Magyarország a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokságon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mi lesz a Németország - Magyarország Eb-találkozó kimenetele?

Német siker
Döntetlen
Magyar siker
Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 15, 2021, 13:02:25
Valóban így van, csak hát ez történik amikor csak félig írunk le dolgokat, és itt most nem TiB hozzászólására gondolok, hanem az illető bejegyzésére.

Így már értem, tényleg sok helyen írják így tévesen. Nem tragédia mondjuk, csak egyből eszembe jutott a 3:3 ahol kétszer is eredményes volt.

Nemsokára meeeeecs! Hajrá Magyarország!


Na gyerekek eljött ez is, itt az idő!! :ok:
A MAGYAR FOCI -újabb- Ünnepe!
Mindenkinek akinek sikerült bejutnia a stadionba nagyon jó szórakozást és szurkolást kívánok! :cya:
Remélem a pályán és a lelátón is megmutatjuk milyen a magyar vírtus!
Bármi is lesz az eredmény ez már magában is hatalmas ÉLMÉNY!
Hajrá Magyarok! :beerchug:




Rendesen ijesztő Cakir kopaszon ;D Hát mi lett ennek az embernek a kósza fürtjeivel ;D

Félidei man of the half-match top 3 nálam: Schäfer, Botka, Jota


Ha épp vezetnének a portugálok, megértem hogy Messi vagyunk Európától, de 0:0 tehát egál.

Még, amikor ezeket leírtuk. Ez fontos :D

Mi lesz a Magyarország - Portugália Eb-találkozó kimenetele?

Győzni fogunk! 5 (16.7%)
Döntetlen. 8 (26.7%)
Sajnos nyernek a portugálok. 17 (56.7%)

Szalainál  még  bénábbbbbb   focistát  nem láttam  a földön :bash: :bash:  Integetni  tud, de  kinek? Mert  50 ezernéző a  meccs elejétől  teljes  hangerővel  szurkol.. Akkor kinek integet?  Lehet, hogy az apja vasutas? ;D ;D ;D


Ennyit,  a profi játékosokról!!!!!!  Kapnak 1 gólt  és elvesztik a fejüket. :'( :'( :'(


Atya- gatya!!!!!!  Még szerencse, hogy a Portugálok nem vették  komolyan az első félidőt :bash: :bash: :bash:  Mert akkor  most  a végeredmény lenne  vagy 6: 0

Hát ez fájó volt... >:( nem volt szerencsénk
Azért Cakír csak "rátett" egy lapáttal nehogy mán csak 1-et kapjunk.... :noway: biztos vagyok benne, hogy 0-0-nál is befújt volna egyet!! :bash:
kis gonosz törpe :D ;D

Idézetet írta: Experte Dátum június 15, 2021, 19:59:06
Hát ez fájó volt... >:( nem volt szerencsénk
Azért Cakír csak "rátett" egy lapáttal nehogy mán csak 1-et kapjunk.... :noway: biztos vagyok benne, hogy 0-0-nál is befújt volna egyet!! :bash:
kis gonosz törpe :D ;D

Soha nem kedveltem a kedves pofáját.  :D