Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ok, ma délután is megpróbáltam, de ugyanaz a hiba.Sajnos ez fontos lenne nekem , hogy müködjön, mert ugyanigy rapid transzferrel tölteném fel a betfair számlámat,de ott sem müködik.Bankkártyával nem tudom, mert KH Bank-os vagyok.

Idézetet írta: csaba77_ Dátum január 24, 2023, 18:00:36Ok, ma délután is megpróbáltam, de ugyanaz a hiba.Sajnos ez fontos lenne nekem , hogy müködjön, mert ugyanigy rapid transzferrel tölteném fel a betfair számlámat,de ott sem müködik.Bankkártyával nem tudom, mert KH Bank-os vagyok.

Postan lehet venni paysafecardot.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 24, 2023, 20:30:39Postan lehet venni paysafecardot.
Szia ,Közben  irtam a Skrill-nek emailt ,kiváncsi vagyok a válaszukra. Ilyet még nem tapasztaltam ,hogy a sima banki átutalás sem müködik a Skrill-nél .
Ha más megoldás nem lesz rövid időn belül ,akkor marad a paysafecard .
Nálad egyébként müködik a Skrill feltöltés?

#3918 január 25, 2023, 07:17:10, pukk
Idézetet írta: csaba77_ Dátum január 25, 2023, 04:52:14Szia ,Közben  irtam a Skrill-nek emailt ,kiváncsi vagyok a válaszukra. Ilyet még nem tapasztaltam ,hogy a sima banki átutalás sem müködik a Skrill-nél .
Ha más megoldás nem lesz rövid időn belül ,akkor marad a paysafecard .
Nálad egyébként müködik a Skrill feltöltés?

Attól tartok ez nem a véletlen műve,hanem affelé haladunk hogy a bankok ne támogassák a skrillt,de ne legyen igazam.

Revolut kártyával,utalással fizess be inkább.

Idézetet írta: pukk Dátum január 25, 2023, 07:14:32Attól tartok ez nem a véletlen műve,hanem affelé haladunk hogy a bankok ne támogassák a skrillt,de ne legyen igazam.

Revolut kártyával,utalással fizess be inkább.

Azert ez nem igy megy.

Nyilvan a skrillnek van partneri kapcsolata a magyar bankokkal,hovatovabb szerzodese. Azt nem igen lehet csak ugy felrugni hogy holnap akkor nem toktunk fel skrillre. Foleg hogy van a skrillnek magyar bankszamlaja talan a Rafinal.
Tehat ha korlatozas lenne akkor siman kivennek ahogy anno kivettek a cryptos befizetest.

A skrill legalisan szolgaltat, nem csak gamblingre használható. Semmi az eg vilagon nem indokolja hogy tiltsak a feltoltest magyar bankokról.


Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 25, 2023, 10:37:32Azert ez nem igy megy.

Nyilvan a skrillnek van partneri kapcsolata a magyar bankokkal,hovatovabb szerzodese. Azt nem igen lehet csak ugy felrugni hogy holnap akkor nem toktunk fel skrillre. Foleg hogy van a skrillnek magyar bankszamlaja talan a Rafinal.
Tehat ha korlatozas lenne akkor siman kivennek ahogy anno kivettek a cryptos befizetest.

A skrill legalisan szolgaltat, nem csak gamblingre használható. Semmi az eg vilagon nem indokolja hogy tiltsak a feltoltest magyar bankokról.


Sziasztok ,
Írtam a Skrill-nek és tegnap este kaptam is választ:

Skrill Support Team
24/01/2023
20:18

Hello Csaba ,

Thank you for contacting the Skrill VIP Team.

I can confirm that there is an issue with bank transactions in your country at the moment. Please try with a different deposit option or allow a few days to try again.

We appreciate your understanding.

For any further questions, do not hesitate to contact us.

Kind regards,
Yessika
Skrill VIP Team

Es ez mit jelent egyelore? Semmit. Nekem honapokkal ezelott nem irta jova a befizetest aztan irogatni es hivogatni kellett oket amig nehany nap utan megkaptam a penzem. Akkor is nyilvan valami hiba volt amit kijavitottak.

Ha a bankkartyas feltoltes nem mukodne, egy magyar bank kartyajaval, akkor aggódnek én is.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 25, 2023, 18:41:25Es ez mit jelent egyelore? Semmit. Nekem honapokkal ezelott nem irta jova a befizetest aztan irogatni es hivogatni kellett oket amig nehany nap utan megkaptam a penzem. Akkor is nyilvan valami hiba volt amit kijavitottak.

