Skrill Infó

Indította Milán, december 01, 2009, 19:27:02

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

csaba77_

* Újonc
Ok, ma délután is megpróbáltam, de ugyanaz a hiba.Sajnos ez fontos lenne nekem , hogy müködjön, mert ugyanigy rapid transzferrel tölteném fel a betfair számlámat,de ott sem müködik.Bankkártyával nem tudom, mert KH Bank-os vagyok.

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: csaba77_ Dátum január 24, 2023, 18:00:36Ok, ma délután is megpróbáltam, de ugyanaz a hiba.Sajnos ez fontos lenne nekem , hogy müködjön, mert ugyanigy rapid transzferrel tölteném fel a betfair számlámat,de ott sem müködik.Bankkártyával nem tudom, mert KH Bank-os vagyok.

Postan lehet venni paysafecardot.

csaba77_

* Újonc
Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 24, 2023, 20:30:39Postan lehet venni paysafecardot.
Szia ,Közben  irtam a Skrill-nek emailt ,kiváncsi vagyok a válaszukra. Ilyet még nem tapasztaltam ,hogy a sima banki átutalás sem müködik a Skrill-nél .
Ha más megoldás nem lesz rövid időn belül ,akkor marad a paysafecard .
Nálad egyébként müködik a Skrill feltöltés?

pukk

**** Tősgyökeres
január 25, 2023, 07:14:32 #3918 január 25, 2023, 07:17:10, pukk
Idézetet írta: csaba77_ Dátum január 25, 2023, 04:52:14Szia ,Közben  irtam a Skrill-nek emailt ,kiváncsi vagyok a válaszukra. Ilyet még nem tapasztaltam ,hogy a sima banki átutalás sem müködik a Skrill-nél .
Ha más megoldás nem lesz rövid időn belül ,akkor marad a paysafecard .
Nálad egyébként müködik a Skrill feltöltés?

Attól tartok ez nem a véletlen műve,hanem affelé haladunk hogy a bankok ne támogassák a skrillt,de ne legyen igazam.

Revolut kártyával,utalással fizess be inkább.

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: pukk Dátum január 25, 2023, 07:14:32Attól tartok ez nem a véletlen műve,hanem affelé haladunk hogy a bankok ne támogassák a skrillt,de ne legyen igazam.

Revolut kártyával,utalással fizess be inkább.

Azert ez nem igy megy.

Nyilvan a skrillnek van partneri kapcsolata a magyar bankokkal,hovatovabb szerzodese. Azt nem igen lehet csak ugy felrugni hogy holnap akkor nem toktunk fel skrillre. Foleg hogy van a skrillnek magyar bankszamlaja talan a Rafinal.
Tehat ha korlatozas lenne akkor siman kivennek ahogy anno kivettek a cryptos befizetest.

A skrill legalisan szolgaltat, nem csak gamblingre használható. Semmi az eg vilagon nem indokolja hogy tiltsak a feltoltest magyar bankokról.

csaba77_

* Újonc
Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 25, 2023, 10:37:32Azert ez nem igy megy.

Nyilvan a skrillnek van partneri kapcsolata a magyar bankokkal,hovatovabb szerzodese. Azt nem igen lehet csak ugy felrugni hogy holnap akkor nem toktunk fel skrillre. Foleg hogy van a skrillnek magyar bankszamlaja talan a Rafinal.
Tehat ha korlatozas lenne akkor siman kivennek ahogy anno kivettek a cryptos befizetest.

A skrill legalisan szolgaltat, nem csak gamblingre használható. Semmi az eg vilagon nem indokolja hogy tiltsak a feltoltest magyar bankokról.

Sziasztok ,
Írtam a Skrill-nek és tegnap este kaptam is választ:

Skrill Support Team
24/01/2023
20:18

Hello Csaba ,

Thank you for contacting the Skrill VIP Team.

I can confirm that there is an issue with bank transactions in your country at the moment. Please try with a different deposit option or allow a few days to try again.

We appreciate your understanding.

For any further questions, do not hesitate to contact us.

Kind regards,
Yessika
Skrill VIP Team

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Es ez mit jelent egyelore? Semmit. Nekem honapokkal ezelott nem irta jova a befizetest aztan irogatni es hivogatni kellett oket amig nehany nap utan megkaptam a penzem. Akkor is nyilvan valami hiba volt amit kijavitottak.

Ha a bankkartyas feltoltes nem mukodne, egy magyar bank kartyajaval, akkor aggódnek én is.

csaba77_

* Újonc
Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 25, 2023, 18:41:25Es ez mit jelent egyelore? Semmit. Nekem honapokkal ezelott nem irta jova a befizetest aztan irogatni es hivogatni kellett oket amig nehany nap utan megkaptam a penzem. Akkor is nyilvan valami hiba volt amit kijavitottak.

