Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum január 31, 2023, 16:46:13Nekünk úgy rémlik, hogy már nagyon régóta nem lehet belföldi utalással feltölteni a számlát. Az a Raiffeisenos bankszámla mintha már rég nem létezne.
Nem tudom, egy ideig meg hasznaltam tavaly felutalashoz. Igaz, ha kikertem penzt toluk az altalaban Londonbol jott, nem a magyar szamlajukrol.
Viszont ha a honlapon jelentkezel be, akkor meg mindig feladja opcionak ezt a bizonyos Rafi szamlat amikor rakattintasz hogy banki utalassal szeretnel szamlat feltolteni. A mobilos appon viszont ennel mar az van hogy "ideiglenesen nem elerheto"...

Idézetet írta: junglefever Dátum január 31, 2023, 19:05:35Nem tudom, egy ideig meg hasznaltam tavaly felutalashoz. Igaz, ha kikertem penzt toluk az altalaban Londonbol jott, nem a magyar szamlajukrol.
Viszont ha a honlapon jelentkezel be, akkor meg mindig feladja opcionak ezt a bizonyos Rafi szamlat amikor rakattintasz hogy banki utalassal szeretnel szamlat feltolteni. A mobilos appon viszont ennel mar az van hogy "ideiglenesen nem elerheto"...
Skrill Support Team
30/01/2023
22:09
Hello Csaba ,

Thank you for contacting the Skrill VIP Team.

Regarding your question, please be advised that due to a technical issue, we are not able to process bank transfers in your country of residence at the moment. Please use a different deposit method.

We appreciate your understanding.

Kind regards,
Yessika
Skrill VIP Team

Idézetet írta: Tinyo Dátum január 30, 2023, 12:43:03Nálam kb Január 18óta volt ez, nyitottam vagy 5 ticketet a supportnál de mindegyiket lezárták infó nélkül.

Nah további uodate van sajnos... Ma egyik pillanatról a másikra bezárták a Skrill számlám. Azért ez eléggé erős mert ügyfelük vagyok már a Moneybooker-es korszak óta. Írtam a supportnak de tesznek rá magasról

Idézetet írta: Tinyo Dátum január 31, 2023, 23:34:21Nah további uodate van sajnos... Ma egyik pillanatról a másikra bezárták a Skrill számlám. Azért ez eléggé erős mert ügyfelük vagyok már a Moneybooker-es korszak óta. Írtam a supportnak de tesznek rá magasról
Call us
+44 203 308 2520
Mon - Fri
8 am - 5 pm UK local time


Elore jelzem, hogy ha kapsz ugyintezot akkor jo esellyel az a valaki egy indiai call centerbol fog beszelni hozzad.
Keszitsd elo a support ticketjeid sorszamat es probald meg veluk megertetni a problemad.
Az emailekre mar jo ideje nem hus-ver emberek valaszolnak hanem gepi support, szoval az egyetlen eselyed hogy elerj valamit az az ha felhivod oket.

Idézetet írta: junglefever Dátum február 01, 2023, 00:01:16Call us
+44 203 308 2520
Mon - Fri
8 am - 5 pm UK local time


Elore jelzem, hogy ha kapsz ugyintezot akkor jo esellyel az a valaki egy indiai call centerbol fog beszelni hozzad.
Keszitsd elo a support ticketjeid sorszamat es probald meg veluk megertetni a problemad.
Az emailekre mar jo ideje nem hus-ver emberek valaszolnak hanem gepi support, szoval az egyetlen eselyed hogy elerj valamit az az ha felhivod oket.

Köszi, igen volt már szerencsém a Call centerjükhöz... Attól félek nem lesz egyszerű menet, de azért még nem igazán értem hogy így egyik pillanatról a másikra miért szüntetik meg.

