bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: artur72 Dátum május 14, 2023, 15:13:49Telefonon tökéletes.

Hogy?? Minden le van töltve oda is, tegnapig még ment, ma már semmi se sehol.

Mindig kéri az authenticatort, de nekem megy

Idézetet írta: lazanyja Dátum május 14, 2023, 15:07:00Ti tudtok most bárhol is fogadni beten? Telón nem, laptopon nem, appban se. A tököm kivan már!!!
Applikációban működik.

Ti most hogy tudtok fogadni itt? Az Authenticator egyből QR kódot kér, de sehonnan sem tudok elővarázsolni. A tét beállításánál pedig szürke minden, nem tudok feltenni semmiféle tétet.

Idézetet írta: Rwilla Dátum május 16, 2023, 17:57:02Ti most hogy tudtok fogadni itt? Az Authenticator egyből QR kódot kér, de sehonnan sem tudok elővarázsolni. A tét beállításánál pedig szürke minden, nem tudok feltenni semmiféle tétet.

Az applikáció működik.

Idézetet írta: todika Dátum május 16, 2023, 18:14:44Az applikáció működik.

Milyen app? Az Authenticatoron kívül nem találok semmit az App Storeban. Országot kéne váltani?

Ne a play aruhazban keresd, bet365 oldalarol lehet letolteni

Nem. A Bet365 oldaláról letöltheted. Legörgeted-Összes Bet365 alkalmazás-Rákattint-Sport. Kész.

Idézetet írta: todika Dátum május 16, 2023, 18:42:44Nem. A Bet365 oldaláról letöltheted. Legörgeted-Összes Bet365 alkalmazás-Rákattint-Sport. Kész.

Iosról nem megy..

Akkor nem tudok segíteni.


Végül egy barátom androidos telójáról léptem be, és úgy fogadtam. Se vpn, se tükrözéses módszer nem jött be. Talán a lokáció átállítása megoldaná.

Az oldal elrendezése egyre gyatrább, ráadásul most már a kis térképen is az alapértelmezett az eredmény kiírása lett. Mondjuk legalább már nem ugrál a térkép 100%-os képernyőméret mellett, az is valami...

Kíváncsiságból most próbálkoztam egy élő fogadást tenni és simán sikerüt. Semmit nem kért. Asztali gépről persze nem mobil alkalmazás.
Másnál is működik?

Igen. Már napok óta működik a gépről fogadás. Nem kér semmit.