Magyarország a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokságon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mi lesz a Németország - Magyarország Eb-találkozó kimenetele?

Német siker
Döntetlen
Magyar siker
PODCAST: Szombaton ismét rajtunk lesz Európa szeme!

Portugáliát követően szombaton a világbajnoki címvédő franciák vendégeskednek a Puskás Arénában! Olvasd tovább


A Puskasban a shopban lehetett kapni esemeny salat? Meccs vegen voltam plusst venni a kicsinek, de az elso harom fan shopban elfogyott, s mivel mar kuldetesse valt, h legyen pluss, a sal feledesbe merult.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 17, 2021, 19:25:09
A Puskasban a shopban lehetett kapni esemeny salat? Meccs vegen voltam plusst venni a kicsinek, de az elso harom fan shopban elfogyott, s mivel mar kuldetesse valt, h legyen pluss, a sal feledesbe merult.

csak fél füllel hallottam, hogy 1,5 óraval a meccs előtt már nem volt, csak küldözgették az embert az egyik helyről a másikra. Így nem tudom volt-e egyáltalán. Nem láttam senkin.




Most  látom az M4 -n  a Magyar csapat edzését :bash: 29  fok meleg  és  mindenki néz ki a fejéből :( :( semmi futás csak izzadnak , mint  a  ló :laugh: Mi lesz velük  holnap 15:00- kor?


Magyar - francia mérkőzéstipp játékban eddig 18 tipp érkezett, 100%-san francia győzelem jelenleg, a tippek alapján.

Nem kívánom senki bukását - még a magamét sem -, de most már a szurkolói oldalam van előtérben, így nagyon bízom benne, hogy ma az irodák komoly nyereségre tesznek szert, és megtörténik a Csoda!!  :beerchug:

Remélem, hogy ing, nyakkendő és egyéb öltözék már van. Szerintem nemsokára zakó is lesz.

Idézetet írta: csabax Dátum június 19, 2021, 14:20:03
Remélem, hogy ing, nyakkendő és egyéb öltözék már van. Szerintem nemsokára zakó is lesz.

Egyetértek. Franciákat orrba-szájba!  :beerchug:

Kíváncsi leszek az élő beszámolókra, ezek a fránya franciák egészen látványosan jobbak a labdakezelésben a tévén keresztül. Ettől még 0:0 az állás persze.

Idézetet írta: TiB Dátum június 19, 2021, 15:14:12
Kíváncsi leszek az élő beszámolókra, ezek a fránya franciák egészen látványosan jobbak a labdakezelésben a tévén keresztül. Ettől még 0:0 az állás persze.
Megérdemlik a rohadt csigazabálók...Hiába nyilatkozták azt udvariasságból hogy nehéz meccs lesz bla bla attól nagy pofával léptek a pályára tilitoli majd találunk egy gólt szórakoztak most meg szopnak....remélem le is nyelik a végére ahogy azt kell  :laugh: :cya:


Idézetet írta: csabax Dátum június 19, 2021, 14:20:03
Remélem, hogy ing, nyakkendő és egyéb öltözék már van. Szerintem nemsokára zakó is lesz.
SIKERÜLT!
Zakóztak a franciák. Sajnos nem jött össze a győzelem, de a döntetlen is simán zakónak számít ettől a szupersztárokkal telepakolt francia válogatottól.
:beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:
:beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:
:beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug: :beerchug:

amúgy mi volt az a csapkodás a gól után, mit ártott az a nő fiolának, hogy szíjjel akarta verni a berendezést?  :D elég fura gólörömnek.