Zene

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nagy kedvenc:


Labrinth "újból felfedezve", elsősorban az Eufória által, legalábbis ezt látom (jelennek meg YT-n a zenék eufóriás képekkel stb.), amúgy szerintem eléggé underrated a srác, pedig akadnak 200-300 milliós megtekintést generáló zenei. A Eufória részek zenéinek többségét ő készíti, linkelt szám is az Imagination & the Misfit Kid albumról van, ami egy az egyben ment a sorozathoz. Vokálozik benne Zendaya és Sia is. A Mount Everest például annyira jól sikerült zene, hogy három részben is megjelenik, mondjuk a vége tényleg erős, de nekem az Eufória albumról a Forever is tetszetős, ütősek a hozzárendelt jelenetek is. Mondjuk nekem továbbra is a BBC-s élő kooprodukció volt a legkomolyabb teljesítménye.



Éppen ezt élem :) Szerintem korrekt, főleg Ariana ;D

Bálokban, esküvőkön, búcsukon és falunapokon is méltatlanul elfeledett klasszikus.


@vmlinuz

Kérnénk szépen egy diszlájk gombot is. Hogy tegyem oda neki.  ;D

Nem értékekitek a valódi zenét, amit csak akkor lehet igazán hallani, amikor már nincs íze a pálinkának és nem tudod hogy jutottál fel az asztalra táncolni. :great:

Idézetet írta: Admin Dátum január 27, 2022, 08:17:55@vmlinuz

Kérnénk szépen egy diszlájk gombot is. Hogy tegyem oda neki.  ;D

Majd, ha facebookon is lesz :)

Youtube-on sem látszik már, ez egy negatívitás mentes világ, senkiről nem szabad semmit mondani, csak pozitívat :D

Idézetet írta: TiB Dátum január 27, 2022, 09:07:16Youtube-on sem látszik már, ez egy negatívitás mentes világ, senkiről nem szabad semmit mondani, csak pozitívat :D

Csakis!  :)

...de azért én itt mégis kedvelném a nem kedvelem gombot.

Idézetet írta: TiB Dátum január 27, 2022, 09:07:16Youtube-on sem látszik már, ez egy negatívitás mentes világ, senkiről nem szabad semmit mondani, csak pozitívat :D

Van elvileg valami bővítmény vagy program, amivel a dislike is látszik; így derült ki (amit kb. mindenki tudhatott) hogy Kulcsár Edina klipjén bőven több a dislike; hiába hirdeti, hogy mekkorát megy az a kaki ;D

És valóban, köszi! :beerchug:

#386 január 28, 2022, 09:37:03, Pozzato
Ha már a magyarok ennyire szeretik az oroszokat, akkor nem árt minőségi orosz zenét hallgatni, hogy szokjuk a leendő szomszédot. Ez már megjelenése után is klasszikus volt (mondjuk Blyatman évek óta az), azóta meg eljutott 30+ millió nézőig. Jól írták a kommentszekcióban az alábbi dolgokat:
- This is possibly the greatest truck advertisement ever made in the world.  ;D  ;D
- The girl's voice is so addictive

Utóbbi nagyon igaz, kedvenc sorom a csajtól: "If you like romantic games, I'm sitting on your face"  ;D 


Azért legyen itt egy magyar zene is, Mikee nem viccelt, ez megint ott van a szeren. Tipikusan az a zene, amiből egy mélyebb interjút meghallgatnék a Sávlekötőben

Kevés magyar zeneszövegben látok értéket, de ez tökéletes, egy valláson túlmutató, szomorú, de elfogadhatóan kellemes vízió.

Kell ott fenn egy ország
Mely talán ránk is vár
Kell ott fenn egy ország
Amit senki nem talál
Kell ott fenn egy ország
Mely bárkit átölel
Kell ott fenn egy ország
Amit sosem rontunk el


Beton.Hofi csak úgy lement a Jollyba 2021 végnapjain, videó zseniális, hangulat 10/10, kedvenc komment:
"Apám, Cinkói Béla a haveroknak csak Csompi elment este a kutyával sétálni. Anyám és én is jól tudjuk, hogy ez a séta a valóságban a Boráros dohi boltban megvett legolcsóbb doboz bagarellot és a Jollyban a kisfröccsöt jelentette (főleg, mert nincs is kutyánk). Anyám akárhányszor szembesítette ezzel a válasz mindig az volt, hogy apám a kocsmába művelődni jár le. Ez volt az az este, amikor életében először nem hazudott."


Klipforgatás: mindig látom, hogy a rapperek autókat és házakat bérelnek, amihez medence is van, jó nőknek is fizetnek, meg legyen mellé egy halom haver is, hogy keménynek tűnjön az illető.

Nem így Boef, aki beszállt egy terepjáróba, ami épp egy raktárnál parkolt és megvalósította a költséghatékony videoklip fogalmát: végig egy parkoló autóban ül, vakerál és a kamerás sem vesz hosszú tájképeket (nincs is mit) és bumm, közel 15 milliós nézettség.  :D Nem gondolták túl a vizuális részét.  ;D