Napi tipp - Január 2.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Január 2.

Van egy tipped? Oszd meg fórumtársaiddal. Gyűjtsük össze a nap legjobb tippjeit ebben a fórumtémában.

Portugál első osztály: Santa Clara - Tondela.
Bár közép csapatokról beszélünk, de a vendégek két meghatározó középpályása hiányozni fog. Tavares a csapat motorja eddig minden meccsen játszott, Xavier is csak két bajnokit hagyott ki. Utóbbi nemcsak játékával, hanem szélső létére ráadásul három góljával jelentősen hozzájárult csapata eredményeihez. Jelentős érvágás lehet ez a vendégeknek, de hazai oldalról is van hiányzó. A középpályás Osama Rashid az iraki válogatottal szerepel az Ázsia Kupán. A Mezopotámiai Oroszlánoknak nincs is nehéz csoportjuk, így megeshet hogy hosszabb ideig lesz távol a srác. Összegezve talán a vendégeknél jobban fájhatnak a kiesők, én kicsit hazai irányba húzok :)

Kenya : Gor Mahia-Chemelil 14:00

A Chemelil-nek 26 meccse nem volt legalább 3 gólos meccse, ami szerintem bőven világrekord gyanús, semmilyen under-ös ligában nem láttam még ilyen csapatot. Szerintem a 2,5 over vállalható 1.7-es szorzóval, de én a GG-t se tartom rossz opciónak 2.6-ért( WH 3.75!!!-ért adja a vendég gólt).
Gyanús egy meccs ez