Premier League 2022/23

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Liverpool - Brentford (szombat, május 6., 18:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Ivan Toney szerzi az elsõ gólt    7.75

Liverpool nyer & Cody Gakpo gólt szerez    3.00

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Newcastle United - Arsenal (vasárnap, május 7., 17:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Alexander Isak & Martin Ødegaard legalább 0,5 kaput eltaláló lövés fejenként    2.80

Gabriel Jesus szerzi az első gólt    7.50

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Brighton - Everton (hétfő, május 8., 18:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Danny Welbeck gólt szerez    3.00

Deniz Undav legalább 2,5 lövés   2.50

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

#273 május 08, 2023, 20:22:48, oakland23
Mekkora hiba volt nem behúzni az Evertont, kell pár nap, mire megemésztem  :'(

Délután sikerült nyerni a Leicester overrel, aztán elkényelmesedtem, és hagytam veszni egy 8.50-es szorzót, ami ért vagy 2.50-et... Még egy tippjátékba sem húztam be...

Viszont nézve a Leicester meccsét, végig arra gondoltam, hogy ez a fél gőzzel focizó Fulham is úgy gurított 5-öt, hogy volt még 2-3 komoly ziccer, akkor mennyit fog a Foxesnak lőni a magához térő Liverpool?

Én lapokra fogadtam az Everton meccsen, de brutál eredmények voltak ;D Három meccsen együtt mennyi is, 20 gól? :redchug:

Azt hiszem a Southampton ezzel a tegnapi nappal elbúcsúzott, mondjuk amúgy sem volt sok esélyük.

Manchester United - Wolves tipp: Nem szúrhatják el végén

Szinte már biztosnak tűnt a Bajnokok Ligája szereplést érő helyezés a Manchester United számára, amikor is elkezdtek pontokat hullajtani.  Olvasd tovább


Aston Villa - Tottenham tipp: Európai kupaszereplésért megy a harc

Miközben teljesen szétesőben van a Tottenham együttese, addig az Aston Villa jön fel egyre jobban. Unai Emery rutinja dönthet? Olvasd tovább


Everton - Manchester City tipp: Kiesés ellen és bajnoki címért küzdenek

Menekülne a másodosztály elől az Everton, miközben az ellenfélként érkező Manchester City bajnoki címet akar. Győzelmi kényszer mindkét oldalon! Olvasd tovább


Arsenal - Brighton tipp: Nem fér bele más, csak a győzelem!

Győzelmi kényszerben lép pályára az Arsenal, ha még nem engedte el a bajnoki címet, akkor bizony nyerni kell mindenképp. Ebben lehet partner a Brighton, meg az overes fogadásban. Olvasd tovább


Newcastle - Brighton tipp: Jól fizet, ha elkapod a brightoni hullámzást!

Tavaly augusztusban játszottak egymással utoljára, akkor az eltérő stílusok kioltották egymást. Ezúttal lesznek gólok?  Olvasd tovább


Wolves - Everton tipp: Minden pont számít a vendégeknek

Kiesés elől menekül az Everton, melynek minden egyes pont hatalmas segítség ebben a harcban.  Olvasd tovább


Liverpool - Aston Villa tipp: Két jó formában lévő csapat összecsapása

Tavasszal még hullámzott Jürgen Klopp alakulata, aztán kisimult a görbe, és hét mérkőzés óta csak nyernek. Eközben feljött Unai Emery irányításával az Aston Villa.  Olvasd tovább


Ivan Toney 8 hónapos eltiltást kapott minden focihoz kapcsolódó tevékenységtől sportfogadási botrány miatt.

Nottingham - Arsenal tipp: Teljesen szétesnek az Ágyúsok?

Egész jól elkerüli a kiesőzónát a hazai csapat, eközben kiszállt a bajnoki címért folytatott harcból a vendég együttes. Olvasd tovább


Manchester City - Chelsea tipp: Rangadóval a tökéletes szezon felé

Nagyon sikeres szezonja lehet Pep Guardiola alakulatának, mely a bajnokság mellett, az FA-kupában és Bajnokok Ligájában is elhozhatja a trófeát. Olvasd tovább