Segitseg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Gerpa Dátum július 08, 2013, 20:22:25
Tudok-e nyitni valami olyan netes számlát estleg, amit vagy mastercarddal azonnal fel tud tölteni, vagy esetleg van holland számla és arra tud utalni?

Nem találsz ilyet egyszerűen, mindenhol megkérik, hogy a kártyatulajdonos és a számltulajdonos neve egyezzen. Esetleg Bitcoin-ról olvasgass, talán azzal, de ott sem egyszerű.

Idézet
Onnan befizetném valamelyik irodához és onnan kivenném a pénzt. Ilyesmi jutott nekem eszembe ::)

Valakinek valami világmegváltó ötlet? :)

Talán pokerrel át lehetne játszani, ő nyit egy poker számlát ahol neked is van, befizet kártyával és heads-upban átjászátok a pénzt. A rake perszer veszteség lesz és nem feltűnően 2 kézből átjátszani. Vigyázni kell ezzel is.

Idézetet írta: Gerpa Dátum július 08, 2013, 20:22:25
Üdv! Talán ez a legmegfelelőbb téma, ahol kifejthetem a problémámat :angel:

Szóval a lényeg: egy rokonom külföldről szeretne pénzt eljuttatni nekem úgy, hogy nem tud belépni a netbankjába. Azt hiszem viszont, hogy telefonról be tud lépni (mert ott megjegyezte a jelszót), de ott csak belföldi (holland) utalást tud teljesíteni.

Tudtok valamiféle megoldást? Nem lenne ez az egész nagy gond, előbb-utóbb igényelhetne új azonosítót a netbankhoz, viszont nekem a napokban kellene a lóvé.
Western Union drága.
PayPal, Skrill is több napba telik amíg pénzt látok belőle.

Tudok-e nyitni valami olyan netes számlát estleg, amit vagy mastercarddal azonnal fel tud tölteni, vagy esetleg van holland számla és arra tud utalni? Onnan befizetném valamelyik irodához és onnan kivenném a pénzt. Ilyesmi jutott nekem eszembe ::)

Valakinek valami világmegváltó ötlet? :)

Ha van skrillje, azt azonnal fel tudja tölteni a bankkártyájával, ha neked is van, akkor pedig pár percen belül rajta lehet a pénz.
Innentől az irodához befizetés majd onnan kiutalás szintén működhet, bár 1-2 nap lehet az átfutás és ugye nem mindegyik iroda engedi, hogy máshova kérd ki a pénzt, mint ahonnan befizettél.

Ha olyan skrilled van, amit már használtál kiutalásra, akkor 2 munkanap alatt megjön onnan a pénz, ha viszont most nyitnál egyet, akkor is egyből tudsz rá pénzt fogadni, a befizetésnél meg talán limit van, de mint ha az is működne azonosítás nélkül. (ezt inkább olyanoktól kéne a skrill témában megkérdezni, akik mostanában nyitották...)
(ha új skrillt kell nyitni, akkor innen megnyitva még 10 euró bónuszt is kaphatsz:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,8355.0.html)

Ha egy ismerősödnek van bejáratott skrillje, akkor oda is kérheted a pénzt. Ha bankkártyája is van hozzá, akkor "szolid" költségekkel azonnal ki lehet szedni, vagy 1-2 munkanap alatt kiutalással.
(kiutaltatja saját bankszámlára, onnan meg belföldi, 4 órán belüli átutalással neked)

Persze minél több lépcsőfok, annál több költség, de ezek azonnali vagy pár órás átfutású tranzakciók.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 08, 2013, 21:48:17
Ha van skrillje, azt azonnal fel tudja tölteni a bankkártyájával, ha neked is van, akkor pedig pár percen belül rajta lehet a pénz.
Ez csak akkor van igy, ha már ellenőrizte a kártyát a Skrillnél. Bár Hollandiában euró van, igy a pontos összeg netbankon egyből látható, nem biztos, hogy telefonon is.

Köszönöm az infókat.  :ok: Utánaolvasgatok az általatok említett dolgoknak.
Elsőre ez a Skrilles megoldás tűnik a legjárhatóbbnak, egyeztetek a rokonommal, én sem tudom pontosan hogy telefonról mit lát és mit nem :laugh:

#64 július 09, 2013, 14:05:08, Pikaa
Sziasztok!