Idézetet írta: Tinyo Dátum január 31, 2023, 23:34:21Nah további uodate van sajnos... Ma egyik pillanatról a másikra bezárták a Skrill számlám. Azért ez eléggé erős mert ügyfelük vagyok már a Moneybooker-es korszak óta. Írtam a supportnak de tesznek rá magasról

Annak idején én is jártam ugyanígy. Egyszer csak bezárták. Már MB korszak óta megvolt az accountom, használtam is (igaz, nem annyira gyakran), szerencsére pénz nem volt rajta. Akkor valahogy sikerült elérnem őket (írásban, nem telón), és javasolták, engedték is, hogy másik e-mail címmel nyissak egy új accot saját névre. Úgy emlékszem, semmiféle magyarázatot nem adtak a miértre. (lehet, hogy az esetet ebben a topikban is elpanaszoltam).

Csak úgy random biztosan nem zárnak be számlákat. Valami beindíthatta a "kizáró" rendszert. Több infó kellene ehhez.

#3952 február 01, 2023, 10:26:17, pukk
Egy idő után bezárják ha nem használod.
De nyithatsz újat ugyanazokkal az adatokkal.

szerk: pontosabban ha lenullázod




Idézetet írta: Admin Dátum február 01, 2023, 08:45:11Csak úgy random biztosan nem zárnak be számlákat. Valami beindíthatta a "kizáró" rendszert. Több infó kellene ehhez.
Ma ezt az infót kaptam, de nem lettem okosabb:
"In addition, regrettably, during a recent audit of your Skrill account we found reasonable grounds to discontinue our business relationship. Therefore, your account is now pending closure. Please withdraw your outstanding balance to a bank account in your name. Once your current balance is withdrawn, your account will be closed automatically. Please note that this decision is final"

Idézetet írta: Tinyo Dátum február 01, 2023, 19:13:54Ma ezt az infót kaptam, de nem lettem okosabb:
"In addition, regrettably, during a recent audit of your Skrill account we found reasonable grounds to discontinue our business relationship. Therefore, your account is now pending closure. Please withdraw your outstanding balance to a bank account in your name. Once your current balance is withdrawn, your account will be closed automatically. Please note that this decision is final"

Ők viszont észrevettek valamit a számládon, ami ellentétes a szabályzatukkal. Legalábbis a fentiek alapján.

Idézetet írta: Admin Dátum február 01, 2023, 21:28:55Ők viszont észrevettek valamit a számládon, ami ellentétes a szabályzatukkal. Legalábbis a fentiek alapján.

Persze azt értem, csak BET365-ön é 22BET-en kívül másra nem használtam. Mindegy nem dől össze a világ, jobb most mint amikor pénzt is tartottam rajta.

Nemrég derült ki hogy a magyar számlájuk megszünt,de a "support"-nak fogalma sincs miért nem tudnak befizetni rá.
Ha ez is vmi bot válasza akkor annyira is vehető komolyan.

Hello! Az lenne még kérdés nekem még van skrill bankártya befizetés megy a skrillhez otp kártya vagy csak paysafe?

Sziasztok,
A Skrillre befizetésnél már csak 3 opciót kinálnak :
1. Credit or Debit card
2. Paysafecard
3. Paysafecash

A banki átutalás-os feltöltés  megszűnt náluk.

Mivel KH Bankos vagyok ,így KH bankkártyával nem tudok felutalni a Skrillhez ,így megpróbáltam Wise kártyával ( Visa) ,de azzal sem engedte feltölteni a Skrill számlát.
Valakinek van infója ,hogy Wise bankkártyát miért nem enged használni a feltöltéshez?
köszi

Idézetet írta: csaba77_ Dátum február 12, 2023, 00:53:51Sziasztok,
A Skrillre befizetésnél már csak 3 opciót kinálnak :
1. Credit or Debit card
2. Paysafecard
3. Paysafecash

A banki átutalás-os feltöltés  megszűnt náluk.

Mivel KH Bankos vagyok ,így KH bankkártyával nem tudok felutalni a Skrillhez ,így megpróbáltam Wise kártyával ( Visa) ,de azzal sem engedte feltölteni a Skrill számlát.
Valakinek van infója ,hogy Wise bankkártyát miért nem enged használni a feltöltéshez?
köszi

Valószínű a Wise nem támogatja a gamblinget.
Nekem Bwinre sikerült befizetnem vele de a kifizetés már nem működött.
Skrillhez használj Revolutot,az még működik