Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum április 12, 2018, 09:27:37
Főoldalon megjelennek régebbi cikkek, olyanok is, amelyek nem aktuálisak. Pl. felvillant régi expektes póker verseny, sok-sok évvel korábbi, aminek szerintem semmi keresnivalója a főoldalon. Szóval valahogy ezeket a rég nem aktuális cikkeket ki kéne szűrni, hogy a főoldalon ne jelenjenek meg

Más: ugyanitt volt egy cikk, a fórumtagok interjúiról, amiben volt egy bekezdés, majd a tovább gomba kattintva elvileg el lehet olvasni az adott fórumtaggal készült teljes interjút, de a tovább gombra kattintva sehová sem visz, csak anniyt írt nekem, hogy nem található.

Valóban a kategorizált cikkek rendezése még hátra van, de idővel azt is megoldjuk. Köszi az észrevételt.

Leellenőrizzük az interjús hibát is.  :ok:

Bocsi előre is, de csak itt tudom megkérdezni, nem tudok privátot küldeni.

Visszatérésem apropójára kérdezném, hogy szabad-e ebbe a topicba az írás nekem? https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=14446.0
Gondoltam rákérdezek, nehogy ebből legyen bajom később.  :police:

Idézetet írta: Greipel Dátum április 18, 2018, 20:33:45
Bocsi előre is, de csak itt tudom megkérdezni, nem tudok privátot küldeni.

Visszatérésem apropójára kérdezném, hogy szabad-e ebbe a topicba az írás nekem? https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=14446.0
Gondoltam rákérdezek, nehogy ebből legyen bajom később.  :police:

Igen, szabad.

Mostantól a főoldali cikkeknél nem csak a Disqust, hanem a sima hozzászólás-rendszert is használhatjátok. Ahhoz elegendő a fórumos regisztráció is.

pl. az alábbi írás végén:
https://www.sportfogadas.org/elozetesek/wrc-nyaron-is-erdekes-finnorszag

Újranyitnám a naplómat, de ilyen lajoska tippek stílusban. Nem politizálásra meg hasonlókra, még mielőtt valaki félreértené. Fogadásokhoz lenne köze valamilyen értelemben.

Lehetséges?

Idézetet írta: Greipel Dátum augusztus 29, 2018, 09:24:49
Újranyitnám a naplómat, de ilyen lajoska tippek stílusban. Nem politizálásra meg hasonlókra, még mielőtt valaki félreértené. Fogadásokhoz lenne köze valamilyen értelemben.

Lehetséges?

Amennyiben úgy gondolod, hogy a naplóknál a helye, akkor nyisd.

Témanyitáshoz nem kell engedélyt kérned. Ha megfelel a szabályzatnak akkor marad úgy ahogy van, ha gondok vannak vele, akkor változtatunk rajta.

Egy új menüponttal bővült a felhasználói menü, ez pedig a Nyeremények állapota.

Mostantól bevezettünk egy új, egységes rendszert a játékok nyereményeinek kifizetésére. A játékok kiértékelése után itt tudod nyomon követni, hogy a nyereményed mikor kerül jóváírásra.

Skrilles nyeremények esetén a fizetett nyeremény azt jelenti, hogy megtörtént az átutalás a Skrill számládra.
Más bónusznyeremény esetén pedig a fizetett állapot azt jelenti, hogy továbbküldtük az azonosítódat az irodához és tőlük függ a jóváírás.

Nem tudom másnál is az van-e,de a score-nál és a totónál is rámegyek a saját szelvényre, és azt írja: Not found!

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 06, 2018, 12:40:57
Egy új menüponttal bővült a felhasználói menü, ez pedig a Nyeremények állapota.

Mostantól bevezettünk egy új, egységes rendszert a játékok nyereményeinek kifizetésére. A játékok kiértékelése után itt tudod nyomon követni, hogy a nyereményed mikor kerül jóváírásra.

Skrilles nyeremények esetén a fizetett nyeremény azt jelenti, hogy megtörtént az átutalás a Skrill számládra.
Más bónusznyeremény esetén pedig a fizetett állapot azt jelenti, hogy továbbküldtük az azonosítódat az irodához és tőlük függ a jóváírás.

Ezt hol is találom?

A másik dolog. Kimerítettem a 150 havi tippet, így képtelen vagyok a heti teniszbe tippet feladni,mert az nincs megnyitva még. Lehetne orvosolni? Köszi!

Főoldal, jobb fent klikk a legördülő nyílra és ott kb. a 4-5-6. menüpont.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum december 31, 2018, 14:15:23
A másik dolog. Kimerítettem a 150 havi tippet, így képtelen vagyok a heti teniszbe tippet feladni,mert az nincs megnyitva még. Lehetne orvosolni? Köszi!
Elinditottam a heti tenisz játékot.

A mai nap átutaltuk a nyereményeitek. Ellenőrizzétek a Skrilles számláitokat.  :cya:

Valaki megtudja nekem mondani, hogy miért lettem kizárva a tippjátékból?

Asszem rájöttem a gondra! Én a táblagépen raktam a tippeket, a párom laptopon szokta, viszont amikor mindketten ugyanazon wifin vagyunk fent, az egy és ugyanazon ip cím alá tartozik, melyet informatikai tudásom nem tudott ez idáig :( ezúton szeretnék elnézést kérni mindenkitől.

Figyelem - Bet365 számla eladás/vásárlás - csaló(k)!

Szeretnénk figyelmeztetni benneteket, hogy fórumunkon időközönként megjelennek olyan személyek akik Bet365 vagy egyéb fogadóirodás számlákat árulnak.

A nyilvános fórumon nem, de privát üzenetben megtalálhatnak benneteket.

Javasoljuk, hogy nagy ívben kerüljétek az ilyen alakokat, s amennyiben lehetséges jelezzétek nekünk, hogy mielőbb tudjunk intézkedni.

Mindezt annak érdekében, hogy ne maradjatok pénz nélkül és egy használhatatlan számlával a tarsolyban. Nem ti lennétek az elsők!

Végül megemlíteném a fórumszabályzat erre vonatkozó pontját is:
"1.3.5 Csalás vs. tiszta játék (fair play)

A fórumon szigorúan tilos olyan javaslatokat írni, mely által valakit arra késztettünk, hogy csaljon (pl. több számlával szerepeljen egy adott fogadóirodánál, bármi is legyen a cél). Hasonló bejegyzés a fórumról való kitiltáshoz vezethet."