Everest póker

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Ghastly Dátum szeptember 14, 2010, 21:26:24
Óóó én hülye....
Most nézem hogy ez Everest topik,én  meg a Party Pokerét írom Csacsa  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:
Ezer bocs...
:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Semmi baj!  ;D  ;D Majd írok nekik! Azért köszi!  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 13, 2010, 11:14:16
Sziasztok!

Everest zónaidőt szeretném beállítani, tudja valaki, hogy hol kell?

Előre is köszi!

Üdv,

nyomi  ;D

Nem is vagyok annyira nyomi...  ;D

Itt a válasz:

"Kedves Gábor!

Tájékoztatjuk, hogy szoftverünkben az úgynevezett GMT (Greenwich Mean
Time) időt használjuk, nem pedig a helyi időt. Ennek az az oka, hogy
játékosaink a világ minden tájáról különböző időzónákból jelentkeznek
be. Ezért, hogy minden játékos számára egyértelmű legyen, hogy a
versenyek mikor kezdődnek, a GMT időt használjuk és ezt a fentiek miatt
nem is lehet megváltoztatni.

Amennyiben további kérdése van, szívesen állunk rendelkezésére.

További sok szerencsét és jó szórakozást!"


Fiúk, nálatok sem az itteni időt mutatja a kliens?






Szerintem én sem tudtam még beállítani rajta az időt. Már elég régóta nem játszottam ott, de úgy rémlik, hogy ráadásul az ő GMT-jük GMT-1, azaz két óra eltolódás volt a miénkhez képest.

Összezavarják a parasztot rendesen...

Nálam se lehet.
Én már feladtam.

Idézetet írta: söprű Dátum szeptember 15, 2010, 15:56:22

Összezavarják a parasztot rendesen...
Idézetet írta: demi Dátum szeptember 15, 2010, 16:35:16
Nálam se lehet.
Én már feladtam.

Össze bizony és tényleg két óra az eltérés.
Annyira jó volt ez az üzenetváltás, hogy legalább tudjuk, hogy felesleges próbálkozni. Köszönöm az infót!  :beerchug:

A két órás eltérés lehet a nyári időszámitástól is, az UTC (vagy GMT) ilyenkor nem vált át.

Sziasztok!

Az EVERESTen mindig 2 órás eltolódás van, télen - nyáron,  -2 óra magyar időhöz viszonyítva.

Szerintem jó az EVEREST, nekem itt sokkal jobban megy a játék, mint ment anno a Pokerstars-on.

Sziasztok!

Próbáltam ma söprű kollégát megnézni játék közben, de az istenért nem találtam meg azt a lehetőséget, ahol rá tudtam volna keresni a nevére, vagy hogy a játékban lévő asztalok között megkeressem. Van ilyen lehetőség egyáltalán, és ha igen, akkor hun?

Előre is köszi a válaszokat!

csacsa

Hello Csacsa!

Persze, h. van :D

Írtok 1másnak email-t v. MSN-en v. Skype-on szóltok 1másnak, ennyi.

Az EVEREST nem Pokerstars, sajnos ez például HIÁNYZIK a repertoárból, helyette van elég sok GYENGE játékos, akiket ügyesen, türelmesen le lehet szedegetni.

Üdv.

Idézetet írta: frostling Dátum szeptember 28, 2010, 16:51:27


Írtok 1másnak email-t v. MSN-en v. Skype-on szóltok 1másnak, ennyi.



Aztán végül megoldottuk, teljesen jó. Kicsi a chat mező, de ha inaktiválod a dealer chatet, akkor nem görgeti ki az igazi mondanivalót... És az is chatelhet, aki éppen nem játszik.

Csacsa, frostling, megvan a hand history Everesten!

Ki kell listáznod az adott versenyt (Account - Game History - dátum, versenytipus megadása - listából katt a verseny számára), gyönyörűen ott van minden hand!     :ok:

Idézetet írta: söprű Dátum október 22, 2010, 16:43:34
Csacsa, frostling, megvan a hand history Everesten!

Ki kell listáznod az adott versenyt (Account - Game History - dátum, versenytipus megadása - listából katt a verseny számára), gyönyörűen ott van minden hand!     :ok:

Király!!! Szuper, hogy megtaláltad, köszi itt is!!!  :beerchug:

Idézetet írta: söprű Dátum szeptember 15, 2010, 15:56:22
Szerintem én sem tudtam még beállítani rajta az időt. Már elég régóta nem játszottam ott, de úgy rémlik, hogy ráadásul az ő GMT-jük GMT-1, azaz két óra eltolódás volt a miénkhez képest.

Összezavarják a parasztot rendesen...
Ha a kiválasztott játék időpontjára ráviszed az egeret, akkor kiírja a gépeden beállított időzónának megfelelő időpontot. Legalább is én mindig így nézem meg a kezdési időpontokat.

Idézetet írta: majlath Dátum október 28, 2010, 10:26:38
Ha a kiválasztott játék időpontjára ráviszed az egeret, akkor kiírja a gépeden beállított időzónának megfelelő időpontot. Legalább is én mindig így nézem meg a kezdési időpontokat.

Köszönjük az információt, holnap tesztelem ezt a lehetőséget, bár már belenyugodtam, hogy mindig bonyolult matematikai műveleteket kell végeznem a versenyek előtt....  ;)  ;D

Valamit biztos rosszul csinálok, nekem nem írja ki. Ez a versenyablakban van, vagy a listán, majlath?