Snooker 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Trumpra mondták azt, hogy az új O'Sullivan? Mert ennél a Trumpnál még a 4 éves, részeg O'Sullivan is többre volt képes. Nagyon remélem, hogy csak keverem a neveket, mert ha nem, akkor snookert sem fogok többet tudni nézni.


Előrebocsátom, hogy nem értek annyira a snookerhez, de néha nézegetem a meccseket. Most, hogy világbajnokság van, gondoltam fogadok pár meccsre.
Először amit kinéztem magamnak, a Selby - McGill meccs.
Szóval Selby a címvédő, viszont az elmúlt 10 évben 7x nem ment jutott tovább a második körnél a címvédő. Már az első körben is nagyon megszenvedett Selby a végjátékban. Aztán összekapta magát 8-9-es hátrányban, és mentális erejéről tanúbizonyságot téve fordított. Most az a McGill jön, aki Maguire ellen 5-9-ről állt fel, és fordított. Én úgy gondolkozom, hogy ez hatalmas mentális lökést adhatott neki. Nem azt mondom, hogy nyerhet, de egy +4,5 frames hendire jó lehet 1.72-ért.
Vélemények?

Idézetet írta: Pozzato Dátum április 21, 2015, 10:37:12
Most az a McGill jön, aki Maguire ellen 5-9-ről állt fel, és fordított. Én úgy gondolkozom, hogy ez hatalmas mentális lökést adhatott neki. Nem azt mondom, hogy nyerhet, de egy +4,5 frames hendire jó lehet 1.72-ért.
Vélemények?

Annyi pontosítás, hogy McGill vezetett 9-5-re és onnan lett 9-9, majd a 10. framet már bezsebelte. A tipp nem rossz, bár szvsz Selby fejben "rendezi magát", így szerintem jó hatással lesz rá, hogy majdnem kipottyant.

Idézetet írta: Latzka Dátum április 21, 2015, 10:50:52
Annyi pontosítás, hogy McGill vezetett 9-5-re és onnan lett 9-9, majd a 10. framet már bezsebelte. A tipp nem rossz, bár szvsz Selby fejben "rendezi magát", így szerintem jó hatással lesz rá, hogy majdnem kipottyant.
Igaz, rosszul írtam. Még gondolkodom rajta, mert látok benne fantáziát..

Idézetet írta: Pozzato Dátum április 21, 2015, 10:37:12
Először amit kinéztem magamnak, a Selby - McGill meccs.
Szóval Selby a címvédő, viszont az elmúlt 10 évben 7x nem ment jutott tovább a második körnél a címvédő. Már az első körben is nagyon megszenvedett Selby a végjátékban. Aztán összekapta magát 8-9-es hátrányban, és mentális erejéről tanúbizonyságot téve fordított. Most az a McGill jön, aki Maguire ellen 5-9-ről állt fel, és fordított. Én úgy gondolkozom, hogy ez hatalmas mentális lökést adhatott neki. Nem azt mondom, hogy nyerhet, de egy +4,5 frames hendire jó lehet 1.72-ért.

Vélemények?
Nem gondoltam volna, hogy ilyen simán lejön, és McGill is nyer.

Segitség kellene hölgyek-urak  ;D

A World Snooker Championship délelőtti selejtező meccsei mikor folytatódnak? 19 frame-es a meccs, azt levágtam hogy azért van félbeszakítva mert féltávnál járnak, de lövésem nincs mikor folytatják. Valaki esetleg aki jobban ért hozzá mint én? ( mondjuk nem nehéz... )

Idézetet írta: Kagawa Dátum április 06, 2016, 15:45:23
Segitség kellene hölgyek-urak  ;D

A World Snooker Championship délelőtti selejtező meccsei mikor folytatódnak? 19 frame-es a meccs, azt levágtam hogy azért van félbeszakítva mert féltávnál járnak, de lövésem nincs mikor folytatják. Valaki esetleg aki jobban ért hozzá mint én? ( mondjuk nem nehéz... )

http://livescores.worldsnookerdata.com/Sessions/Tournament/13869/world-championship-qualifiers

Szerintem ebből 1 órát ki kell vonni, így tippem szerint 18:00.

Mára van egy nagyon erős tippem. Snooker English Open döntő, követtem az egész tornát, Ronnie más dimenzió, Wilson annyira gyenge ágon jutott el a döntőig óriási mákkal, míg Ronnie remek formában, erős ellenfelek ellen hozva a meccseket van itt. Sima győzelemben nem sok érték van, de 9 framet kell nyerni a trófeáért, szerintem Wilson max 4-5 framet hozhat, de lehet annyit sem, így nagyon jó oddson lehet fogni a hendit.

Ronnie O'Sullivan -2.5 1,72

Idézetet írta: peshark Dátum október 22, 2017, 09:21:22
Mára van egy nagyon erős tippem. Snooker English Open döntő, követtem az egész tornát, Ronnie más dimenzió, Wilson annyira gyenge ágon jutott el a döntőig óriási mákkal, míg Ronnie remek formában, erős ellenfelek ellen hozva a meccseket van itt. Sima győzelemben nem sok érték van, de 9 framet kell nyerni a trófeáért, szerintem Wilson max 4-5 framet hozhat, de lehet annyit sem, így nagyon jó oddson lehet fogni a hendit.

Ronnie O'Sullivan -2.5 1,72

9-2-re húzta Ronnie, lemosta Wilsont, hihetetlen mit játszott, hihetetlen milyen simán jött a tipp..  :great:

02849 01
Northern Ireland Open 2017
M.J. Williams (Ki nyeri?)
2,45

Ez eleg value bet, rajta kivul kiestek a nagy nevek, es amugy is ideje mar hogy nyerjen egy tornat Mark J, ezt jatszani kell :great:

Idézetet írta: peshark Dátum november 24, 2017, 08:54:35
02849 01
Northern Ireland Open 2017
M.J. Williams (Ki nyeri?)
2,45

Ez eleg value bet, rajta kivul kiestek a nagy nevek, es amugy is ideje mar hogy nyerjen egy tornat Mark J, ezt jatszani kell :great:

Döntőben döntő frameben behúzta Mark J, egyetlen egyszer vezetett a döntőben, a végén 9-8-ra...  :D A lényeg, hogy a tipp nyertes  :great:

Eltalált 15 snooker-meccset egy szelvényen

Kasszát robbantott egy angol fogadó, lássuk hogyan csinálta! Tovább


Huuu de komoly kis gála lesz ez a januári, 4 ekkora jatekost egyszerre elhozni, ahogy jott az email, mar vettem is a jegyet, meg az egyik oramrol is kestem 2 percet, de hat muszaj volt lefoglalni ott egybol... ;D Nem minden nap lat az ember par merettol Judd Trump, Stuart Bingham, Jack Losowski meg Luca Brecel negyest, mar szamolom a napokat vissza... ::) :D