Napi tippek - Április 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tippek - Április 2019

Van egy tipped? Oszd meg fórumtársaiddal. Gyűjtsük össze április hónap legjobb tippjeit ebben a fórumtémában.

20-as szorzó péntek estére?

Felhasználóink körében ebben a szent pillanatban, ezek a legnépszerűbb tippek. Bátor meglátások fogadótársaink részéről, hiszen 20-as szorzót ad a szelvény, ha esetleg megtetszett, ide kattintva összeállíthatod te is az Unibetnél!


Felhasználóink legnépszerűbb tippjei április 4-re!

Hazai győzelmekben bíznak a sorstársaink a fogadások terén, melyből egy közel 3-as szorzójú szelvény állítható össze az Unibetnél! Tutira utazik a többség, a Sassuolo és PSV győzelme mellett, az Atalanta hazai sikerében is bíznak.

Szelvény összeállítása ITT!


#3 április 05, 2019, 10:51:44, peshark
04.05. hajnalban kis SNOOKER

S.Craigie - N.Robertson V 1,30

Robertson elete formajaban, a vb egyik nagy eselyeseve is elolepett az elmult nehany honap teljesitmenyevel (amirol majd irok a vb-s topikban kicsit hosszabban), holnap 1,30-at adnak ra, szerintem talalt penz..

0-6  :great:

Idézetet írta: peshark Dátum április 04, 2019, 22:07:28
04.05. hajnalban kis SNOOKER

S.Craigie - N.Robertson V 1,30

Robertson elete formajaban, a vb egyik nagy eselyeseve is elolepett az elmult nehany honap teljesitmenyevel (amirol majd irok a vb-s topikban kicsit hosszabban), holnap 1,30-at adnak ra, szerintem talalt penz..

0-6  :great:

Szép volt, köszi!  :ok:

Én 1-0-ás vezetésnél raktam -2.5-es hendivel 2.05-ért.  :beerchug:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum április 05, 2019, 17:26:04
Én 1-0-ás vezetésnél raktam -2.5-es hendivel 2.05-ért.  :beerchug:

Ugy meg szebben fizetett! :D

NHL
Pittsburgh Penguins - New York Rangers  - Pittsburgh nyer 1,5

A Pingvinek teljesítménye elég hullámvasút szerű.  A fejekben már a rájátszás gondolata motoszkál, de ehhez ma még sikerrel kellene megvívni ezt a csörtét. Crosbyék minden bizonynal ennek megfelelő tűzzel olvasztják majd a Paints Arena jegét. Legutóbbi összecsapásukban New Yorkban agyabugyálták el a piros-kékeket (5:2) és most is hasonló eredményt várok tőlük. Ha nem is tükör(jég) simán, de nyerni fognak. A bátrabbaknak pedig felhívom a figyelmét hogy az első etapban elég jó arányban veszik be az ellen ketrecét, akár a 1,5 gól over sem elképzelhetetlen az első harmadban, odds 2,85. :)

Pittsburgh Pengiuns - New York Rangers (1-1, 0-0, 2-2, 0-1) 3:4 - hirtelen halál

Az első harmados 1,5 over pipa lett, viszont a Pittsburg teljesen kétarcú játékának csúnyább felét mutatta. Két harmadon át elképzelés nélkül koriztak, valamint Alexandar Georgiev kapus ismét megmutatta miért lett a múlt hét embere, 36 felé süvítő pakkot hatástalanított. A haza vezető gól pedig csak még jobban feltüzelte a Rangerst. Namestnikov emberhátrányban(!), úgy kiugrott hogy csak hokibottal ütötték a nyomát és bár sikerült az egyenlítés, hiába terült el kapus és védője mint az alföld, az overtime már vitte a szelvényeket. Előbb a Pingvinek gólját anulálták kapustámadás miatt, majd jött a fekete leves amit Ryan Storme szolgált fel.

pár perc múlva jön:
CCM-Perth Glory

a bundáktól mentes ausztrál élvonalban (foci) az utolsó az elsőt fogadja. kíváncsi vagyok, a bunda melyik válfaját látjuk, mert hogy bunda lesz, az fix  ;D

Sziasztok!
Mára ezekkel támadok:
Wycombe-Charlton 2.5over
Vasteras-Brage 2.5over
Macclesfield-Exeter gg
Leyton-Eastleigh 2.5over
Betfair ods: 12.492

Vélemény? :o ::)

Idézetet írta: Hool80 Dátum április 09, 2019, 15:18:26
Sziasztok!
Mára ezekkel támadok:
Wycombe-Charlton 2.5over
Vasteras-Brage 2.5over
Macclesfield-Exeter gg
Leyton-Eastleigh 2.5over
Betfair ods: 12.492

Vélemény? :o ::)

Mindenki máshogy játszik, de nálam ez lutri kategória... négyes kötésben meg pláne.  :)
Ez a 12.4-es szorzó nekem abszurd, én beérem, ha nagy nehezen találok egy nyerő 1.50-et   ;D

#11 április 12, 2019, 19:34:12, peshark
Snooker - 15:30

VB selejtezo 1.kor, nem a legkellemesebb ellenfel Zhang Anda, de irani baratunk mostanaban eleg jo formaban van, Wales Open elodontos is volt nem egeszen ket honapja, nalam ez inkabb 1,50 lenne, ugyhogy erre beszallok...

H.V. Ayouri - Z. Anda H 1,65

(Mikor elkezdtem irni meg 1,72 volt, mire leirtam beten 1,61, unibeten meg 1,65-ert adjak..)

UP: Elso szakasz utan 5-4, holnap folytatjak, remeljuk valami hasonlo eredmennyel, es zoldul is..

10-4   :great:

Felhasználó követése fórumból

A fórum profil adatai (kép, név stb.) alatt találhatsz egy ilyen linket, hogy Profil oldal, erre kattintva meglepő módon a profilja fog bejönni. Itt válaszd a Követés gombot, és már meg is jelennek a tippjei a Tippek részlegen, illetva ha használod a béta fázisban lévő Hírfolyamot, akkor a friss hozzászólásait is láthatod.


2-0 van a Brisbane - Wellington meccsen, másodpercek múlva kezdődik félidő, de nem lennék meglepve, ha a vendég csapat nyerne, most 9.00-ás odds. Szerintem 2-3 gólt biztos lő a Wellington, aztán majd kiderül