-nel) a böngészős oldalt!?

pokerstars már nem elérhető?

Idézetet írta: attila77 Dátum november 26, 2023, 17:55:50pokerstars már nem elérhető?

Már egy ideje nem.

Mármint a weblap nem elérhető. PS app és program rendületlenül megy.
Persze így bajos a letöltés,de szerintem warppal bejön az oldal és le lehet tölteni.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 27, 2023, 01:29:50Mármint a weblap nem elérhető. PS app és program rendületlenül megy.
Persze így bajos a letöltés,de szerintem warppal bejön az oldal és le lehet tölteni.

köszi a válaszokat, közben a indexről kisegitettek:
pokerstars.net

Idézetet írta: attila77 Dátum november 27, 2023, 10:06:05köszi a válaszokat, közben a indexről kisegitettek:
pokerstars.net

Ez a jatekpenzes oldal.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 27, 2023, 10:15:27Ez a jatekpenzes oldal.
klients letöltöttem minden rendben müxik

Idézetet írta: attila77 Dátum november 27, 2023, 12:04:49klients letöltöttem minden rendben müxik
a .netről csak a játékpénzes klienst lehet letölteni. Ha ez volt a célod akkor oké

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 27, 2023, 21:06:37a .netről csak a játékpénzes klienst lehet letölteni. Ha ez volt a célod akkor oké

ja akkor valahogy csak elkeverdtem a jo oldalra mert valodi pénzes a kliens amit letöltöttem, mondjuk lehet bekapcsoltam a psiphont lehet azért de végül is maradtam az unibetnél meg a americaspokernél mert ugyis ott van bent pénzem

Van a sportoldalon Tőzsde de ha bármire rákattintok akkor eltűnik minden és nem is tudom visszahozni.  >:(
Esetleg valaki próbálkozott vele?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum december 20, 2023, 11:28:57Van a sportoldalon Tőzsde de ha bármire rákattintok akkor eltűnik minden és nem is tudom visszahozni.  >:(
Esetleg valaki próbálkozott vele?
pénzem nincs fenn,de nekem működik ha rákattintok egy eseményre akkor is.

Idézetet írta: Powell Dátum december 20, 2023, 12:01:35pénzem nincs fenn,de nekem működik ha rákattintok egy eseményre akkor is.

Hmmm.Használsz valami proxyt vagy VPN-t?Nekem most frissült a pókerszoftver,minden működik csak ez nem.