Úszó-Európa-bajnokság 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Milák 1-3. helyet most akartam írni :-) Egyetértek, jó esélye van, én már csak 1.60-ért láttam, 1.85-ért nem. A 200 volt a fő száma az igaz, az 50-et leszarta lefürödte, 100-on ismét nagyot dobhat, utalt is rá.
Biztos hogy oda fogja tenni magát, az Eb előtt Selmeczi az edzője is azt nyilatkozta hogy 100-on reális a dobogó, én leginkább a formája alapján gondolom hogy bármi benne van, akár meg is nyerheti szerintem.
Van ideje rápihenni is most, igazából nincs hova tartalékoljon és van még több nap a 100 pillangó döntőig.

Nekem a Verrasztó elleni fogadással sincs bajom 3.25-ért. A 200 nagyon szarul nézett ki nála, ok, hogy a 400-ra koncentrál, de akkor is. Lichtfieldtől és a némettől mondjuk többet vártam, de lehet pont azért fogják komolyan venni a 400-at, mert a 200-at jól elkúrták. Desplances egyre jobban nézett ki minden úszásra 200-on, és indul 400 vegyesen is. Kb. hasonló meglepi volt a győzelme, mint Bogié, pont felírtam az Eb előtt, 7.50-et adtak rá, előfutamok után többet, elődöntő után kevesebbet, de Lichtfield és Heintz volt a favorit. Jól nézett ki a svájci, aztán én még valamelyik ibériaitól is várok egy ugrást 400-on. Verrasztó nem nézett ki jól a mellett kivéve, de van még másik három úszásnem, ahol javulnia kell. Benne van a győzelem, de azért 3.25, hogy más nyer, és mindegy ki. Hát ez is megér egy patront.

Lehet oda kéne pattintani egy nagyobb összeget 3.25-ön, aztán simán van, hogy egy gyengébb előfutam után felmegy a győzelmének szorzója 2.00 körülire, az meg már megengedné a visszafogadást.
alszok még rá egyet

Cseh László:
Az a baj, hogy egy fél évvel elcsúsztam a begyakorlásnál. Ilyen időket januárban kellett volna úsznom. Most kezdek ráérezni, hogy mit hogyan kéne, de ez ide kevés. Az utóbbi két évben nem úgy mennek a versenyek, ahogy kéne, nem tudom, hogy igazán mit kellene ezzel kezdeni.

Szerintem eljött az idő Laci, vonulj vissza és engedd el. Néha egy-két úszásra fel tudod magad szívni, de már bőven túl vagy a csúcson. Lehet még összehozol egy érmet valami csoda folytán az Eb-n, de utána mindenféleképpen vonulj vissza (meg akkor is, ha nem nyersz), mert ha már te sem tudod, hogy mit kell ezzel a szituációval kezdeni, akkor más még kevésbé fogja. Ha így folytatja, akkor önmaga pariódájává fog válni, aki majd erőlködik, hogy döntőket úszhasson, miközben elhaladnak mellette a fiatalok. Ez nem megsüvegelendő lesz, hanem inkább kínos hosszabb távon.

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 06, 2018, 21:26:41
Nekem a Verrasztó elleni fogadással sincs bajom 3.25-ért.

Hát, minden elemzést félretéve, ha magára az emberre és viselt dolgaira gondolunk talán azért éri meg leginkább megpróbálni. Enyhén szólva labilis személyiség Verrasztó, persze ő a favorit még így is.

Kolesnikov hogy beszopta 200 háton a végén :D Simán jobb időre képes, mint Tarasevich, de ha úgy vesszük a sors visszavágott, hiszen 100-on meg Tarasevich maradt le hasonlóan.

Női 1500 m gyors döntő (nyertes - dobogó szorzók):

Simona Quadradella   1.14 - 1.01
Sarah Kohler   5.50 - 1.02
Késely Ajna   8.50 - 1.18
Julia Hassler   81.00 - 2.75

A délutáni program első futama lesz, 17:30-tól.

női 1500
Késely vs Hassler

Ajna jó formában van, de azért H2H-ban 6.50-et adni Hasslerre, hát elég value. Nem mondom, hogy jön, de van rá sansz, attól függetlenül, hogy Ajna most nagy királylány. 1-2 ezerre is jól hoz, ha netán bejön, és esély van rá. Egyébként ugyanez tippmixprón 4.00 Hasslerre, unibeten is 6.50-en nyitott, lement 3.25-ig, most vissza 6.50-re.

Késely 3-4. helyen végez 1.5-ért elég baráti nem?
Első két hely neki érinthetetlennek tűnik, 3. helyre tenném, de így van benne egy hibalehetőség is.

Idézetet írta: Ghastly Dátum augusztus 07, 2018, 14:58:31
Késely 3-4. helyen végez 1.5-ért elég baráti nem?
Első két hely neki érinthetetlennek tűnik, 3. helyre tenném, de így van benne egy hibalehetőség is.

Elvileg az lesz, amit írtál. De mi lesz, ha Köhler a 800 után 1500-on is megrogyik? Akkor Ajna akár 2. helyre is jöhet. Persze előfutamok alapján 3-4 hely tuti, de akár Ajna is megrogyhat, inkább 800-as ő, meg 400-on is versenyez, akár Hassler, akár Oder is lenyomhatja, ha rossz napot fog ki, de forma alapján, előfutamok alapján a 3. hely a realitás.

De ffi 1500-on is brutál meglepi lett, én ezt az 1.50-et ott tudom hagyni. Az más kérdés, hogy papírforma alapján nagyn simán jönnie kéne

Ami nekem tetszik mára. 200m gyorson VEKOVISHCHEV  és MEGLI 1-3 3,15 ért az Unibeten. Rapsys kiemelkedik de utána 4en vannak 26 századon belül.
Én inkább az orosz felé hajlok

Idézetet írta: Ghastly Dátum augusztus 07, 2018, 14:58:31
Késely 3-4. helyen végez 1.5-ért elég baráti nem?
Első két hely neki érinthetetlennek tűnik, 3. helyre tenném, de így van benne egy hibalehetőség is.

Mondd hogy lejött, a te hangod mélyebb😆😆



#43 augusztus 08, 2018, 11:32:16, TiB
A vegyes váltónk félig orosz tagja, Lobanovszkij Maxim nyilatkozott az M4-en:

"Szerintem ez rossz volt. Nem tudom, első, utolsó. Swimming, úszás. Ennyi".

:D :D

M. Romanchuk - G. Paltrinieri (800 m gyors), Ki végez előrébb?   M. Romanchuk   1.50
C. Bonnet - F. Heemskerk (női 100 m gyors), Ki végez előrébb?   C. Bonnet   1.30

Én ma egy ilyen szelóval támadok  :great: :ok: