bet365 befizetések és kifizetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Idézetet írta: precike123 Dátum szeptember 26, 2023, 07:55:51Sziasztok!

Most, hogy sem böngészőből sem appból nem lehet elérni a betet, hogy lehetne kifizetést kérni?
Esetleg e-mailen keresztül is megoldható?
Paysafecardos befizetésem van, van valakinek tapasztalat az oda való kifizetésről? Paysafecardról tovább lehet valahogy küldeni a pénzt bankszámlára, vagy valahogy levenni onnan?

Én úgy tudom hogy paysaferől nem tudod kiutalni?

Idézetet írta: precike123 Dátum szeptember 26, 2023, 07:55:51Sziasztok!

Most, hogy sem böngészőből sem appból nem lehet elérni a betet, hogy lehetne kifizetést kérni?
Esetleg e-mailen keresztül is megoldható?
Paysafecardos befizetésem van, van valakinek tapasztalat az oda való kifizetésről? Paysafecardról tovább lehet valahogy küldeni a pénzt bankszámlára, vagy valahogy levenni onnan?

Nyugi, elérhető a weboldaluk továbbra is, de egyébként igen, lehet küldeni e-mailt.

[email protected]

Idézetet írta: Milán Dátum szeptember 26, 2023, 08:01:55Nyugi, elérhető a weboldaluk továbbra is, de egyébként igen, lehet küldeni e-mailt.

[email protected]
Te melyik alternatív linket használod?

Idézetet írta: hango12 Dátum szeptember 26, 2023, 07:57:13Én úgy tudom hogy paysaferől nem tudod kiutalni?

Ha így van, akkor azzal lehet nem érdemes próbálkoznom, nem lennék sokkal előrébb.

Tegnap este indítottam kb 21.30 kor skrillre kifizetést, amit elvileg jóvá is hagyott. Hajnal 1.30 körül jött a bettől a fentebbi üzenet.

- Bank neve
- Számlatulajdonos neve
- Bankfiók neve és TELJES postai címe
- Számlaszám/IBAN
- Swift/BIC vagy routing szám

Ezeket az adatokat nem kérheti a bet a skrilles kifizetéshez ugye?
Ez még az előző sikertelen banki kifizetéssel kapcsolatban érkezhetett késve szerintetek?

A skrill egyenlegemre még nem érkezett meg az összeg.

Idézetet írta: Pholshee Dátum szeptember 26, 2023, 08:45:16Tegnap este indítottam kb 21.30 kor skrillre kifizetést, amit elvileg jóvá is hagyott. Hajnal 1.30 körül jött a bettől a fentebbi üzenet.

- Bank neve
- Számlatulajdonos neve
- Számlaszám/IBAN

Ez még az előző sikertelen banki kifizetéssel kapcsolatban érkezhetett késve szerintetek?

ilyet akkor szoktak, ha nem Skrillrol fizettel be.

Skrillről fizettél be?

Az utolsó két befizetésem a skrillről volt, 2x 1500 Ft, de pont azért, hogy a teljes, több mint 60 ezer forintos összeget ki tudjam utaltatni a skrilles egyenlegemre.

Idézetet írta: Pholshee Dátum szeptember 26, 2023, 08:51:08Az utolsó két befizetésem a skrillről volt, 2x 1500 Ft, de pont azért, hogy a teljes, több mint 60 ezer forintos összeget ki tudjam utaltatni a skrilles egyenlegemre.

Még a Skrilles befizetésed előtt mekkora összeget töltöttél fel. Mert alapjáraton az is számít.

A skrilles befizetés előtt 10.000 Ft ot töltöttem fel, paysafecardon keresztül.

Idézetet írta: Pholshee Dátum szeptember 26, 2023, 09:26:36A skrilles befizetés előtt 10.000 Ft ot töltöttem fel, paysafecardon keresztül.

Van/volt egy olyan bet365-nél, hogy a befizetett összeghez viszonyítva részarányosan fizetnek ki.

pl.
paysafecard befizetés: 10.000 Ft
Skrill befizetés: 6.000 Ft

Igényelt összeg: 60.000 Ft
Ha a fenti elméletet vesszük figyelembe, akkor 22.500 Ft-t tudnál Skrillre igényelni.

De elvileg kiutaltam 64.000 forintot, látom is történet menüpontnál a kifizetéseknél. Kíváncsi vagyok, megjön-e. És ha igen, mikor. Fentebb azt írták, hogy már az éjszaka meg fog jönni, de szerintem 1-2 nap lesz ez is minimum

Idézetet írta: Pholshee Dátum szeptember 26, 2023, 08:45:16Tegnap este indítottam kb 21.30 kor skrillre kifizetést, amit elvileg jóvá is hagyott. Hajnal 1.30 körül jött a bettől a fentebbi üzenet.

- Bank neve
- Számlatulajdonos neve
- Számlaszám/IBAN

Szerintem azért kérték az adatokat, mert a kifizetésed egy részét oda akarják teljesíteni, azt a részét, ami paysafe-el történt befizetésre és talán azt is, amit az által nyertél.
Próbáltam beszélni a bet365 chattel, de nem tudott értelmes választ adni.
Azt kérdeztem, hogy ha paysafecard-dal befizettem és nyertem, majd ha befizetek astropay-el, akkor ki tudom astropay-re utalni a korábbi nyereményt, de nem tudott biztosat mondani csak, hogy próbáljam meg, de van rá esély hogy banki átutaláson keresztül fogják megpróbálni kiutalni.

Idézetet írta: precike123 Dátum szeptember 26, 2023, 09:54:29Szerintem azért kérték az adatokat, mert a kifizetésed egy részét oda akarják teljesíteni, azt a részét, ami paysafe-el történt befizetésre és talán azt is, amit az által nyertél.
Próbáltam beszélni a bet365 chattel, de nem tudott értelmes választ adni.
Azt kérdeztem, hogy ha paysafecard-dal befizettem és nyertem, majd ha befizetek astropay-el, akkor ki tudom astropay-re utalni a korábbi nyereményt, de nem tudott biztosat mondani csak, hogy próbáljam meg, de van rá esély hogy banki átutaláson keresztül fogják megpróbálni kiutalni.
Oke, de akkor a banki átutalás működik újra? vagy avval most mi lesz?

Idézetet írta: hango12 Dátum szeptember 26, 2023, 10:04:44Oke, de akkor a banki átutalás működik újra? vagy avval most mi lesz?

Arról nem tudok semmit, nem is próbáltam miután olvastam itt a fórumon, hogy a többieknek nem működött és visszakerült a bet számlára a pénzük. De jó lenne, ha megoldható lenne a banki utalás.