Segitseg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 21, 2013, 10:41:16
Szükségem lenne skrillen 180ft-ra, kivételesen nem sportfogadásra, hanem egy játékra szeretnék előfizetni,de a váltás miatt kevesebb HUF-om lett mint számítottam. Olyan írjon privát üzit, akinek megfelel, ha paypalon küldöm a pénzt. Természetesen előre küldöm!!!

Ugye nem haragszol meg, ha én válaszolok?

"5.1. Pénz és egyéb dolgok kérése

A Sportfogadás.org az egy portál, s nem bank. Aki pénzt kér kölcsön a fórumon az ki lesz tiltva. Privátban mindenki azt csinál amit akar, de ha panaszok érkeznek onnan is, akkor intézkedünk."

#76 augusztus 21, 2013, 11:14:48, ncis88
Az a helyzet hogy még olvastam is ezt a szabályt.   :bash: :bash:

Elnézést, nem keresek mentséget. Azt hittem, hogy ha előre esetleg küldöm a pénzt, akkor ugye én nem verhetek át senkit, szóval nem érhet kár senkit.. (pénz csere és nem kölcsön.. mert nem arról volt szó hogy adjon valaki pénzt és 1hét múlva megadom, hanem az egyik helyen volt a pénzem de pont a másikra kellett volna.)

Többet nem fordul elő!

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 21, 2013, 11:12:28
Az a helyzet hogy még olvastam is ezt a szabályt.   :bash: :bash:

Elnézést, nem keresek mentséget. Azt hittem, hogy ha előre esetleg küldöm a pénzt, akkor ugye én nem verhetek át senkit, szóval nem érhet kár senkit.. (pénz csere és nem kölcsön.. mert nem arról volt szó hogy adjon valaki pénzt és 1hét múlva megadom, hanem az egyik helyen volt a pénzem de pont a másikra kellett volna.)

Többet nem fordul elő!

De mi van akkor ha küldöd a pénzt, s cserébe nem kapsz semmit?

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 21, 2013, 11:58:25
Picit előjött a téma, bár más aspektusból, de akkor már leírom. Adtam már kölcsön itt az oldalon, nem is egyszer. Így utólag visszanézve, néha meglepően nagy összegeket is. Adtam olyan embernek is, akin meglepődnétek, mert címre is szavaztátok, és zöldült a naplója mint egy mező akkoriban. De sose tartottam attól, hogy nem kapom vissza, mert olyan megbízható közegnek tűnt az org. Jaaas-szal még anno chaten kötöttünk fogadást, és egy mez árát is elutalta, mert nyertem a fogadást. Pedig csak egy hosszabb chatelés végén, szinte viccből állapodtunk meg. Aztán nemrégiben arthur33 kért tőlem egy csekély összeget, amit nagy hitegetésekkel körítve máig nem adott meg. Nem kifejezetten ellene írom le ezt az egészet, mert a saját hülyeségem, én adtam neki kölcsön, hanem hogy tényleg nem szabad kölcsönadni, legyen akár 3000 hozzászólása is az illetőnek, simán megteheti hogy nem fizet. Arturral megtanultam a leckét :) Sőt, egy másikat is! Nőkben soha nem lehet bízni, hívják akár Szmodics Ildikónak is. ;) (picit keresgélnék még, a címe is meglenne...)
Írtam már feljebb, hogy engem is megszopatott, szerencsére számomra jelképes összeggel, de támadott a koma tovább, itt a levele:
Szia!
Elöször is ne haragudj a zavaràsèrt ès mègegyszer kösz a multkori segitsèget!
Azèrt kereslek,hogy esetleg nem tudnànk egy összekapcsolt üzletet kötni :laugh:
Magyarul ujra a segitsègedet kèrnèm egy kifizetès miatt szerdàig,szerdàn  visszaküldöm a 700-al együtt+ nèmi kezelèsi költsèget :D Az utobbi idöben miota nem tudom feltolteni a skrillem az otp kàrtyàmrol  gondokkal küszködöm mint valami amatör... ::)Hiàba a szègyen sajna ez van... :-\
.Kb. 6-6.5€ amire szüksègem lenne emiatt(kb.1800huf).Szerdàn mindenkèpp küldenèm!
Lègyszives,ha nem megoldhato akkor is irj vissza?
Köszönöm szèpen! Szia!

Hogy ne bántsam meg, ezért egy filmből idézek, Egy asszony illatából:  artur33 a kurva anyádat!

Bocs srácok, hogy miattam előjött a téma. Milannal megbeszéltem a dolgot, nem engedélyezett a hasonló dolgok, az általatok leírtak miatt. Nem is fogok ilyesfajta segítséget kérni a jövőben :) Sajnos én vagyok talán túl jóhiszemű, hogy megbízok az emberekben, hogy pár száz forinttal csak nem csap be..Hiszen mire is megy vele ebben a mai világban.
A legjobb megoldás az lenne számomra ha könnyen átjárható lenne a neteller-skrill-paypal háromszög, de hát nem az. Velem már sokszor előfordult, hogy kellett volna a pénz pl a paypalra sürgősen(rendelés miatt) de hiába volt 10szer annyi pénzem skrillen, nem tudtam sehogy sem átmozgatni így lemaradtam egy stoplisról..


Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 21, 2013, 11:58:25
Picit előjött a téma, bár más aspektusból, de akkor már leírom. Adtam már kölcsön itt az oldalon, nem is egyszer. Így utólag visszanézve, néha meglepően nagy összegeket is. Adtam olyan embernek is, akin meglepődnétek, mert címre is szavaztátok, és zöldült a naplója mint egy mező akkoriban. De sose tartottam attól, hogy nem kapom vissza, mert olyan megbízható közegnek tűnt az org. Jaaas-szal még anno chaten kötöttünk fogadást, és egy mez árát is elutalta, mert nyertem a fogadást. Pedig csak egy hosszabb chatelés végén, szinte viccből állapodtunk meg. Aztán nemrégiben arthur33 kért tőlem egy csekély összeget, amit nagy hitegetésekkel körítve máig nem adott meg. Nem kifejezetten ellene írom le ezt az egészet, mert a saját hülyeségem, én adtam neki kölcsön, hanem hogy tényleg nem szabad kölcsönadni, legyen akár 3000 hozzászólása is az illetőnek, simán megteheti hogy nem fizet. Arturral megtanultam a leckét :) Sőt, egy másikat is! Nőkben soha nem lehet bízni, hívják akár Szmodics Ildikónak is. ;) (picit keresgélnék még, a címe is meglenne...)

Én is segítettem egy alkalommal a csávónak/csajnak 1500 Ft-tal, hogy állítása szerint ki tudja kérni a pénzét egy irodától. Egy napról volt szó, de aztán írt másnap, kérdezte, hogy jó lenne-e holnapután, mert akkor nem siet a forgatással!! Először is mondtam neki, hogy nem (mert nem arról volt szó), utána pedig rákérdeztem, hogy mégis milyen forgatás (tudom, befizetést sok helyen meg kell forgatni mielőtt kifizetést kérünk, de itt nem arról volt szó, különben azt írta volna). Érdemi válasz erre nem érkezett, pénzt visszaküldte. Utána még egy alkalommal kérte volna a segítségemet, amire - úgy vélem - érthető okokból nemet mondtam.

Bevallom, nem gondoltam, hogy ez ilyen ipari méreteket öltött, ezért is írtam le én is a sztorit. Kár nem ért, de utálom a hazugságokat. Főleg, hogyha bénán csinálják..

ncis88: Skrill kártyád nincs? Megy gond nélkül Paypalen.

Pontosan az ilyen kellemetlen esetek miatt vezettük be a szabályzatba ezt a pontot.

Ne adjatok kölcsön senkinek!

Csak saját pénzedből fogadj! Ha nincs, akkor felejtsd a sportfogadást!

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 21, 2013, 15:50:06
ncis88: Skrill kártyád nincs? Megy gond nélkül Paypalen.

Nincs.

De köszi hogy említetted, emiatt kértem is. Ezzel megoldódnak az ilyen gondjaim. 3-4 hónapja pont te segítettél nekem akkor is ilyen skrill-paypal gondjaim voltak :)  Így már nem lesz, királyság.

Sziasztok!Tudna nekem segíteni valaki,hogy mit jelent a pinnaclesport-nál,under / over fogadásnál az alábbi opció:
Over 2.5 and 3    1.952   
Under 2.5 and 3    1.952


Idézetet írta: buddha Dátum augusztus 28, 2013, 17:48:35
Sziasztok!Tudna nekem segíteni valaki,hogy mit jelent a pinnaclesport-nál,under / over fogadásnál az alábbi opció:
Over 2.5 and 3    1.952   
Under 2.5 and 3    1.952
Máshogyan írva o/u 2,75
Asian handicap, ha over akkor az alábbiak szerint értékelik ki:
0,1,2 gól esetén veszít
3 gól esetén 1/2 tét nyer 1,952 szorzóval, tét másik fele push, azaz visszajár
4 vagy több gól esetén nyer az egész tét

Köszönöm a gyorsaságot, :beerchug:

Sziasztok,

Olyan foci statisztikára lenne szükségem ami megmutatja, hogy egy adott bajnokságban egy csapatnak - külön otthon és idegenben - hány olyan mérkőzése volt, ahol nulla, egy kettő, három stb. gól született, valamint mindezt lehetőleg százalékositva is az otthon/idegenben lejátszott meccsek arányában.

Hol tudnék ilyen statisztikát találni?

Előre is köszönöm.

Nos felvazolom a helyzetet..  ;D németországban dolgozom és be szeretnék fizetni onlineirodához de a kartyam nem devizas, hogyan tudom megoldani? Valakinekvalami ötlet? Nekem volna egy ötletem,de azt inkább privtban írnám le,nehogy meggyanusitsanak.... aki kedvet kapott egy kis segítséghez írjon privatot :-)

Idézetet írta: Ravemaster02 Dátum augusztus 29, 2013, 10:05:08
Sziasztok,

Olyan foci statisztikára lenne szükségem ami megmutatja, hogy egy adott bajnokságban egy csapatnak - külön otthon és idegenben - hány olyan mérkőzése volt, ahol nulla, egy kettő, három stb. gól született, valamint mindezt lehetőleg százalékositva is az otthon/idegenben lejátszott meccsek arányában.

Hol tudnék ilyen statisztikát találni?

Előre is köszönöm.

http://www.soccerstatstracker.com/