Ajánlott Könyvek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Agrippa Dátum szeptember 26, 2010, 16:32:18
Szerintem hagyni kell a legtöbb könyvet a francba,megvenni pénzkidobás.
Elolvashatsz több tízezer könyvet az online pokeren úgyis csak bukni fogsz.

A másik topicban kifejtetted bővebben a dolgot... ;D . Ne haragudj, de ha egy program ellen tolod, az könnyen kiismerhető.. Program, azaz BOT!!! Lehetne számtalan botot mutatni, akik eleinte sikeresek voltak, azonban kiismerhetővé váltak, azóta stabil bukók. Vajon miért? Mert KIISMERHETŐEK. Szép, ha meg tudsz verni egy programot, grat hozzá, lényegében playmoney. Nem véletlenül van az, hogy az igazán jó oktatóprogramokat nem cg-hez és nem versenyekhez írták, hanem SNG-khez, lásd SNGWIZ. Ugyanis itt egyszerű, ICM alapú játék folyik, ami könnyen szimulálható, de ezt a részét kevesen használják a programnak, inkább csak az alapok megismerésére. A program igazából valós handek elemzésére született, emiatt az ellenfelek range-ét neked kell belőni, azaz ami hiányzik egy botból (emberi tényezők), azt nagyjából pontosan lehet szimulálni, ellenfél ismeretétől függően.

Tényleg, ha csalnak a termek, akkor miért léteznek online pro-k? Reggelig lehetne sorolni a neveket, biztos csalnak meg minden.. Igaz van köztük jópár WSOP/EPT/WPT/stb győztes is, biztos ott is csaltak, logikus.

Ne haragudj, de azt meg egyenesen szánalmasnak tartom, hogy abból, hogy agyonversz egy programot, arra a következtetésre jutsz, hogy meg kéne tudnod élni a pokerből.

A programmal való bohóckodás helyett ha elolvasol két könyvet és kitartóan tolod élesben, mellette fórumozol, elemzel, akkor nem ilyen postot írsz.

Én először magamban keresném a hibát, nem pedig más tényezőkben.

Kívánom, hogy megváltozzon a véleményed a játékról, ehhez elsősorban a mentalitásodon kell változtatni, le kell tudni nyelni, ha lemákolnak, az egodat félre kell tenni, nagyobb alázatot mutatni a játék felé, továbbá nagyobb tiszteletet az ellenfelek iránt. Ha pedig továbbra sem megy, viszont szeretsz játszani, akkor hobbiszinten kell tolni, feltéve ha megteheted.

Én k**va szerencsés embernek érzem magam, hogy egyáltalán megtehetem azt, hogy a világ egyik legjobb játékát űzhetem, nem pedig rízsföldön szarakodok, vagy esetleg etióp árvagyerek vagyok, stb. Persze ezek szélsőséges esetek, de sztem érted a léyneget.

GL az asztaloknál.

Idézetet írta: Agrippa Dátum szeptember 26, 2010, 16:32:18
Szerintem hagyni kell a legtöbb könyvet a francba,megvenni pénzkidobás.
Elolvashatsz több tízezer könyvet az online pokeren úgyis csak bukni fogsz.

Megboldogult bácsikám a nyolcvanas években imádta a számítógépjátékokat, C64-en az ACE nevű repülőgépszimulátor volt a kedvence. Hónapokig játszott vele, minden létező küldetést teljesített.

Amikor elérte a "General" minősítést, csinált egy screenshotot a Pajtás fényképezőgépemmel és jelentkezett vele a légierőbe. Akkoriban pilótahiány lehetett, mert azonnal felvették és két hét múlva már gyakorlatra vitték az NDK határ környékére. Pár nap múlva jött a távirat, hogy első bevetésén felszállás közben az életét vesztette.

Értetlenül álltunk a történtek előtt, de aztán összedugtuk a fejünket és rájöttünk, hogy egészen biztosan a gépben lehetett a hiba. Azóta is több fórumon pereljük az akkor még Néphadsereget, illetve jogutódját a Honvédséget, egyelőre sikertelenül. Megoszlanak a vélemények, a család egyik fele állítja, hogy a földi személyzet baszott el valamit, a másik fele esküszik, hogy a torony hibázott, egyben azonban mindannyian egyetértünk:

AZ IGAZI REPÜLŐGÉPEKKEL LEHETETLEN FELSZÁLLNI!!!

LOOOOOOOOOOOOOOOOL   :D


Idézetet írta: söprű Dátum október 01, 2010, 07:41:02
Megboldogult bácsikám a nyolcvanas években imádta a számítógépjátékokat, C64-en az ACE nevű repülőgépszimulátor volt a kedvence. Hónapokig játszott vele, minden létező küldetést teljesített.

Amikor elérte a "General" minősítést, csinált egy screenshotot a Pajtás fényképezőgépemmel és jelentkezett vele a légierőbe. Akkoriban pilótahiány lehetett, mert azonnal felvették és két hét múlva már gyakorlatra vitték az NDK határ környékére. Pár nap múlva jött a távirat, hogy első bevetésén felszállás közben az életét vesztette.

Értetlenül álltunk a történtek előtt, de aztán összedugtuk a fejünket és rájöttünk, hogy egészen biztosan a gépben lehetett a hiba. Azóta is több fórumon pereljük az akkor még Néphadsereget, illetve jogutódját a Honvédséget, egyelőre sikertelenül. Megoszlanak a vélemények, a család egyik fele állítja, hogy a földi személyzet baszott el valamit, a másik fele esküszik, hogy a torony hibázott, egyben azonban mindannyian egyetértünk:

AZ IGAZI REPÜLŐGÉPEKKEL LEHETETLEN FELSZÁLLNI!!!

Azért érdekelne, hogy ezeket a könyveket ingyenesen le lehet tölteni?

[b]csacsa[/b], nekem angolul megvan a legtöbb, ha megfelel úgy, csak mondd meg melyik kell és elküldöm...

Idézetet írta: söprű Dátum október 02, 2010, 07:17:43
[b]csacsa[/b], nekem angolul megvan a legtöbb, ha megfelel úgy, csak mondd meg melyik kell és elküldöm...

Köszi söprű, nem úgy gondoltam, nagyon rosszul tettem fel a kérdést.  A belinkelt könyvekre gondoltam, hogy pl. Agrippa le tudott-e tölteni közülük párat, stb..  ;)

Agrippa nem olvas ilyen könyveket.

Ajánlom Phil Gordon könyveit!! (A póker kis zöld könyve... illetve ugyanez a cím, csak zöld helyett kékkel és feketével...  ;) )

Valakinek van eladó pokerkönyve magyarul?
Super system 2 nagyon érdekelne...