Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hárítja a bréklabdákat, majd van neki kettő. Fordulópont lehet. Már most ódákat zengenek a srácról milyen erős fejben. Na ez az a fejben erős parasztgyerek üt két hibát hogy véletlen se legyen esélye. Nyerő az nincs, úgy néz ki az nem volt a tervben. Ott a Chung, na az faszagyerek, de ez a Coric egy hulladék, hét bréklehetőségből semmi. Ha Ramos nem zuhan meg, akkor élete első AO győzelme ma születik meg. Brává!

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 18, 2016, 05:30:15
Hárítja a bréklabdákat, majd van neki kettő. Fordulópont lehet. Már most ódákat zengenek a srácról milyen erős fejben. Na ez az a fejben erős parasztgyerek üt két hibát hogy véletlen se legyen esélye. Nyerő az nincs, úgy néz ki az nem volt a tervben. Ott a Chung, na az faszagyerek, de ez a Coric egy hulladék, hét bréklehetőségből semmi. Ha Ramos nem zuhan meg, akkor élete első AO győzelme ma születik meg. Brává!

Vicc pali ez a Coric..kis buzerans kocsog...es o eros fejben?! Ezt ki mondta/irta rola? :D

Na, nekem ennyi is volt a kibaszott AO-ből. Még a talponállóból is kiestem azonnal, mert Veselynek nehezébe esett megnyerni szettelőnyről a meccset egy salakos challengeres geci ellen, akit Halep is verne 10-ből 9-szer. Te aljas kis cseh buzi, arc az van, tudás viszont sehol... PUSZTULJ MEG!

Idézetet írta: Greipel Dátum január 18, 2016, 13:03:52
Na, nekem ennyi is volt a kibaszott AO-ből. Még a talponállóból is kiestem azonnal, mert Veselynek nehezébe esett megnyerni szettelőnyről a meccset egy salakos challengeres geci ellen, akit Halep is verne 10-ből 9-szer. Te aljas kis cseh buzi, arc az van, tudás viszont sehol... PUSZTULJ MEG!

Detto Coric, arc van tudas meg sehol...

spanyol bundás szar kurva anyátokat azt bazdmeg

Tetves valenciai fakezű köcsögök, remélem a meccs után lesül a pofátokról a bőr. Mondjuk tuti nem fog, a bundapénzből biztos jót szórakoztok majd, az undorító patkány anyátokat...

Idézetet írta: Greipel Dátum január 19, 2016, 22:16:15
Tetves valenciai fakezű köcsögök, remélem a meccs után lesül a pofátokról a bőr. Mondjuk tuti nem fog, a bundapénzből biztos jót szórakoztok majd, az undorító patkány anyátokat...

Egy régi Partizanos mondás szerint aki Dusko Vujosevic ellen játszik az csakis veszthet  ;D

Ennyi, megérkezett Dule, szárnyal a Limoges

Idézetet írta: Kagawa Dátum január 19, 2016, 22:29:56
Egy régi Partizanos mondás szerint aki Dusko Vujosevic ellen játszik az csakis veszthet  ;D

Ennyi, megérkezett Dule, szárnyal a Limoges

Ez ki is ment sajnos a fejemből, pedig még a kosártopicba is beírtam.  :bash:

Idézetet írta: Kagawa Dátum január 19, 2016, 22:29:56
Egy régi Partizanos mondás szerint aki Dusko Vujosevic ellen játszik az csakis veszthet  ;D

Ennyi, megérkezett Dule, szárnyal a Limoges
Én sajnos nem tudtam erről. Meg is szívtam...  >:(

Delbonis te agyament barom csak te lehetsz akkora fasz, hogy 5:0ról eltudsz bukni egy szettet, hogy dögölnél meg bazz

Imádom amikor egy percen belül száll el két tipp is... Ramos te agyatlan majom. Coric meg beárazva  :noway:

A jo budos mocskos kurva bohoc anyadat Dimitrov geci...ekkora rgy patkany bohocot meg a vilag ndm baszott bazdmeg mint te...te szanalmas rohadek csicska geci!!! Hogy baszodnal meg a jo budos mocskos kurva edes anyadba aki a vilagra baszott egy ekkora ferget!!!! :fakk: :fakk: :fakk:

Kurva edes anyadat ferfi spanyol kezilabda valogatott...4 perccel a meccs vege elott 23-18 ra vezettek...zsirorba elbasztok 3 tamadast...feljon 23-21 re a sved csapat...es a vege 24-22...hogy a budos kurva anyatokat...elbasztatok a -2,5 hendim...rohadjatok meg s budos kurva anyatokkal egyutt....

Miért, miért, miért? Ez az AO szívat a bréklabdákkal. Coric 0/7 , Raonic 0/8 , Robert 4/17  :-X :o A francia majomnak már rég kétszettes előnyben kéne lennie, erre mindjárt kikap. Miért?  :bash: :bash: