Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 05, 2018, 23:56:45
Régen valóban igy volt, most mar nem jellemző. 1 max 2nap.

Úgy legyen.  :ok:

Sziasztok!
lehet olyat csinálni skrill-en hogy az én skrillem-ről átutalok pénzt egy másik skrill számrálra?
ha lehet, valaki tud ebbe segiteni hogy ezt hogy lehet megoldani?
előre is köszi a válaszokat

Idézetet írta: Talpas Dátum szeptember 07, 2018, 17:31:02
Sziasztok!
lehet olyat csinálni skrill-en hogy az én skrillem-ről átutalok pénzt egy másik skrill számrálra?
ha lehet, valaki tud ebbe segiteni hogy ezt hogy lehet megoldani?
előre is köszi a válaszokat

Persze, hogy lehet.

Bejelentkezés után, jobb oldalt "Send Money" sárga gombra kattints. Írd be az illető Skrillnél használt e-mail címét, az összeget, majd a következő oldalon van egy biztonsági kérdés (születési dátum). És kb. ennyi.

az lenne a kérdésem hogy van napi limit az atmből valo felvételnek?

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum szeptember 09, 2018, 13:05:23
az lenne a kérdésem hogy van napi limit az atmből valo felvételnek?
Hali!
Én korábban 250€ tudtam kivenni naponta, nem vagyok VIP tag.
Most találtam egy ilyent a fiókomban :

Card limits

Currently available for purchase: EUR 2700.00 (50 transactions remaining)

Currently available for cash withdrawal: EUR 900.00 (10 transactions remaining)

Máshol pedig ezt találtam:
Limits for the Skrill MasterCard
                                             
    Skrill VIP Status                                                                ATM Withdrawals / 24h
    No VIP Level                                                                                   900 EUR
    Bronze VIP Level (lower requirements for eWO clients)                       900 EUR
    Silver VIP Level (lower requirements for eWO clients)                      1,500 EUR
    Gold VIP Level                                                                              3,000 EUR
    Diamond VIP Level                                                                        5,000 EUR

   
   

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum szeptember 09, 2018, 13:05:23
az lenne a kérdésem hogy van napi limit az atmből valo felvételnek?

Nagyjabol az egyseges, uj azonositas ota (kb egy eve) nottek a limitek. A szamladra belepve lathatod a te egyeni limitjeid.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum szeptember 09, 2018, 15:47:20
Hali!
Én korábban 250€ tudtam kivenni naponta, nem vagyok VIP tag.
Most találtam egy ilyent a fiókomban :

Card limits

Currently available for purchase: EUR 2700.00 (50 transactions remaining)

Currently available for cash withdrawal: EUR 900.00 (10 transactions remaining)

Máshol pedig ezt találtam:
Limits for the Skrill MasterCard
                                             
    Skrill VIP Status                                                                ATM Withdrawals / 24h
    No VIP Level                                                                                   900 EUR
    Bronze VIP Level (lower requirements for eWO clients)                       900 EUR
    Silver VIP Level (lower requirements for eWO clients)                      1,500 EUR
    Gold VIP Level                                                                              3,000 EUR
    Diamond VIP Level                                                                        5,000 EUR

   
   
Nekem 100enel többet nem enged felvenni

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum szeptember 10, 2018, 11:41:27
Nekem 100enel többet nem enged felvenni
Currently available for purchase: USD 3125.92 (50 transactions remaining)
Currently available for cash withdrawal: USD 672.76 (9 transactions remaining)
és a 9 tranzakcio utan mi lesz emelkedik?

Hello!Otp számlárol lehet skrillrre utalni.Nekem nem sikerült.

Skrillről számlára lekérve a pénz mennyi idő alatt érkezik meg? Korábban sosem figyeltem, most viszont fontos lenne tudnom.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum szeptember 03, 2018, 12:51:09
Segítséget kérnék. Be akarok fizetni bet365re de befizetéskor piros ablakban ezt a hibaüzenetet kapom.
Your transaction was declined. Please retry your transaction. If the problem persists please contact Skrill Customer Service for assistance.

Mi a teendő ilyenkor? A kellő pénz megvan a számlán szóval az nem lehet gond.

Nálam ez a következő módon oldódott meg (és szerintem nálad is ez a probléma):

A kártya éves díjáról elfelejtkeztem. (10€) Ennek a fizetése nálam szeptemberben esedékes, tehát ennyi egyenleget hagynom kell a Skrill számlámon, míg a levonás meg nem történik. Ami ezen felül van azt használhatom befizetésre vagy vásárlásra-pénzfelvételre.


Sziasztok!

Szeretnék idővel kártyát rendelni a számlámhoz. Az lenne a kérdésem, hogy melyik/milyen variáció a legjobb.
A jelenlegi felállás szerint forintos a skrill és a fogadóiroda is. Pénzfelvételre alig, inkább kártyás fizetésre használnám.
Biztos leírtátok már egy csomószor, ezért bocs.

Köszönöm a válaszokat.

Sziasztok!
lenne egy kérdésem!
ha szeretnék átutalni egyik skrilles számláról egy másikra. azt mindig díjmentesen tudom utalni vagy csak havi 1x
vagy ez hogy van a skrillen?
mert ma úgy jártam hogy 4661 ft volt a skrillemen és át akartam utalni egy másik számlára de 4499ft-nál többet nem engedett és a maradék pénz eltünt a számlámról
nem az a 162 ft levonás fogja elvinni a kenyérre valót csak érdeklődök hogy ez hogy megy a skrillen
előre is köszi a válaszokat

1.45%   de minimum 0.50euro.

van valakinek USD-ben a számlája itt?
még mindig ragaszkodik a Skrill, h USD-ben nem hajlandó kifizetni?
Hogy lehet megúszni a kényszerkonverziót?