Női Kézilabda EB - 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum november 29, 2018, 12:52:15
Az összkép. Még a nevét elfogadnám, ha a háttérben lenne egy értékelhető arc.  ;D
Legyen gyönyörű neve, arca, teste, dobjon meccsenként átlagban 10-12 gólt, legyen 2-3 diplomája, beszéljen 3-4 nyelven, nem akarunk mi picit sokat? Én már a meccsenkénti 6-7 stabil góljával kiegyeznék, feltéve, ha a kopasz elő meri venni támadásban is  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 29, 2018, 13:21:44
Legyen gyönyörű neve, arca, teste, dobjon meccsenként átlagban 10-12 gólt, legyen 2-3 diplomája, beszéljen 3-4 nyelven, nem akarunk mi picit sokat? Én már a meccsenkénti 6-7 stabil góljával kiegyeznék, feltéve, ha a kopasz elő meri venni támadásban is  ;D

Nekem is elegendő ha szórja a gólokat, de ennek az ocsmány feje (+név) mellé társult egy olyan adottság is, ami miatt én távol tartanám a pályától. Legalábbis korábban ezt éreztem, amikor pályán láttam. De én tévedjek.  :ok:


hollandok már csak 1,25  ;D

franciák szépen beragadtak, hatosfal ellen mennyire nem tudtak támadni, igazi buta játékosok

#34 december 01, 2018, 09:24:57, csak1tomi
aki nézi bl-t látta a francia játékosok vergődését, van pár jó és helló, nem is értem mi volt ez a néptipp francia win meg ods is felejtős volt orosz +4.5 volt az ajándék 1.4ért persze utólog károgni mindenki tud ;D
de nekem örökre beégett, hogy mit műveltek 2015-ben kórea ellen, azóta no bet tessék: https://www.youtube.com/watch?v=CxXJhwe0NrM
amúgy nincs nagy baj velük, csak támadni nem tudnak, fogadásilag teljesen felejtő bármi ami francia női kézi :laugh:

Svédország Több, mint 23,5   1,85
30:29


all star csapat kapusának behúztam Rajcic-ot, Dedu-t és Tomasevicet 400-300-300 Ft-tal, 34.00 67.00 és 81.00-es odds. Sose tudni alapon. (bet365)



wikipedia oldalon most előre be vannak írva az eredmények, kivéve az A csoport, gyorsan bemásolom, hogy meglegyen, ki tudja, mikor javítják. De ez alapján holnap 34-29-re kapunk ki  ;D

29 November 2018
21:00    France     23–26     Russia    Palais des Sports Jean Weille, Nancy
Attendance: 5,220
Referees: Marín, García (ESP)
Kanor 6    (11–11)    Dmitrieva 8
5×Suspension 4×Yellow card    Report    4×Suspension 2×Yellow card
30 November 2018
21:00    Montenegro     25-23     Slovenia    Palais des Sports Jean Weille, Nancy
Referees: Năstase, Stancu (ROU)
   Report    
      
2 December 2018
15:00    Slovenia     20-23     France    Palais des Sports Jean Weille, Nancy
   Report    
      
2 December 2018
18:00    Russia     26-28     Montenegro    Palais des Sports Jean Weille, Nancy
   Report    
      
4 December 2018
18:00    Russia     31-25     Slovenia    Palais des Sports Jean Weille, Nancy
   Report    
      
4 December 2018
21:00    France     22-21     Montenegro    Palais des Sports Jean Weille, Nancy
   Report    
      
1 December 2018
15:00    Hungary     29-34     Netherlands    Axone, Montbéliard
Referees: Alpaidze, Berezkina (RUS)
   Report    
      
