SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum június 29, 2018, 21:14:00
Csak most látom, de ez király ötlet :) Nyilván lehet majd SPF hivatalos, de ha előbb összeállunk egy kis játékra és simán benne vagyok.

Te nem is tudsz játszani.  ;D



Sziasztok !  Évekkel ezelőtt tényleg volt pár verseny, akkor talán még nem voltunk ennyien..... Most is jó lenne. Talán időben kéne szólni - meghírdetni - hogy aki azon az oldalon nincs beregisztrálva ahol a verseny lesz ne a verseny előtt kelljen sietősen ténykednie....

Üdvözlöm az ötletgazdát és várok minden támogatót  :beerchug:

Ha lehetséges, én is jönnék. Viszont van két problémám: 1. elég gyenge játékos vagyok, 2. a PS-en töröltettem a számlámat a szar rake rendszer és promók miatt, s egyelőre nem tudom, hogy létre lehet-e hozni új számlát ott. Mindenki ragaszkodik a PS-hez vagy esetleg ledumálható más felület?

Idézetet írta: petercrouch Dátum július 01, 2018, 15:59:38
Ha lehetséges, én is jönnék. Viszont van két problémám: 1. elég gyenge játékos vagyok, 2. a PS-en töröltettem a számlámat a szar rake rendszer és promók miatt, s egyelőre nem tudom, hogy létre lehet-e hozni új számlát ott. Mindenki ragaszkodik a PS-hez vagy esetleg ledumálható más felület?

Szia!:)

Örülök, hogy érdekel! Itt senki sem profi szerintem, és nem is a nagy pénzekről fog szólni a dolog. A közösségépítés a lényeg, itt jó a társaság, szeretünk játszani. Csupán próbálunk kis izgalmat és rendszerességet belevinni majd ezzel a bajnoksággal a dologba. Nyilán lesz valamiféle díjazás, de nem ez e lényeg, sokkal inkabb a játék és a dicsőség  :great: :beerchug:

Korábban, amikor működött ez a pókerbajnokság itt a sportfogadas.org-on, akkor mindig változó volt, hogy épp melyik teremmel lett lebeszélve az aktuális forduló. Egyelőre ilyen részletekbe még nem mentünk bele, de a legegyszerűbb módja, pláne eleinte a PokerStars Home Games felület lenne, ahol tök ingyen és egyszerűen bonyolíthatjuk le a saját versenyeinket. Abban pedig biztos vagyok, hogy tudsz náluk új számlát nyitni, ha alapból nem is engedi esetleg mail cím miatt, szerintem 1-2 e-maillel elintézhető a dolog. Szólj, ha esetleg nem megy a dolog, és megpróbálok segíteni akár.

Visszatérve a korábbi visszajelzésekre, egy pár fős "sit'n'go" jellegű versenyt nyomhatunk addig is tét nélkül, ameddig komolyabban beindítjuk a dolgot, láttam, voltak akik benne lennének. Viszont akkor feltenném a kérdést, hogy kinek melyik este lenne a legjobb egy adott héten... Én a hétfőt, a szerdát és a vasárnapot mondanám tapasztalatból. A péntek meg a szombat talán azért kevésbé jó időpontok, mert gyakran akkor utaznak el ide-oda az emberek, vagy aki gürizik egész héten, ezeken az estéken menne el a haverokkal legurítani pár sört.. stb.

Várom a további tippeket, javaslatokat a játékkal kapcsolatban! GL ;)     :beerchug:

Nekem vasárnap kivételével bármelyik nap jó   :beerchug:

Tetszik az ötlet, támogatom  :beerchug:
Irodának az Unibetet javasolnám! Többségünknek már van szálmája, így csak a poker klienst kell letölteni. Az unibet poker részén most is több privát verseny elérhető, így nagy valószínűséggel az iroda velünk is partner lenne. Ezek a privát versenyek jelszóval van védve, a mi esetünkben azt jelentené, hogy itt a forumon lenne közzé téve a jelszó, tehát csak a forum tagok látnák a jelszót, és csak tudnának regisztrálni.
Az unibet poker kliensében egy felhasználónak több poker neve (aliasa) lehet, így mindenki be tudná állítani a spf.org-os forum nevét, és kötelező lenne, hogy ezzel vegyen részt a versenyen. Ezzel tudnánk szürni, ha véletlen külsős betévedt, illetve nagyobb fun lenne a játék :)

