OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum november 06, 2009, 10:34:22
KELLENE EGY KIS SEGÍTSÉG!!!
1-hOGY TUDOM A PROFILKÉPEMET LECSERÉLNI??? (ELÉG VOLT A MAJOMKODÁSBÓL  :D )
2-hOGY TUDOK OLYAN KIS KÉPET BESZURNI, MINT MONDJUK TITTI SZOKOTT, LEGALÁBBIS AZ Ő NAPLÓJÁBAN SZOKTAM LÁTNI.

hA VALAMELYIKBEN TUDSZ SEGITENI KÉRLEK TITEKET IRJATOK PÁRT SORT.

kÖSZÖNÖM!!!

1. Fórum profil információ--> Felfogom tölteni  saját képem, azt bejelölöd, majd Tallózás saját gépedről, végül alul Profil módosítás és a kép kicserélődik.

2. hozzászólásnál a szövegdoboz alatt van a További opciók link, az legördül és van kép csatolása

(Felső piros sor) "Profil" , azon belül a "Profil módosítás" " Fórum profil információ" menüje. Ekkor látnod kellene a "majmot". Itt tudsz cserélni. Ha van másik képed amire szeretnéd kicserélni, akkor a "majom" mellett lennie kell egy Choose gombnak. Ezzel tudod megkeresni a másik képet. (Valószínüleg a majom mellett a "Fel fogom tölteni a saját képem" van bejelölve)
A kis képek pedig, ha nem tévedek, akkor a "Válasz küldése" , "További opciók" menüjében. (Bár lehet, hogy nem ugyanarra gondolunk)

Köszönöm a segítséget Srácok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ezek tutik, nyomjátok bátran!!
A levert megirtam ahhoz hogy hendivel is hozzák ahhoz min. 2 gól kell!
A Villa nem betlizik otthon, pláne hogy a west ham ellen bundáztak.
A Kispest meg otthon üti a Paksot, ami egy játékostemető, és idegenben nem sok mindent mutatnak. Kispest új edző, új lendület!!( vagy ez egy párt kampányszövege... :D )


Hát ez a gyökér kispest elvitte a szelóm, így ennél az irodánál le is nulláztam magam.
Vissza kellett hoznom a lét valahol ezért nem is írtam elemzéseket csak a bundesligába, de ott is kevés sikerrel.
A hét végé szelóim:

A legutolsó, hogy a Villarreal min. két gólt szerez, 4.00-ás oddsért ajándéknak tűnt. Az első berúgott villarreal gól után (Első félidő közepe táján) akartam biztosítani,  mert akkor az 1,5 underre 2.20-at adtak, de úgy voltam vele hogy egyet csak berámolnak még. Be is rámolták, más kérdés hogy 3-2 re nyert a sevilla, de ez legyen a Villarreal baja.

Hát ismét egy ajándék. U17-es meccs Spanyolország - Uruguay
Arra, hogy az uruk 1,5 felett lőnek a bet365 6.00-ás!!!!!!!!!!! oddsot adott meccs előtt.
Hát az ileyt meg kell fogni , és nem engedni. :ok:
Persze 5 ropival rábiztositottam, hogy ha esetleg nem jönne 60 %-os visszatérülés lett volna.
Mindig kell biztosítani! Ha nem biztosítol tuti elmegy!!!

Megpróbáltam Koreával is de hát repült. Nem Baj 1 ropit megért.

Mint már írtam SAS TOR 205.5 under!!!
Ha nem akkor tévedtem.

Egy  kis surebet! 1-2 nél kizártam a Birmingham győzelmét kb 65 perc. 1500 az x re 2,8 körül. egyenlítésnél biztosítok a poolra. 2.15-ös átlaggal. Tuti nyereség. A 85 percben 30-as oddsnál dobtam 50 ft-ot a birminghamre.
Pár száz forint sure
Jó nap volt!!!

Gyerünk, még nem késő szavazni  :D Kíváncsi vagyok a véleményekre!

Várda naplója adta az isteni szikrát és kerestem én is egy hoki X-et, csak én a végeredményre. Ez a kocsog Zürich Lions a tavalyi rájátszásban is sz*patott, és szerintem ma sem nyer a rendes játékidőben.
Majd meglátjuk.

Ha hoki X-et keresel, akkor ma tegyél egy Rapperswill X-et. Idén még nem ikszeltek, pedig már 21 forduló lement. Én rakok rá egy kis aprót ma, más érdekes esemény úgysincs ma.
Bocs, hogy beleoffoltam a naplódba...

A Flensburg meccsén lazán benne az x és egész nap ez motoszkált a fejemben. Megdobom vagy 500-al, sose lehet tudni...
Na a realra meg élőben, belenézek akarnak e nyerni :D

A mai pihenőnap se volt rossz. Megfogtam a zürich lions x-et 4,5 körüli odds. Nem rossz.
A kézi X ahol bundát gyanitottam Grosswallstadt- Flensi bunda is volt. csak x re tettem, és H lett. sebaj 500 Ft-ot megért.
A Real meccset sikerült végignevetnünk, bezzeg ha teszem a 3,5 overt nem nevettem volna, de rutinból megoldottam és ki is védtem ez a bundát. A Barcát már nem nézem mert tök álmos vagyok, és csak hülyeséget tennék.
Amugy srácok irjon már az a valaki aki a szavazásomon az 1-2 gólra szavazott. Gratulálok Bárki legyél is :)
Good night!
Ja és Misk@- látod oakland ritkán téved a Zürich bundás mint tavaly...

A kedvenceim most sem hagytak cserben. Livebet. 7-8 nál tettem a brazilokat, hogy 3-4 ponttal nyerik a 2. szetett. Tuti volt hogy nyernek, mert az elsőt bukták. Kicsit féltem hogy 5-nél többel húzzák be, be is akartam biztosítani, de a bet365 már addigra kivette ezt a lehetőséget.
Maradt az izgulás, de a brazil csajokban ritkán csalódok :ok:
Puszi csajok :D