1 December 2018
18:00    Spain     26-22     Croatia    Axone, Montbéliard
Referees: Bennani, Bennani (SWE)
   Report    
      
3 December 2018
18:00    Croatia     24-27     Hungary    Axone, Montbéliard
   Report    
      
3 December 2018
21:00    Netherlands     29-25     Spain    Axone, Montbéliard
   Report    
      
5 December 2018
18:00    Netherlands     35-28     Croatia    Axone, Montbéliard
   Report    
      
5 December 2018
21:00    Hungary     22-24     Spain    Axone, Montbéliard
   Report    
      
1 December 2018
15:00    Norway     36-28     Germany    Brest Arena, Brest
Referees: Bonaventura, Bonaventura (FRA)
   Report    
      
1 December 2018
18:00    Romania     26-24     Czech Republic    Brest Arena, Brest
Referees: Christiansen, Hansen (DEN)
   Report    
      
3 December 2018
18:00    Germany     25-28     Romania    Brest Arena, Brest
   Report    
      
3 December 2018
21:00    Czech Republic     29-34     Norway    Brest Arena, Brest
   Report    
      
5 December 2018
18:00    Germany     28-24     Czech Republic    Brest Arena, Brest
   Report    
      
5 December 2018
21:00    Norway     30-27     Romania    Brest Arena, Brest
   Report    

széép  ;D ;D annyi a baj vele h túl papírforma női mezőnyben hááát.. :angel:

svédeket nagyon underre veszik, pedig felkészülésen 28 meg 30-at dobtak montiknak, én húztam 21,5 overt 1,42ért egész szép téttel, meg 25öt 2,25ért

első fi dobnak 10et: 1,28, azé ennyire nem fakezűek
                     14et: 3,20

én húzom ide az overeket, lehet benézem, de ezek kurvára nem nagy határok ám

Holland U 27.5 öt 1.95 ért adja a bet365. Jó hogy esélyesebbek de ki is tömnek minket? 😏

Idézetet írta: Alibi Dátum december 01, 2018, 08:34:38
Holland U 27.5 öt 1.95 ért adja a bet365. Jó hogy esélyesebbek de ki is tömnek minket? 😏

Őszintén szólva senkinek sincs erről fogalma, de nem csak erről. Mindenkinek van egy elképzelése, hogy mégis nagyjából mit vár, van aki szoros meccset, van, aki szerint nyerhetünk is, vagy nagyon kikapunk, sok gólos meccs lesz, esetleg sok hiba, és a védekezés dominál, stb...
Fogalmunk sincs, hogy Wester, vagy a mi kapusaink milyen napot fognak ki, nem lehet tudni.

Itt eddig 4 meccs volt, mind a négy overes. Svéd-dánt 48,5-ből adták talán, aztán 59 gól lett, Szlovénia 32 gólt dobott a védekezéséről, keménységéről híres Montenegrónak!!! Ezt ki hitte???

Az orosz-francia csak egy góllal haladta meg a bukik által jósolt line-t, de a másik három meccs mocskosul overes lett. Ebből sem lehet kiindulni, max. lassan lehet rámenni az underre, mert előbb utóbb jönni fog.

Az a baj, hogy én simán el tudok képzelni egy közel 60 gólos meccset is, ahol kapunk 30-at, meg egy olyat is, ahol mondjuk 24-23-ra kapunk ki.

Én egyébként egy Magyarország 23,5 gól fölé jut opciót húztam be, de ott is inkább a szívem miatt, ha az eszemre hallgatok, akkor no bet. Igazából nálunk biztos lesz minimum 2 olyan 5 perces időszak, ahol nem találunk be, de bízom benne, hogy agresszívan támadjuk a holland falat, Orbán (a Viktor) meg nyit az oroszok felé, így hátha velünk lesznek a sporik  ;D

Most azt, hogy Grooték meddig jutnak, hát fene tudja. Szerintem amúgy nem jutnak 28-ig, ha választani kéne, én ezt választanám. Gyakorlatilag nincs beállójuk, Smeetstől sem tartanék, így elég lehet Malestein oldalára tolódni picit, ki lehet lépegetni a tengelyben Grootra, Abbingra, hacsak nem találtak ki valami szélső befutást, de ha a Möbelringenen látott védekezésünket vegyük elő, akkor nem mennek 28-ig. Ugye mindenhol leírom, amikor nincs Broch, Groot sem annyira jó, ők nagyon tudják erősíteni egymást.