Ha a bankkartyas feltoltes nem mukodne, egy magyar bank kartyajaval, akkor aggódnek én is.
Szia ,
Most megpróbáltam bankkártyával is ( Mastercard ,K&H Bank) ,de azzal sem tudok beutalni a Skrill-hez!
Tehát sem bankkártya ,sem banki átutalás ,sem Rapid Transfer (Instant bank transfer) nem müködik a Skrill számla feltöltéséhez ....
Ki tudod próbálni nálad egy kisebb összeg feltöltésével ?
köszi

Tinyo

** Kezdő
Idézetet írta: csaba77_ Dátum január 25, 2023, 20:33:29Szia ,
Most megpróbáltam bankkártyával is ( Mastercard ,K&H Bank) ,de azzal sem tudok beutalni a Skrill-hez!
Tehát sem bankkártya ,sem banki átutalás ,sem Rapid Transfer (Instant bank transfer) nem müködik a Skrill számla feltöltéséhez ....
Ki tudod próbálni nálad egy kisebb összeg feltöltésével ?
köszi

Sajnos semmit nem enged, Paysafe-et sem. A vicc hogy nekem valamiért lement minuszba a számlám és írtak hogy egyenlítsem ki, de sehogy nem tudtam feltölteni... Az ügyfélszolgálat lezárta a ticketem azzal hogy utaljak át másik Skrill számláról  :bash:  Valami nagy baj lehet ott

csaba77_

* Újonc
Idézetet írta: Tinyo Dátum január 28, 2023, 23:29:57Sajnos semmit nem enged, Paysafe-et sem. A vicc hogy nekem valamiért lement minuszba a számlám és írtak hogy egyenlítsem ki, de sehogy nem tudtam feltölteni... Az ügyfélszolgálat lezárta a ticketem azzal hogy utaljak át másik Skrill számláról  :bash:  Valami nagy baj lehet ott
Nem tudom ,hogy mi történt a Skrill-rel ,mert január elején még minden müködött rendesen.
Tegnap is irtam nekik ,hogy sima banki átutalással sem tudok feltölteni és ezt a választ kaptam:

Hello Csaba,

Thank you for contacting the Skrill VIP Team.

I am afraid we still do not have a time frame on a fix. I hope we will have a resolution soon. In the meantime, please feel free to use an alternative deposit option. I am so sorry for the inconvenience.

If you have further questions, do not hesitate to contact us again.

Kind regards,
Denitsa
Skrill VIP Team

MessiÁs

**** Tősgyökeres
A kormany nem tithatja be a skrillt. Engedellyel mukodo penzugyi szolgáltató. Maximum azt teheti hogy kikoti mivel lehet majd befizetni az engedellyel rendelkező irodakhoz. Ehhez felesleges szarakodni a skrillel.

Egyebkent mi a helyzet a netellerrel. Az mukodik? Ugyanaz a cég.

guderian066

*** Haladó
Tegnap töltöttem fel a számlám paysafecard-al ami aztán ment is az egyik fogadóirodához :) Bankkártyám nincs.

spursBSB

** Kezdő
Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 29, 2023, 10:20:22A kormany nem tithatja be a skrillt. Engedellyel mukodo penzugyi szolgáltató. Maximum azt teheti hogy kikoti mivel lehet majd befizetni az engedellyel rendelkező irodakhoz. Ehhez felesleges szarakodni a skrillel.

Egyebkent mi a helyzet a netellerrel. Az mukodik? Ugyanaz a cég.

Én sem gondolom hogy betilthatja, de mégis az tűnik nekem most logikusnak, hogy elkezdtek valami b*szakodást velük.
Január 1-től elvileg korlátozhatják az engedély nélküli irodákat, illetve a bankoknak megtilthatják hogy ki-be küldjenek fogadóirodákhoz. Ezután nagyjából csak a skrill marad átjárónak (meg a neteller - bár én nem vagyok naprakész ezekkel, lehet van más is), akikkel nem hiszem hogy el tudnak bánni, de amíg a skrill sem látja át hogy mi a helyzet, inkább ideiglenesen letilt mindent.

Örülnék, ha azt írnátok hogy hülye vagyok és ennek semmi realitásalapja nincs, de akkor is ez ugrott be a szituról. Más különben miért csak a magyarokat sz*patnák... vagy ez globális?!

pukk

**** Tősgyökeres
Nem értem miért nem a Revolutos kártyát használjátok.Virtuális is jó.
Paysafecard 5% kártya meg 1% feltöltésnél.
Most azért kipróbáltam, működik  oda-vissza.
Egyre több banknál tiltólistára kerül a skrill.
Én már tavaly sem tudtam befizetni magnetbankos kártyával ide

pukk

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 25, 2023, 10:37:32Azert ez nem igy megy.

Nem is a skrill tiltja hanem a magyar bank