TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: artur33 Dátum május 21, 2013, 11:42:10
Ezek szerint nala van a gond.. :(
Van esetleg otlet,tipp mit alitsak be vagy telepitsek erre a rohadt telefonra??

Ez attól is függ, hogy milyen telefonod van és milyen rendszert, valamint böngészőt használsz. Először talán töröld az előzményeket, cookikat, stb  ;)

Idézetet írta: artur33 Dátum május 21, 2013, 10:45:23
Nagyon szepen kerek valakit segitsen vagy nezze meg valaki,hogy okostelorol megy-e nala??A sima oldalt szokom az szrt-nel hasznalni nem a mobil verziot,de a tippmixprot nem tudom megnyitni,felugrik egy ablak,hogy adatkapcsolat-problema es az van irva a weboldal nem elerheto..
Irtam nekik,de azt irtak mind itt korabban a kolleganak :'(
Segitsetek legyetek szivesek?! :-\


Én úgy tudom egyelőre csak tabletről megy. Olvastam valahol.

Idézetet írta: ncis88 Dátum május 21, 2013, 11:57:52

Én úgy tudom egyelőre csak tabletről megy. Olvastam valahol.

Sony xperia S android 4.0.4 Chrome böngésző gond nélkül megy az oldal

Idézetet írta: petikee Dátum május 21, 2013, 11:26:18
Szerintetek milyen gyors lesz a kiértékelés? 48 órát ír a GYIK-ban, de remélem, hogy ez csak valami vicc... :)

Viccnek kicsit erős!  ;D  (mint a székely favágós viccben)

Nem tudom hogy felvételről megy vagy sem, de a sport1 en most megy egy műsor a tippmixpróról, és osszák rendesen a rossz engedély nélküli irodákat...

hát ez remélem még fog fejlődni mer elnézve a tenisz mellékfogadásokat.. semmi hendikepp? lófasz

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 21, 2013, 12:05:08
Nem tudom hogy felvételről megy vagy sem, de a sport1 en most megy egy műsor a tippmixpróról, és osszák rendesen a rossz engedély nélküli irodákat...

Ez már nagyon is várható volt, s íme nem is kellett sokat várni rá... ;D

Csak én nem találom, hogy a tenisz meccseket, hogy értékelik ki feladás esetén (valószínűleg nem érvénytelenítik)? Viszont az, hogy mit jelen, hogy egy csapat gólt lő az ecsetelve van....

Idézetet írta: alexthebest Dátum május 21, 2013, 12:05:08
Nem tudom hogy felvételről megy vagy sem, de a sport1 en most megy egy műsor a tippmixpróról, és osszák rendesen a rossz engedély nélküli irodákat...

Versenyképes kínálatról beszél a csóka...hát ha monopolhelyzetük lesz akkor nem lesz versenyképes kínálat, mert nem lesznek rákényszerítve...nagyon remélem minimum 1 iroda megveszi majd a licenszet.

Idézetet írta: hege1010 Dátum május 21, 2013, 12:38:25
Csak én nem találom, hogy a tenisz meccseket, hogy értékelik ki feladás esetén (valószínűleg nem érvénytelenítik)? Viszont az, hogy mit jelen, hogy egy csapat gólt lő az ecsetelve van....

Úgy néz ki, 1 game szabály van, ilyet sem láttam még (hungarikum  ;D)

Szabályzat 40. oldal

Megjött nekem is a válaszuk, "természetesen" a hiba nálam van:

Köszönjük bejelentését. A probléma valószínűleg a nem megfelelő böngésző használatából adódik. Régebbi XP-knél (Sp3 vagy régebbi) merülhet fel ilyen gond.
Kérjük, hogy jelezze felénk, hogy milyen böngészőben próbálta megnyitni az oldalt!
Javasolnánk, hogy egy másik böngésző segítségével is próbáljon belépni a tippmixpro.hu-ra, pl. Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla.
Köszönettel:
a Tippmixpro csapata


Egy weboldal lényege, hogy minél több böngészővel használható legyen. Szerintük nem.  :bash:

S hogy illuszráljam mi is a hiba: a tanúsitvány tulajdonosa NINCS megadva. Ettől akad ki sok böngésző, teljesen jogosan.

Idézetet írta: Tomee886 Dátum május 21, 2013, 12:39:28
Versenyképes kínálatról beszél a csóka...hát ha monopolhelyzetük lesz akkor nem lesz versenyképes kínálat, mert nem lesznek rákényszerítve...nagyon remélem minimum 1 iroda megveszi majd a licenszet.

A kedvencem amikor arról sírt a csávó hogy a szemét külföldi irodák (többször is említve) engedély nélkül vannak jelen kis hazánkban és az a baj hogy ez itthon nagyon elterjedt. Erre a riportercsaj: De miért?  ;D ;D Hát ha ezen a kérdésen elgondolkodtak volna akkor nem egy ilyen gagyit raknak össze. Mert láthatóan nem arra törekedtek hogy akkor most felvegyék a versenyt a külföldi irodákkal. Itt az a fontos hogy ne más gazdagodjon meg a gönczi-félékből, hanem az ő helyzetüket megnehezítve a magyar állam.

Azt hiszem en elfelejthetem ezt az oldalt....
Barmit teszek nem nyitja meg :bash:

Csak tableten működik egyelőre!!!