Tenisz Linkek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tud valaki mondani olyan oldalt ahol visszalehet nézni a mérkőzéseket. (Lehetőleg olyan kéne ami nem fizetős!)

Idézetet írta: Ricsy05 Dátum május 08, 2013, 19:55:56
Tud valaki mondani olyan oldalt ahol visszalehet nézni a mérkőzéseket. (Lehetőleg olyan kéne ami nem fizetős!)

Ingyeneset nem fogsz találni, maximum, ha valaki feltölt egyet-egyet a youtube-ra (vagy torrent oldalra). A fizetősök közül az EuroSport player a legolcsóbb, de olyan is (főleg, hogy idén szinte csak a GS-eket közvetítik).

Youtube: tennisonlinehd név alatt az utóbbi időből elég sok meccs van fent. Esetleg tennishaven és t3nnis.tv, ezek torrent oldalak, az első fordulókból pár meccs de a negyeddöntőktől minden fent van. Külföldi tenisz fórumokról lehet meghívót kunyizni én is így kaptam, de azt hiszem néha van szabad reg is.

Idézetet írta: patyi Dátum május 09, 2013, 11:40:29
Youtube: tennisonlinehd név alatt az utóbbi időből elég sok meccs van fent. Esetleg tennishaven és t3nnis.tv, ezek torrent oldalak, az első fordulókból pár meccs de a negyeddöntőktől minden fent van. Külföldi tenisz fórumokról lehet meghívót kunyizni én is így kaptam, de azt hiszem néha van szabad reg is.
+ amit elfelejtettem: Eurosport player totális pénzkidobás. Régebben fasza volt, GS tornáknál feltettek minden meccset ami kamerás pályán volt, most már csak a döntőket meg maximum egy Sharapova meg egy Djoko meccset. Élőben meg használhatatlan, még a legjobb nettel is folyamatosan befagy. Bár lehet ezt kiküszöbölték azzal, hogy nincsenek fent a meccsek, így nincs olyan ember akinek megérné előfizetni, így tumultus sincs.
Van még a tennistv.com, ahol az általuk közvetített meccseket meg tudod nézni még egy ideig catch up-ba, de kicsit vaskos a havi 5000 ft az előfizetési díjra...

Tudna valaki tippeket adni, hogy melyik iroda ad nagy szorzokat tenisz underdogra? vagy altalaban nagy szorzokat... ( bet365, bwin, willhill, marathon, pinnacle es betfair kilove..ezeken kivul... )

Idézetet írta: borgosh Dátum május 19, 2013, 13:07:49
Tudna valaki tippeket adni, hogy melyik iroda ad nagy szorzokat tenisz underdogra? vagy altalaban nagy szorzokat... ( bet365, bwin, willhill, marathon, pinnacle es betfair kilove..ezeken kivul... )

Itt nézted? www.oddsportal.com


#22 május 20, 2013, 08:48:43, borgosh
Amiket itt irnak nem mindig realis...valaki tapasztalatbol tud irni olyan fogadoirodat, ahol kiugroan nagyok az oddsok underdogra? vagy nagy a teniszkinalata, mint a bet365-nek



#25 május 20, 2013, 11:06:20, borgosh
Aki mond nekem egy irodat, ahol az eselytelenebbre kiugroan magas szorzokat adnak az kap 5 eurot...marathonon, betfair es pinnacle-n kivul...ha megfelel az iroda az elvarasaimnak...megy az 5euro...( a valaszt privat uzenetben)

Van olyan oldal, amely olyan bontást is hoz, hogy adott játékos milyen mérleggel rendelkezik Grand Slam versenyeken? (és azokat listázza is) Alábbi kép ugye tennisexploreres, de itt külön nem hozza.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 25, 2013, 15:18:43
Van olyan oldal, amely olyan bontást is hoz, hogy adott játékos milyen mérleggel rendelkezik Grand Slam versenyeken? (és azokat listázza is) Alábbi kép ugye tennisexploreres, de itt külön nem hozza.

http://www.matchstat.com/

Itt tudsz szűrni csak a GS meccsekre és akár borításra lebontva. Most épp nem frissültek már két hete, szokott ilyen lenni de általában ősszel, remélem nem most adják be a kulcsot  ;D Elvileg holnaptól helyre állnak...

#28 október 12, 2013, 10:02:29, Spooner
ismeri vki ezt az oldalt? http://www.tennisinsight.com
előfizetős, de az alábbi video alapján elég jónak tűnik: TennisInsight.com Quick Tour

tapasztalat?

Idézetet írta: Spooner Dátum október 12, 2013, 09:55:33
ismeri vki ezt az oldalt? http://www.tennisinsight.com
előfizetős, de az alábbi video alapján elég jónak tűnik: TennisInsight.com Quick Tour

tapasztalat?

Ha kevésbé ismered a játékosokat és inkább statisztikából fogadsz akkor nagyon hasznos, ha jobban képben vagy és megérzések valamint oddsok alapján akkor kevésbé. Az előfizetési díjat visszatermeli, mert a többi felhasználó linkelget be olyan híreket, amik fontosak lehetnek, de mellette 1-1 jó tippet is meg tud fúrni a dolog, hogy senki sem gondolja úgy, mint te és a végén mégis neked lesz igazad. Szóval semmiképp se ráfizetés de nem is ér olyan sokat.