Ha a bankkartyas feltoltes nem mukodne, egy magyar bank kartyajaval, akkor aggódnek én is.
Szia ,
Most megpróbáltam bankkártyával is ( Mastercard ,K&H Bank) ,de azzal sem tudok beutalni a Skrill-hez!
Tehát sem bankkártya ,sem banki átutalás ,sem Rapid Transfer (Instant bank transfer) nem müködik a Skrill számla feltöltéséhez ....
Ki tudod próbálni nálad egy kisebb összeg feltöltésével ?
köszi

Idézetet írta: csaba77_ Dátum január 25, 2023, 20:33:29Szia ,
Most megpróbáltam bankkártyával is ( Mastercard ,K&H Bank) ,de azzal sem tudok beutalni a Skrill-hez!
Tehát sem bankkártya ,sem banki átutalás ,sem Rapid Transfer (Instant bank transfer) nem müködik a Skrill számla feltöltéséhez ....
Ki tudod próbálni nálad egy kisebb összeg feltöltésével ?
köszi

Sajnos semmit nem enged, Paysafe-et sem. A vicc hogy nekem valamiért lement minuszba a számlám és írtak hogy egyenlítsem ki, de sehogy nem tudtam feltölteni... Az ügyfélszolgálat lezárta a ticketem azzal hogy utaljak át másik Skrill számláról  :bash:  Valami nagy baj lehet ott

Idézetet írta: Tinyo Dátum január 28, 2023, 23:29:57Sajnos semmit nem enged, Paysafe-et sem. A vicc hogy nekem valamiért lement minuszba a számlám és írtak hogy egyenlítsem ki, de sehogy nem tudtam feltölteni... Az ügyfélszolgálat lezárta a ticketem azzal hogy utaljak át másik Skrill számláról  :bash:  Valami nagy baj lehet ott
Nem tudom ,hogy mi történt a Skrill-rel ,mert január elején még minden müködött rendesen.
Tegnap is irtam nekik ,hogy sima banki átutalással sem tudok feltölteni és ezt a választ kaptam:

Hello Csaba,

Thank you for contacting the Skrill VIP Team.

I am afraid we still do not have a time frame on a fix. I hope we will have a resolution soon. In the meantime, please feel free to use an alternative deposit option. I am so sorry for the inconvenience.

If you have further questions, do not hesitate to contact us again.

Kind regards,
Denitsa
Skrill VIP Team

A kormany nem tithatja be a skrillt. Engedellyel mukodo penzugyi szolgáltató. Maximum azt teheti hogy kikoti mivel lehet majd befizetni az engedellyel rendelkező irodakhoz. Ehhez felesleges szarakodni a skrillel.

Egyebkent mi a helyzet a netellerrel. Az mukodik? Ugyanaz a cég.

Tegnap töltöttem fel a számlám paysafecard-al ami aztán ment is az egyik fogadóirodához :) Bankkártyám nincs.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 29, 2023, 10:20:22A kormany nem tithatja be a skrillt. Engedellyel mukodo penzugyi szolgáltató. Maximum azt teheti hogy kikoti mivel lehet majd befizetni az engedellyel rendelkező irodakhoz. Ehhez felesleges szarakodni a skrillel.

Egyebkent mi a helyzet a netellerrel. Az mukodik? Ugyanaz a cég.

Én sem gondolom hogy betilthatja, de mégis az tűnik nekem most logikusnak, hogy elkezdtek valami b*szakodást velük.
Január 1-től elvileg korlátozhatják az engedély nélküli irodákat, illetve a bankoknak megtilthatják hogy ki-be küldjenek fogadóirodákhoz. Ezután nagyjából csak a skrill marad átjárónak (meg a neteller - bár én nem vagyok naprakész ezekkel, lehet van más is), akikkel nem hiszem hogy el tudnak bánni, de amíg a skrill sem látja át hogy mi a helyzet, inkább ideiglenesen letilt mindent.

Örülnék, ha azt írnátok hogy hülye vagyok és ennek semmi realitásalapja nincs, de akkor is ez ugrott be a szituról. Más különben miért csak a magyarokat sz*patnák... vagy ez globális?!

Nem értem miért nem a Revolutos kártyát használjátok.Virtuális is jó.
Paysafecard 5% kártya meg 1% feltöltésnél.
Most azért kipróbáltam, működik  oda-vissza.
Egyre több banknál tiltólistára kerül a skrill.
Én már tavaly sem tudtam befizetni magnetbankos kártyával ide

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 25, 2023, 10:37:32Azert ez nem igy megy.

Nyilvan a skrillnek van partneri kapcsolata a magyar bankokkal,hovatovabb szerzodese. Azt nem igen lehet csak ugy felrugni hogy holnap akkor nem toktunk fel skrillre. Foleg hogy van a skrillnek magyar bankszamlaja talan a Rafinal.
Tehat ha korlatozas lenne akkor siman kivennek ahogy anno kivettek a cryptos befizetest.

A skrill legalisan szolgaltat, nem csak gamblingre használható. Semmi az eg vilagon nem indokolja hogy tiltsak a feltoltest magyar bankokról.



Nem is a skrill tiltja hanem a magyar bank