Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Felesleges. Egy szamlan lehet egyszerre tobb zsebed es barmelyikbol fizethetsz.
En pl az unibetre van hogy eurot fizetek be van hogy forintot. Attol fuggoen melyiken van penz. Unibeten amugy is megvalaszthatom milyen penznemben fizessenek ki.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 06, 2023, 13:39:34Csak 1kifizetes fee mentes, elvileg

Ezt megerősítem, most a másodiknál már levonja a fee-t.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 06, 2023, 20:39:59Felesleges. Egy szamlan lehet egyszerre tobb zsebed es barmelyikbol fizethetsz.
En pl az unibetre van hogy eurot fizetek be van hogy forintot. Attol fuggoen melyiken van penz. Unibeten amugy is megvalaszthatom milyen penznemben fizessenek ki.
Köszönöm! És azt hol tudom beállítani hogy legyen eurós is 🤔?

Idézetet írta: Carlos66 Dátum január 07, 2023, 11:01:36Köszönöm! És azt hol tudom beállítani hogy legyen eurós is 🤔?

Mondom hogy nem kell sehol. Ha van forintod akkor válts át 1eurót és kész. De ha valaki eurót küld akkor "megnyílik" automatikusan az eurós zseb

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 07, 2023, 15:22:20Mondom hogy nem kell sehol. Ha van forintod akkor válts át 1eurót és kész. De ha valaki eurót küld akkor "megnyílik" automatikusan az eurós zseb
Okés! Köszi  :beerchug:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 07, 2023, 15:22:20Mondom hogy nem kell sehol. Ha van forintod akkor válts át 1eurót és kész. De ha valaki eurót küld akkor "megnyílik" automatikusan az eurós zseb
Sikerült váltani! Mert többször kaptam eurót de sose nyílt eurós zseb!Mindig forintra váltotta!

Idézetet írta: Carlos66 Dátum január 07, 2023, 17:26:01Sikerült váltani! Mert többször kaptam eurót de sose nyílt eurós zseb!Mindig forintra váltotta!

Ezt nehezen tudom elképzelni ha csak nem új a számlád és arra van valami ilyen megkötés.
Mert nekem sosem váltott a skrill és neteller pedig kaptam vagy 5 pénznemben pénzt.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 07, 2023, 18:01:38Ezt nehezen tudom elképzelni ha csak nem új a számlád és arra van valami ilyen megkötés.
Mert nekem sosem váltott a skrill és neteller pedig kaptam vagy 5 pénznemben pénzt.
Hát pedig több mint 12 éve van már skrill számlám! Hiába kaptak euró, font, dollárt mindig forintra váltotta 🤔☹️!Na mindegy is mert most megoldott! Köszi Nektek  :beerchug:  :beerchug:  :beerchug:

Idézetet írta: Carlos66 Dátum január 07, 2023, 19:36:39Hát pedig több mint 12 éve van már skrill számlám! Hiába kaptak euró, font, dollárt mindig forintra váltotta 🤔☹️!Na mindegy is mert most megoldott! Köszi Nektek  :beerchug:  :beerchug:  :beerchug:

Régen valóban mindent arra váltott amilyen pénznemben nyitva volt a számlád, mostanság viszont osztva vannak pénznemek szerint.

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy tudja-e esetleg valaki, hogy a Skrill nekem miért nem engedélyez kiutalni forintot a bankszámlámra? Eddig sem probléma nem volt vele, de most valamiért, nem engedi a kívánt összeggel elindítani a tranzakciót (értsd: szürke marad a next gomb, miután a Withdraw menüpontban beírom az összeget).
Köszi előre is a választ, ha valaki már találkozott hasonló problémával! :beerchug:

Másik eszközt/böngészőt javaslok.
Esetleg sütik és minden törlése.

Sziasztok ,
Instant bank transferrel (Rapid transfer)  szerettem volna feltölteni a Skrill számlámat ma  ,de azt a hibaüzenetet kapom ,hogy "Jelenleg Magyarországon nem  lehet fizetni."

Találkoztatok ilyen hibával mostanában? Január 10-én még ugyanilyen Rapid transfer-rel  tudtam utalni a Skrillhez.

köszi a választ.

Idézetet írta: csaba77_ Dátum január 23, 2023, 22:14:13Sziasztok ,
Instant bank transferrel (Rapid transfer)  szerettem volna feltölteni a Skrill számlámat ma  ,de azt a hibaüzenetet kapom ,hogy "Jelenleg Magyarországon nem  lehet fizetni."

Találkoztatok ilyen hibával mostanában? Január 10-én még ugyanilyen Rapid transfer-rel  tudtam utalni a Skrillhez.

köszi a választ.


Én is szoktam használni.
Hol írja ki ezt a hibaüzenetet? A legvégén?
Mert én odaáig gond nélkül eljutottam most hogy mutatta az első qr kódot

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 23, 2023, 22:43:22Én is szoktam használni.
Hol írja ki ezt a hibaüzenetet? A legvégén?
Mert én odaáig gond nélkül eljutottam most hogy mutatta az első qr kódot
Igen , a legvégén irja ki, amikor csatlakozik a bankhoz.

Idézetet írta: csaba77_ Dátum január 24, 2023, 06:44:57Igen , a legvégén irja ki, amikor csatlakozik a bankhoz.

Atmeneti hiba lehet. Par napon belul jo lehet szerintem. Probalkozz.