Olimpia 2016 Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: microprof Dátum augusztus 08, 2016, 14:04:26
Mitől van az, hogy van, akinél már látszik, hogy szerzett pontot, mert eltalált valamit, pedig az csak tegnap volt, a többségnél viszont már 2 napja lezajlott eseményről sem látszik, hogy jó a tipp vagy rossz?

Előbb utóbb mindenkinél ki lesz javítva, nyugi.  :cya:

Ami a tippjátékot illeti. Sajnos adódhatnak hibák a játékban, amiért utólag is elnézést kérünk.
Sajnos nem volt sok időnk rá felkészülni, kiszűrni az ajánlatot stb. stb., így olyan dolgok is bekerültek, melyeknek nincs a játékban a helyük.
Pl. bizonyos ázsiai fogadási típusok, ahol részleges tétvisszafizetés van. Ezek mind 1.00-ás szorzóval lesznek kiértékelve, mivel a rendszerünk nem ismeri a részleges visszafizetést. Soha nem is alkalmaztuk.

Elnézést az esetleges kellemetlenségekért.

Idézetet írta: Greipel Dátum augusztus 07, 2016, 23:17:31
Igen, most pontosabban utánanéztem, és emiatt a bizonytalanság miatt hibáztam is egy tippelésnél.

08.08
00:00   Horvátország - Spanyolország
Egymás ellen - Sergio Rodriguez (Spanyolorsz   Kosárlabda - Férfiak   13.5 alatt   1.85   10

volt a tippem, ez pedig minden bizonnyal gólpasszal együtt lehet, utánanézve az irodáknál.

Miért tippelsz egy olyan dologra ami nem pontos?

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy meg tudjátok-e mondani ki ellen volt Oleksiak a H2H tippemben, mert én Worrelre emlékszem és akkor nyertes lenne a tipp.

Előre is köszönöm :)

Idézetet írta: york11 Dátum augusztus 09, 2016, 12:29:33
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy meg tudjátok-e mondani ki ellen volt Oleksiak a H2H tippemben, mert én Worrelre emlékszem és akkor nyertes lenne a tipp.

Előre is köszönöm :)

A tippből nem lehet kivenni konkrétan, hogy ki az ellenfél, ezért pushként lett elkönyvelve.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 09, 2016, 13:30:30
A tippből nem lehet kivenni konkrétan, hogy ki az ellenfél, ezért pushként lett elkönyvelve.

Nekem is egy ilyen egymás ellen ki lő több gólt tippel kapcsolatban lenne problémám, a Hollandia-Franciaország női kézilabda mérkőzésen.
ID: 302556 tippem vesztem lett
A hollandoknál maximum 3 gólos játékosok voltak, Pineau és Lacrabere a franciáknál 5-5 gólt dobtak, ezért szerintem ez a tipp inkább push lenne.
https://www.rio2016.com/en/handball-womens-preliminary-group-b

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 09, 2016, 13:30:30
A tippből nem lehet kivenni konkrétan, hogy ki az ellenfél, ezért pushként lett elkönyvelve.

Pedig az Oleksiek-Worrel tippem nyertes volt, ahogy az Ashwood-van Rouwendal is, mégis push lett mindkettő. És akkor ugyanígy lesz a Coutts-Teramura és a Bromer-Irvine, ha nem lehet eldönteni, hogy ki az ellenfél. Ez pedig nekem 48,5 pont lenne, push-sal meg 0 lesz. És még 4 tipplehetőséget el is veszítek a 30ból.

Idézetet írta: york11 Dátum augusztus 09, 2016, 14:02:29
Pedig az Oleksiek-Worrel tippem nyertes volt, ahogy az Ashwood-van Rouwendal is, mégis push lett mindkettő. És akkor ugyanígy lesz a Coutts-Teramura és a Bromer-Irvine, ha nem lehet eldönteni, hogy ki az ellenfél. Ez pedig nekem 48,5 pont lenne, push-sal meg 0 lesz. És még 4 tipplehetőséget el is veszítek a 30ból.

Kérjük szépen a tipp ID-kat és töröljük őket, hogy ne menjen kárba a 4 tipplehetőséged.

Idézetet írta: Salvio Dátum augusztus 09, 2016, 13:45:57
Nekem is egy ilyen egymás ellen ki lő több gólt tippel kapcsolatban lenne problémám, a Hollandia-Franciaország női kézilabda mérkőzésen.
ID: 302556 tippem vesztem lett
A hollandoknál maximum 3 gólos játékosok voltak, Pineau és Lacrabere a franciáknál 5-5 gólt dobtak, ezért szerintem ez a tipp inkább push lenne.
https://www.rio2016.com/en/handball-womens-preliminary-group-b

Így jelenik meg:

OLIMPIA 2016 Kézilabda - Nők - Hollandia (n) - Franciaország (n) - Egymás ellen - Pineau, A (Franciaorsz / Pineau, A (Franciaország)

Kimenet:
Egymás ellen - Pineau, A (Franciaorsz
Pineau, A (Franciaország)

Most ebből nekünk lehetetlen eldönteni, hogy ki az ellenfél.

Ezeket most alapból pushként könyveljük el, de ha valaki szeretné annak töröljük a tippjét. Csak szükség van a tipp ID-ra.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 09, 2016, 15:32:29
Kérjük szépen a tipp ID-kat és töröljük őket, hogy ne menjen kárba a 4 tipplehetőséged.

Coutts és Bromer már jó, mivel az ellenfeleik be se jutottak a döntőbe, és még láthatod az ellenfeleiket a női 200 vegyes és férfi 200 pille fogadás alatt.

Idézetet írta: york11 Dátum augusztus 09, 2016, 15:42:18
Coutts és Bromer már jó, mivel az ellenfeleik be se jutottak a döntőbe, és még láthatod az ellenfeleiket a női 200 vegyes és férfi 200 pille fogadás alatt.

Ha az admin felületén nem nyilvánvaló a fogadás, akkor törölve lesz.

Ajánljuk, hogy kerüljétek a speciális fogadásokat, egymás elleni fogadási típusokat.

Technikai okok miatt ezeket nem tudjuk elfogadni. Sajnáljuk.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 09, 2016, 18:25:48
Ha az admin felületén nem nyilvánvaló a fogadás, akkor törölve lesz.

Szuper. És abban tudnál segíteni, hogy a tipp ID-met hol találom?

Idézetet írta: york11 Dátum augusztus 09, 2016, 18:40:56
Szuper. És abban tudnál segíteni, hogy a tipp ID-met hol találom?