#40 december 02, 2018, 09:39:40, csak1tomi
Norvég - Német
Több, mint 50,5      1,55

már ezt látom tök simának

32:33

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 01, 2018, 12:30:38
Norvég - Német
Több, mint 50,5      1,55

már ezt látom tök simának
norvégok nem hiszem, hogy nagyon pörögnének, ez a német csapat meg talán 20-ig sem jut, én egy ilyen 26-20-as meccset látok bele, németek helyt állnak, norvégok nem pörögnek. Möbelringenen mi 6 gólt dobtunk fi-ig, simán lehet, hogy a németek is megállnak 6-7-nél. De meglátjuk, akár jöhet is, de nem fog  :P

Félidőbe 20. percében a 10. magyar gólnál nem gondoltam volna, hogy elmegy a 11.5 over.  :redchug: az utolsó mp-es kapufa volt a csúcs...

#43 december 01, 2018, 20:59:56, oakland23
Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 01, 2018, 12:30:38
Norvég - Német
Több, mint 50,5      1,55

már ezt látom tök simának

Hát ez valóban sima volt  :ok:
Fene sem hitte, hogy 33 gólig mennek a németek, ráadásul amikor épp belenéztem, rendre gólt dobtak méghozzá elég faszákat, de végül is ennyi gólt nem lehet véletlenül dobni. Szerintem felvételről visszanézem majd valamikor még úgy is, hogy tudom a végét

Mivel Magyarország helyett kénytelen vagyok egyelőre Erdélyben lenni, ezért - és főleg az alacsony internetes sávszélesség miatt - a kézilabda EB mai kínálatából a magyar-holland helyett muszáj volt "beérnem" a román-cseh mérkőzéssel. Ám ha már így alakult a dolog, akkor leírom néhány benyomásomat, hátha másoknak jót tehetnek majd ezek az infók az elkövetkezendő fogadásoknál.

Bár már jó ideje tudok a dologról, azért még így is érdekes volt látni, hogy a Győr kispadjánál oly sokszor látott Ambros Martin edző most a román válogatott szövetségi kapitánya. Ez nekem főleg az időkéréseknél jelentett "élményt", amikor azt a jellegzetes angol dumát és az általam jól ismert hangot hallottam.
No, és persze azonnal arra gondoltam, hogy ha itt majd nem vezetnek tizenvalahány góllal a románok, akkor Ambros Martin edző képes lesz szorossá tenni a mérkőzést. Hát, a második félidő középétől kábé ez is történt. Addigra már stabilan 7-8-9 góllal vezetett folyamatosan Románia és eldőlni látszott a mérkőzés, amikor az a barom Ambros Martin (bocsi, tényleg nincs jobb szó!) lecserélte az addig kiválóan védő Yuliya Dumanska kapust és pályára küldte helyette Denisa Dedu kapust.
Dedu elkezdett gyorsan "homályokra gyúrni" és így néhány percen belül 2-3-4 gólra csökkent az addigi magabiztos román előny. Nagyon szoros és izgalmas végjáték lett a dologból, amit végül valahogyan mégis sikerült "hoznia" a román csapatnak.
Annyit mondanék még, hogy az előbbiekben említett Dumanska kapuson kívül jó teljesítmény terén igazából csak két játékos emelhető még ki a román csapatból: az egyik az átlövő Cristina Neagu, aki ezúttal is a tőle megszokott világklasszis szinten játszott, a másik pedig a beálló Crina Pintea, akiről eddig nem nagyon hallottam, most viszont nagyon jó napot fogott ki.