Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


#3930 január 29, 2023, 11:37:53, MessiÁs
Idézetet írta: pukk Dátum január 29, 2023, 11:28:37Nem is a skrill tiltja hanem a magyar bank


Egy magyar bank hogy tilthatja meg egy az Euban bejegyzett pénzügyi szolgáltatás korlátozását? Sehogy
Meg azért az elég fura lenne, hogy ugyanezek a bankok meg engedik a kártyás befizetést az engedéllyel még nem rendelkező irodákba. Tehát a bet365re be lehet fizetno otps kártyával de skrillre nem? Semmi értelme.

Ha jól rémlik valamelyik finetech cégnek meg van kifejezetten gamblingre kártyája. Vagyis a bet365re. Meg nem mondom melyik. Na most akkor ők is tiltva lesznek? Kötve hiszem.

CIB VISA kártya is működik.
Valószínű akkor csak a nem gambling barát bankoknál lehet a baj.
Az hogy K&H banknál nem működik a rapid transfer nem csodálkozom főleg ha úgy is gamblinre akarja használni,sosem támogatta a K&H a gamblinget.



MessiÁs:
iCard-ról írták hogy sikerült befizetni vele ha erre gondoltál.
Nekem amúgy az sem működött

Egy dolgot még tisztázzunk:

VISA, Mastercard, és a banki utalás ez 3 különböző dolog, nem 1 és ugyanaz.

Gyakorlatban ha egy magyar bankszámláról tilthatják az utalást (erre volt már példa), akkor attól eltekintve a bankkártyás befizetés működhet, amennyiben a VISA és/vagy a Mastercard nem foglalkozik a dologgal.

Ugyanaz a bankszámla, de különböző felhasználási feltételek.

Idézetet írta: pukk Dátum január 29, 2023, 12:08:41Az hogy K&H banknál nem működik a rapid transfer nem csodálkozom főleg ha úgy is gamblinre akarja használni,sosem támogatta a K&H a gamblinget.

Megkockáztatom viszont, hogy a K and H-s VISA kártyával sikerülne befizetni.

Idézetet írta: Admin Dátum január 29, 2023, 12:20:05Megkockáztatom viszont, hogy a K and H-s VISA kártyával sikerülne befizetni.
Már ha van ott Visa kártya.
Legutóbb az MKB jelentette be hogy teljesen számüzik a Visákat

Különböző csatorna az utalás és a kártya igen,ezért működhetett eddig.Erre írtam hogy nem csodálkozom hogy ezt a lehetőséget is bezárták.(Ha erről van szó)

Idézetet írta: pukk Dátum január 29, 2023, 12:39:01Már ha van ott Visa kártya.
Legutóbb az MKB jelentette be hogy teljesen számüzik a Visákat

Különböző csatorna az utalás és a kártya igen,ezért működhetett eddig.Erre írtam hogy nem csodálkozom hogy ezt a lehetőséget is bezárták.(Ha erről van szó)

Volt már erre példa, hogy a Mastercard beszart, és tiltotta az utalásokat. Lehet van aki emlékszik.

VISA volt akkoriban a megoldás. Azóta viszont a Mastercard is észhez tért.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 29, 2023, 10:20:22A kormany nem tithatja be a skrillt. Engedellyel mukodo penzugyi szolgáltató. Maximum azt teheti hogy kikoti mivel lehet majd befizetni az engedellyel rendelkező irodakhoz. Ehhez felesleges szarakodni a skrillel.

Egyebkent mi a helyzet a netellerrel. Az mukodik? Ugyanaz a cég.
Szia ,Netellert is kipróbáltam ,KH bank-os Mastercard-dal ,de ez sem müködik .
Úgy tűnik ,minden ,ami KH Bank-hoz köthető ,legyen az banki átutalás vagy bankkártyás befizetés ,az mind blokkolva van .A hoozászólásokból azt látom ,hogy más bank -ok esetén nincs gond a Skrill-hez befizetéssel.

De a kh mukodott eddig egyaltalan? Nekem a haverom khs es ugy remlik ő sosem tudott skrillre befizetni, mindig en küldtem neki penzt vagy psct hasznalt.

Utoljára tavaly dec. 14.-n utaltam Skrill-re KH bankszámláról, két nap múlva ott volt a pénz.
Lehet idén változtattak, de a banki utalás tavaly működött. Viszont KH Mastercard-ról sosem tudtam befizetni.

#3939 január 29, 2023, 20:23:59, MessiÁs
Idézetet írta: LosGabos Dátum január 29, 2023, 20:07:10Utoljára tavaly dec. 14.-n utaltam Skrill-re KH bankszámláról, két nap múlva ott volt a pénz.
Lehet idén változtattak, de a banki utalás tavaly működött. Viszont KH Mastercard-ról sosem tudtam befizetni.
Idézetet írta: LosGabos Dátum január 29, 2023, 20:07:10Utoljára tavaly dec. 14.-n utaltam Skrill-re KH bankszámláról, két nap múlva ott volt a pénz.
Lehet idén változtattak, de a banki utalás tavaly működött. Viszont KH Mastercard-ról sosem tudtam befizetni.

Nekem is ez remlett. Kh ilyen tekintetben mindig rossz volt. Nem is ertem. Bar a skrill fokent a gambling piacon mukodik es hasznalatos, o maga nem gambling oldal. Ahogy mar le lett irva, lehet a skrillt masra is hasznalni, pl barmilyen penznemben penzt kuldeni egy masik embernek aki ezt elkoltheti pl egy boltban a kartyajaval.. ennek mi koze a gamblinghez? Semmi.

A rapid transfer es a sima banki atutalas is egy magyar rafis szamlara megy. Szerintem a problema naluk lehet, vagy ezzel lehet.

A netelleres meg egy ir jp morgan chase szamlara.

Nálam ma megjavult minden. Revolutról, ki-be és paysaferől is simán ment a beutalás, de érdekes hogy csak a mobilappon keresztül. :ok:

KH egyébként nálam hiba nélkül működött Rapid Bank Transferrel illetve kártyára kiutalással azonnal, viszont ez továbbra is gatya, de szerintem az már az is lesz. Minden esetre azért óvatosabban fogok pénzt tartani rajta.


Idézetet írta: Tinyo Dátum január 29, 2023, 21:33:02Nálam ma megjavult minden. Revolutról, ki-be és paysaferől is simán ment a beutalás, de érdekes hogy csak a mobilappon keresztül. :ok:

KH egyébként nálam hiba nélkül működött Rapid Bank Transferrel illetve kártyára kiutalással azonnal, viszont ez továbbra is gatya, de szerintem az már az is lesz. Minden esetre azért óvatosabban fogok pénzt tartani rajta.



Nem létezik, hogy csak a hétvégén volt valami baszakodás a banknál?

Idézetet írta: Admin Dátum január 30, 2023, 07:35:52Nem létezik, hogy csak a hétvégén volt valami baszakodás a banknál?

Nálam kb Január 18óta volt ez, nyitottam vagy 5 ticketet a supportnál de mindegyiket lezárták infó nélkül.

#3943 január 31, 2023, 16:21:29, junglefever
Nah, megprobaltam feltolteni a Skrillem a magyar (Rafi) bankszamlamrol banki utalassal (a Skrill is a Rafinal bankolt mar egy jo ideje itthon) es ezt a belso uzenetet kaptam a Rafitol amikor nem teljesult a megbizas.

"Elutasított.
Kedvezményezett számlaszáma bezárt."


Szoval valami gebasz tenyleg van nalu(n)k.

*** *** ***

Egyebkent ue bankszamlara szolo bankkartyaval feltudtam tolteni hozzajuk minden gond nelkul. Ugy tunik csak a belfoldi banki tranzakcioknal van valami. Lehet csak bankot valtanak.

Idézetet írta: junglefever Dátum január 30, 2023, 22:56:51Nah, megprobaltam feltolteni a Skrillem a magyar (Rafi) bankszamlamrol banki utalassal (a Skrill is a Rafinal bankolt mar egy jo ideje itthon) es ezt a belso uzenetet kaptam a Rafitol amikor nem teljesult a megbizas.

"Elutasított.
Kedvezményezett számlaszáma bezárt."


Szoval valami gebasz tenyleg van nalu(n)k.

*** *** ***

Egyebkent ue bankszamlara szolo bankkartyaval feltudtam tolteni hozzajuk minden gond nelkul. Ugy tunik csak a belfoldi banki tranzakcioknal van valami. Lehet csak bankot valtanak.

Nekünk úgy rémlik, hogy már nagyon régóta nem lehet belföldi utalással feltölteni a számlát. Az a Raiffeisenos bankszámla mintha már rég nem létezne.