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum július 10, 2018, 23:31:25
Tetszik az ötlet, támogatom  :beerchug:
Irodának az Unibetet javasolnám! Többségünknek már van szálmája, így csak a poker klienst kell letölteni. Az unibet poker részén most is több privát verseny elérhető, így nagy valószínűséggel az iroda velünk is partner lenne. Ezek a privát versenyek jelszóval van védve, a mi esetünkben azt jelentené, hogy itt a forumon lenne közzé téve a jelszó, tehát csak a forum tagok látnák a jelszót, és csak tudnának regisztrálni.
Az unibet poker kliensében egy felhasználónak több poker neve (aliasa) lehet, így mindenki be tudná állítani a spf.org-os forum nevét, és kötelező lenne, hogy ezzel vegyen részt a versenyen. Ezzel tudnánk szürni, ha véletlen külsős betévedt, illetve nagyobb fun lenne a játék :)

Ezt en is tamogatnam.  :ok:

Én is benne lennék, de csak a PS-on. A home gamesen a legegyszerűbb. Nem kell pwdal szórakozni mert eleve csak az regisztrálhat aki a HG klubban benne van. (egy listát írni a PS nick és az itteni nick párossal nem bonyolult)

Az unibet szoftver egy kész vicc, nekem nagyon nem jön be. Szaggat, PS után nekem elviselhetetlen. :D

De persze a többség döntsön, max én nem játszok :D

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 11, 2018, 11:01:38
Én is benne lennék, de csak a PS-on. A home gamesen a legegyszerűbb. Nem kell pwdal szórakozni mert eleve csak az regisztrálhat aki a HG klubban benne van. (egy listát írni a PS nick és az itteni nick párossal nem bonyolult)

Az unibet szoftver egy kész vicc, nekem nagyon nem jön be. Szaggat, PS után nekem elviselhetetlen. :D

De persze a többség döntsön, max én nem játszok :D

Ebben az Unibet témában abszolút MessiÁs-nak kell igazat adnom! Nem tudom ki játszott mostanában az Unibet poker szoftverén, de a legutóbbi arculatváltás óta szörnyű a póker náluk. Idióta fantasy figurák ülnek a 3D-s asztaloknál, ha nincs túl jó passzban a géped még szaggat is... plusz a játékmenet is nagyon lelassult... átláthatatlanok az asztalok. Így én is amellett voksolnék, hogy az Unibet-et felejtsük el!

Illetve azzal is egyetértek, hogy a PokerStars HomeGames a legegyszerűbb módja a lebonyolításnak. Nem kell tárgyalni, levelezgetni a termekkel, ugyanúgy privát versenyt tudunk létrehozni a piacvezető szoftveren. Átlátható, személyreszabható sémákkal... Mindent mi állíthatunk be... Szerintem aki már játszott ott, tudja, hogy egyszerű és kényelmes módja a privát versenyeknek!

A héten vége a VB-nek, jövőhétre akár össze is hozhatunk egy próba versenyt. Csak, hogy tesztelhesse mindenki a technikai részét, hogy s mint...

Írjatok napokat, jövőhéten kinek, melyik nap lenne a legjobb!? (Akinek több nap is, írjon többet, majd összesítünk.)

Nekem: hétfő, szerda, vasárnap.

:beerchug:

nekem tetszik az unibet póker és nincs a gépemnek semmi gondja vele(pedig nem mai darab :) ) nem szaggat több asztal megnyitásánál sem és  a beállításoknál ki lehet venni hogy 3D figurák legyenek és szépen személyre lehet szabni ( 4 színű kártyák, animált zseton mozgások kikapcsolása...).
Talán 3 éve indultak az új appal és kezdetben voltak kihívások de a folyamatos visszajelzések utáni havi frissitésekkel látványosan javult azóta.
Én még mindig az UB mellett vagyok, de majd döntenek a szervezők :)

Ha szar a gep, akkor az igaz hogy lassu az unibet szoftver, mar bejelentkezesnel is. De ez az egyetlen negativum. 30+ fo jelentkezese eseten senki sem fog listat nezni hogy kinek mi a neve az asztalnal, unibeten ez konnyen beallithato, es legalabb tudod hogy melyik forumtarsad(at) szivat(od). Sztem ez lenne a lenyege.

Az admin szavai alapjan egyebkent sem most lenne ez a torna, addig meg barmi megtortenhet (a multiaccos jelentkezok is uj nickkel jonnenek ;) ). 

Megnézem holnap meló után, mert hónapok óta nem léptem be Unibet-re, de a legutolsó tapasztalataim nagyon rosszak voltak. Ha tényleg nem akadozik és lassú az animációk miatt, akkor felőlem mehet ott is. Viszont akkor segítsetek, ott hogy tudunk összehozni egy "home games" jellegű játékot. Szivesen játszanék az őszi, hivatalos SPF Bajnokság beindulása előtt is egy-két baráti versenyen. Én pedig ezt csak Home Games-ben tudom, hogyan kell lebonyolítani. Ha nagy Unibetes szakik vagytok, írjátok meg, mi a módja és mehet ott is!:)   

:beerchug:

De régen volt, én is játszottam és most is érdekelne.