Bajnokok Ligája 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a 2021-22-es BL-döntőt?

Liverpool
5 (55.6%)
Real Madrid
4 (44.4%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: május 28, 2022, 13:41:03

aaa de nyomorék ez a salzburg  ;D ;D 3 tizit kapni egy félidő alatt, és 1 gól XDDDDDDD

Birka Sevilla kapd már össze magad  :bash:

3 tizi fél óra alatt.... omg

Sosem fogom megérteni, hogy egy kiállítás után miért törvényszerű egy csapatnak a beszorulás, betömörülés. Le lett hozva Sancho, helyére bejött Dalot, védelmi probléma megoldva. Egy ember hiányában összedől minden elől és nem mennek tovább a támadások? Oké, nem így gyakorolták, nem ez a taktika blabla de mindezt csak kifogásnak találom... Körülbelül olyan csapattá vált a MU a kiállítás után, mintha egy megye 1-es csapat játszana idegenben 10 emberrel Svájcban... (Mielőtt valaki betalálna, hogy sosem fociztam, de :D )

Hát ez a hátra passz teljesen keretbe foglalta a piros lap utáni Unitedet... van még mit összecsiszolni ezen a gárdán.. ???

Olvastam több helyen is, hogy a MU a BL-győzelemre is esélyes ebben a szezonban. 2039-esre inkább!

Nem kellett volna így történnie, talán az okok, hogy mégis ez történt:

- műfüves pálya
- YB játékosok kb. életük meccsét játszották
- tele vannak gyors, masszív, futós színesbőrű játékosokkal (mondjuk elég pocsékul lőnek)
- Ronaldo miatt védekezés szempontjából alapból -1 ember a MU (amúgy minden tiszteletem Ronaldoé)

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 14, 2021, 20:47:38
Olvastam több helyen is, hogy a MU a BL-győzelemre is esélyes ebben a szezonban. 2039-esre inkább!

Hol olvastad a Blikkben ? Mert ahol 2 számjegyű a Betfair szorzó azt nem nevezi senki esélyesnek.

#52 szeptember 14, 2021, 22:40:50, curpy82
Nemcsak fogadóiroda oldalon lehet olvasni. :cya:
Egyet megtaláltam.

Ki nyeri meg a 2021/22-es Bajnokok Ligáját?

PSG 6 (25%)
Manchester City 1 (4.2%)
Bayern München 3 (12.5%)
Chelsea 1 (4.2%)
Liverpool 1 (4.2%)
Manchester United 1 (4.2%)
FC Barcelona 1 (4.2%)
Juventus 3 (12.5%)
Real Madrid 3 (12.5%)
Atlético Madrid 1 (4.2%)
Atalanta 0 (0%)
Borussia Dortmund 0 (0%)
Ac Milan 1 (4.2%)
Inter 0 (0%)
RB Leipzig 2 (8.3%)

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 14, 2021, 20:53:22
- tele vannak gyors, masszív, futós színesbőrű játékosokkal (mondjuk elég pocsékul lőnek)

Kiemelt részt a Fradi biztos másképp gondolja  ;D

Aki a szavazásban a Barcát 'ikszelte' jelzem, hogy ez a kérdés nem a női BL-re vonatkozik.  ;D
Hátha a csajok majd mentik a klub becsületét. Tegnap az 5 lövés, amelyből egy sem talált kaput, egész cudarul festett. Ha a bajoroknak kicsit több mákjuk van, kicsit élesebbek, egy 0-5, 0-6 körül is lehetett volna a vége. Gondoltam, hogy nyer a Bayern, de hogy ekkora legyen a két csapat között a különbség, huhuhhúúúúúú...


Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 15, 2021, 11:37:36
Aki a szavazásban a Barcát 'ikszelte' jelzem, hogy ez a kérdés nem a női BL-re vonatkozik.  ;D
Hátha a csajok majd mentik a klub becsületét. Tegnap az 5 lövés, amelyből egy sem talált kaput, egész cudarul festett. Ha a bajoroknak kicsit több mákjuk van, kicsit élesebbek, egy 0-5, 0-6 körül is lehetett volna a vége. Gondoltam, hogy nyer a Bayern, de hogy ekkora legyen a két csapat között a különbség, huhuhhúúúúúú...

A kiemelt részen jót nevettem, de tényleg így van. Pocsék helyzetben a klub, de talán most volt jó bevetni a fiatalokat, mert lehetett látni az első 20 percben, hogy abszolút más szint a két gárda (tényleg lehetett 6-0 is, de a bajorok rendesek voltak). A csoportból való továbbjutás is gondot fog okozni a csapatnak, de ez van, ez most egy ilyen korszak. Attól jövőre valószínűleg ugyanúgy kilátogatok egy Barca meccsre, maximum nézem majd Luuk de Jong zsenialitását.  ;D

Nem lehet mindig a topon lenni, Van Gaalt is túléltük, meg Braithwaite is visszavonul egyszer ;D De legalább maradunk a Barcelonánál, nem vándorolunk Realról, Juvéra, onnan meg Manchesterbe a homoerotikus CR-imádókhoz hasonlóan :D :D Mert bevallom őszintén, ha fizetnek se fogok PSG meccset nézni, inkább egy spanyol másod. De persze megértem, hogy valaki a klubfociból egyfajta sztárhívőséget csinál, csak nekem nem menne.

Mondogatom már vagy 10 éve, ez a BL adidas labda annyival jobb a többinél, nem is értem, miért nem játszanak ezzel többet bajnokságokban.

Egyenletesebben gurul, szépen száll, ég és föld, mint a Nike vagy a többi szar.