A három netes bank közül melyik a legmegbízhatobb SolidTrustPay ,Payza ,EgoPay? Valamilyen tapasztalatotok valamelyikről?  :)

Az első már a neve után is átverésnek tűnik, a másik kettő meg egy cég és ha rákeresel van baj elég velük is. Én nem kockáztatnék ilyenekkel. Payza angliában bejegyzett, de FSA licensz nélküli cég ???

Idézetet írta: artur33 Dátum július 02, 2013, 11:26:58
Köszönöm! :cya:
Tesó, tesó, 700 forintért eladtad magad, remélem megérte. Nem a 700 forint a gáz, hanem az, hogy nem tekintesz egy ilyet becsületbeli ügynek. Nyilván nincs szükségem a pénzre, megtarthatod. Nagy szerencséd, hogy ilyen pitiáner összeggel basztál át, ha nagyobb lenne, megkeresnélek, és kivágnám a szívedet. Így viszont azt kívánom, hogy igyál meg két sört a kontómra a vízilabda válogatottra. :ok: :ok: :ok: :ok: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:

Idézetet írta: georgeboyd Dátum augusztus 03, 2013, 23:21:00
Tesó, tesó, 700 forintért eladtad magad, remélem megérte. Nem a 700 forint a gáz, hanem az, hogy nem tekintesz egy ilyet becsületbeli ügynek. Nyilván nincs szükségem a pénzre, megtarthatod. Nagy szerencséd, hogy ilyen pitiáner összeggel basztál át, ha nagyobb lenne, megkeresnélek, és kivágnám a szívedet. Így viszont azt kívánom, hogy igyál meg két sört a kontómra a vízilabda válogatottra. :ok: :ok: :ok: :ok: :redchug: :redchug: :redchug: :redchug:

Belevitted a rosszba a felajánlásoddal!   ;)
Igazából nem kért pénzt, ami kevés volt, azt akarta befizetni valahova.
Azért aki a pár száz forintjához keres irodát, az nem kimondottan hitelképes..   ::)

Sziasztok.
Nekem az lenne a kérdésem, hogy igaz az, hogy az online sportfogadó (szerencsejáték) oldalakat (külföldieket) valamilyen módon blokkolni fogják?
Ez a lépés terep előkészítés a Szerencsejáték Zrt. saját online sportfogadó oldalának? Vagy nincs összefüggésben a kettő?
De állítólag meg lehet valahogy kerülni ezt a blokkolást.

Hogyan tudnék egy másik magyar IP mögé bújni?

Vipvpn keress rá, linket nemrakok reklám miatt. Az ingyenes is tökéletesen használható. Azt hiszem magyar ip-t használnak, de azért majd ellenőrizd le.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum augusztus 07, 2013, 10:19:12
Hogyan tudnék egy másik magyar IP mögé bújni?
Ha magyar is jó, akkor legegyszerűbb, ha veszel egy T-Home-os mobilinternetet. Az minden felkapcsolódáskor más IP címet ad, 2-4 ezer forintból megoldható havonta, és mobilneted is lesz.

Idézetet írta: danyly Dátum augusztus 07, 2013, 09:52:32
Sziasztok.
Nekem az lenne a kérdésem, hogy igaz az, hogy az online sportfogadó (szerencsejáték) oldalakat (külföldieket) valamilyen módon blokkolni fogják?
Ez a lépés terep előkészítés a Szerencsejáték Zrt. saját online sportfogadó oldalának? Vagy nincs összefüggésben a kettő?
De állítólag meg lehet valahogy kerülni ezt a blokkolást.

Ebben a témában olvashatsz róla bővebben:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,7451.0.html

Röviden a kérdéseidre a válaszok:
1. igen, január 2-től lesz törvényi lehetőség a blokkolásra
2. a Szerencsejáték Zrt. oldala már működik. Biztos nagyon népszerű is...
3. van összefüggés, hisz a blokkolással az adóbevételek emelkedését akarják kikényszeríteni, ami akkor is biztosítva van, ha SzZrt-n keresztül játszunk

Idézetet írta: clay Dátum augusztus 07, 2013, 10:27:49
Vipvpn keress rá, linket nemrakok reklám miatt. Az ingyenes is tökéletesen használható. Azt hiszem magyar ip-t használnak, de azért majd ellenőrizd le.

Köszi, magyar IP-t adnak! :ok:

Szükségem lenne skrillen 180ft-ra, kivételesen nem sportfogadásra, hanem egy játékra szeretnék előfizetni,de a váltás miatt kevesebb HUF-om lett mint számítottam. Olyan írjon privát üzit, akinek megfelel, ha paypalon küldöm a pénzt. Természetesen előre küldöm!!!