Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: BvB_09 Dátum június 01, 2022, 14:01:33Eljutottunk oda, hogy az újabb levelem után már a pénzt levonták, azonban még mindig zárolva van a számlám. Haladunk, csak épp lassan.

Most hogy ezt írtad, én is megnéztem újra és tőlem is levonták illetve már a zárolás is feloldva.

Megnéztem most, és már nálam is feloldották a zárolást.

Nekem is korrigálták az egyenlegem.

A barátmeghívós promó eddig is volt náluk csak nem vettem észre vagy ez valami új? Ha jól értelmezem, akkor meghívok 5 embert, akik ha minimálisan használják a skrillt, akkor kapunk mindketten 5-5 eurót. Valaki próbálta már?

Öcsém skrilljéről kértünk le pénzt számlára, bankkártya (VISA) segítségével. Az OTP-s számlán látszik, hogy a pénzt megérkezett, viszont az egyenleghez nincs jóváírva.

Kérdésem az, hogy ez természetes? Én valamire emlékszek, hogy mintha nekem is lett volna így régebben, sőt visszafelé is, hogy felutaltam valahová, aztán csak később vonták le.

Szóval ez természtes, vagy kezdhetünk aggódni?

Várni kell 1-2 napot és ott lesz. Nekem is volt ilyen.

Sziasztok!
honnan tudom hogy elfogadták a skrillnél az azonosítást?

A menusorban alul van opcio hogy settings. Azon belul verification.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 13, 2022, 21:07:18A menusorban alul van opcio hogy settings. Azon belul verification.

Köszönöm szépen a segítséget!

Sziasztok
Segítséget kérek,mert egyszerűen nem tudom megcsinálni az azonosítást...
Feltöltöm a személyi igazolvány első oldalát(nem tudom a másik oldalt is feltölteni,mert egyet enged csak) utána az arcomat azonosítja majd 24 óra múlva jön az email,hogy nem sikerült...
Kérem valaki segítsen,mert már nagyon elkeseredtem,hogy nem sikerül....Hol rontom el??
Előre is köszönöm a segítséget!!

Ott kellene lennie a front es a back sidenak mint opcio.

Tegyel fel kepet rola mert en mint verifikalt nem latom.

Esetleg probald az appban ha eddig az oldalon probalkoztal. Vagy forditva

Köszi szépen!Most megpróbáltam újra, talán sikerül...Ha nem sikerül feltöltöm milyen lehetöséget dob fel

Továbbra is képtelen vagyok megoldani az azonosítást....Lefotózom a személyi első oldalát utána szelfi és 24 óra múlva jön az email,hogy sikertelen..Az aplikácioba hiába indítom el nem fotózza le....
Mit tegyek???
Köszönök elöre is minden segítséget

Idézetet írta: artur72 Dátum szeptember 21, 2022, 16:43:56Továbbra is képtelen vagyok megoldani az azonosítást....Lefotózom a személyi első oldalát utána szelfi és 24 óra múlva jön az email,hogy sikertelen..Az aplikácioba hiába indítom el nem fotózza le....
Mit tegyek???
Köszönök elöre is minden segítséget

Biztos, hogy jól csinálod az alkalmazással? Én pont tegnap csináltam ugyanezt a Netelleren, és az appban lévő keretet nagyon pontosan kellett a személyire igazítani, hogy bevegye, de akkor lefotózta automatikusan.