SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Na szép lassan itt az ősz... Azt hiszem lassan beindulhatna a Póker Szezon is  ;)

Hogy állunk, van rá reális esély, hogy összehozzunk valamit!? Szerintem minimális promóval a főoldalon, simán lennénk elegen egy bajnokság rendszerű versenysorozathoz.

:beerchug:

Sziasztok,

Felkerült egy szavazás! Hol szeretnétek, hogy megrendezzük a pókertornát? Pokerstars vagy Unibet?

Szavazzatok!  :beerchug:

Illetve felmerül egy kérdés: legyen ingyenes (freeroll) vagy legyen egy minimális belépő (pl. 1 eurós beszálló). Mindkettő esetében jelszóval védve, privát versenyként működne.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 08, 2019, 11:49:51
Sziasztok,

Felkerült egy szavazás! Hol szeretnétek, hogy megrendezzük a pókertornát? Pokerstars vagy Unibet?

Szavazzatok!  :beerchug:

Illetve felmerül egy kérdés: legyen ingyenes (freeroll) vagy legyen egy minimális belépő (pl. 1 eurós beszálló). Mindkettő esetében jelszóval védve, privát versenyként működne.
Szerintem legyen minimális beszálló,sokszor a jelszólevédés nem eredményes és sok oda nem illő játékossal lehet találkozni

Idézetet írta: szalist Dátum március 08, 2019, 13:24:32
Szerintem legyen minimális beszálló,sokszor a jelszólevédés nem eredményes és sok oda nem illő játékossal lehet találkozni

Pontosan emiatt gondoltunk egy minimális beszállóra.  :ok:

Hú de régen pókereztem már!

Idézetet írta: szalist Dátum március 08, 2019, 13:24:32
Szerintem legyen minimális beszálló,sokszor a jelszólevédés nem eredményes és sok oda nem illő játékossal lehet találkozni
Erre egy megoldás lehet, hogy kommentben kell jelentkezni, és Admin csak a jelentkezőknek privát üzenetben küldi ki a jelszót. (bár így is biztosan lesznek
Nem tudom, hogy lesz-e külön díjazás a regisztrációs díjon túl, de ha igen, akkor erre megoldás lehet a nyeremények utólagos skrill-en való küldése - így biztosan csak forum tag részesülnek belőle.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 08, 2019, 13:58:31
Pontosan emiatt gondoltunk egy minimális beszállóra.  :ok:
mondjuk 0.10 cent? :)

A teljes díjazás is lehet külön szervezve, és a torna akkor mehet pl. Stars home games playmoney-ban, máskülönben jutalékot is fizetnénk a teremnek.

Nyilvan a stars home games playmoney a legoptimalisabb valasztas.. Csak olyan van beengedve aki itt tag. Ide beirja a nicket amivel belepne a klubba es kesz.

Volt amúgy 4-5 éve kb. egy sportfogadas.org freeroll, azt hiszem 10. születésnap alkalmából, annak még meg is van a Home Games klubja.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 09, 2019, 09:57:43
Nyilvan a stars home games playmoney a legoptimalisabb valasztas.. Csak olyan van beengedve aki itt tag. Ide beirja a nicket amivel belepne a klubba es kesz.

Igen, talán szerintem is PokerStars Home Games az a felület ami leginkább személyre szabható adott közösség részére... És így akár beugró nélkül is indítható.

Bár bevallom, ebből a szempontból nem ismerem, mit tud nyújtani az Unibet. Csak a Stars-ról van tapasztalat, az pedig jó. Talán az szólhat az Unibet mellett, hogy aki fogad, annak valószínűleg Unibet-es regisztrációja van. Stars-os nem biztos... bár akit érdekel annyira a póker, hogy elinduljon egy ilyen SPF Pókeren, annak meg lesz Stars-os felhasználója is.  :)

Én személy szerint Home Games párti vagyok, de bárhol lesz, ott leszek. Ha lesz beszálló akkor is.  :beerchug:

SPF Póker Bajnokság - Melyik terem?

Pokerstars Home Games 12 (41.4%)
Unibet Póker 17 (58.6%)

Hey!

Kicsit le vagyok maradva.... ez a bajnokság ötlet szintjén tart jelenleg, vagy már eldöntött tény, hogy megrendezésre kerül? Egy alkalomról van szó, vagy rendszeres/ranglistás banzáj lesz?

Idézetet írta: szorzatos Dátum március 19, 2019, 12:10:13
Hey!

Kicsit le vagyok maradva.... ez a bajnokság ötlet szintjén tart jelenleg, vagy már eldöntött tény, hogy megrendezésre kerül? Egy alkalomról van szó, vagy rendszeres/ranglistás banzáj lesz?

Még szervezkedés szintjén tart a dolog, de lesz.  :ok:

És nem egy alkalomról, hanem rendszerességgel megrendezendő versenyre számítsatok.

Tudom holdemezni mindenki tud de kiraly lenne ha gondolnatok az omahasokra is.. Meg kis valtozatossagkent egyszer deep stack torna, egyszer turbó.. Meg ha 10bol 1lenne mondjuk omaha vagy omaha hilo az kiraly lenne.. Sokkal izgalmasabb mint a holdem (a szélesebb jatszhato laptartomany miatt)
Akit eddig megtanitottam mind jobban szerette mint a holdemet. Nem bonyolult, egyetlen szabaly a holdemhez kepest ami fontos, a negy kezbe kapott lapbol kettot mindig kotelezoen használni kell.