Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ti hogy léptek be betfairra? Mert ugye simán nem jó, zenmatével meg ilyen hülye német szöveget ír ki, és kidob..

Idézetet írta: davixxx Dátum február 25, 2016, 20:48:05
Ti hogy léptek be betfairra? Mert ugye simán nem jó, zenmatével meg ilyen hülye német szöveget ír ki, és kidob..

Elé a https:// mögé az egyik alkönyvtár, pl.: /football és már megy is...

https://www.betfair.com/exchange/football

Köszi nekem 5,85 szintén a muskétáson :ok: :beerchug:

Sikerült 124 eurót kihozni ebből a promóból. Nekem nagyon adott a 3 muskétás. Kb 8szor bónuszjáték, kb 200freespin (persze hosszú session alatt) A roulettes bet10 get 5 is hozott a konyhára és a bet10 get 10freespin promó is. Szeretem a betfairt, pedig régen hogy kerültem őket.. Szerencsére megjött az eszem.

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 25, 2016, 23:34:29
Sikerült 124 eurót kihozni ebből a promóból. Nekem nagyon adott a 3 muskétás. Kb 8szor bónuszjáték, kb 200freespin (persze hosszú session alatt) A roulettes bet10 get 5 is hozott a konyhára és a bet10 get 10freespin promó is. Szeretem a betfairt, pedig régen hogy kerültem őket.. Szerencsére megjött az eszem.

Szerencsés vagy. Soha egy fillért nem nyertem még az ilyen jellegű BF-s promókon, de még csak gólt sem rúgtam, a boszorkányom sem nyert, stb... soha!  :bash:


új regisztrálók is megkapják?

5,15 eurót adott kb. 20 free spinnel.  :) Kösz!  8)

Nekem mindig a Frankie Dettori's Magic Seven a kedvencem.tegnap 4,4 dolcsi lett belőle ma bepróbáltam belőle a 10 dodó forgatásért 10 pörgetés promót szintén a zsokéson.12 lett belőle :ok: Mégegyszer köszi alexthebest :ok:

A betfair játékokon hol a legmagasabb a minimum tét?
A 10 ingyen pörgetést talán ott érdemesebb lejátszani...

Most használtam ki a 10 USD/EUR játékért 10 ip akciót, elég korrekt így, hogy nincsen egyéb forgatási követelmény.
Még 0,25-ös téttel számolva is 2,5 értékben ad ip-t.

A három Muskétáson 0.50 egy pörgetés, mert 50soros játék.


Ruletten lehet azt csinálni hogy 5 5 piros feketére és meg van a 10 dolláros fogadás,és megadják a bónuszt?

Nem(Tudtommal) De ezt könnyen csekkolhatod. Elfogadod az ajánlattot, bemész egy terembe és felraksz 0.10-0.10 centet és a kör végén frissíted oldalt, hogy hol tartasz a forgatásban. Ha 2% akkor számít, ha 0, akkor nem.