TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



teniszben feladásnál itt is bukta van,mint tippmixen?

Idézetet írta: fjazej Dátum május 24, 2013, 13:01:46
teniszben feladásnál itt is bukta van,mint tippmixen?

Idézetet írta: benson Dátum május 21, 2013, 12:58:22
Úgy néz ki, 1 game szabály van, ilyet sem láttam még (hungarikum  ;D)

Szabályzat 40. oldal

köszi..hát ez szégyen,habár a tippmixnél jobb, ott ha egy labdamenet után feladják, már kuka, de azért itt se tették túl magasra a mércét..:D

én írtam nekik h lesz e a jövőben tenisz hendikepp náluk..

ezt írták vissza:
"Tisztelt Ügyfelünk! Tenisz hendikep-es fogadások jelenleg még nem szerepelnek Tippmixpro fogadási ajánlatunkban. Kérését jeleztük illetékes munkatársaink részére.
Fogadás ajánlatunk jelenleg is folyamatos fejlesztés alatt áll, célunk, hogy minden ügyfél elégedett legyen. Ezért kérését jeleztük illetékes munkatársaink részére.
Megértését köszönjük."

nemtudom mennyit számít, de írjatok nekik ha gondoljátok mit hiányoltok.. hátha tényleg elolvassa majd az illetékes

Idézetet írta: Spooner Dátum május 24, 2013, 18:50:36
én írtam nekik h lesz e a jövőben tenisz hendikepp náluk..

ezt írták vissza:
"Tisztelt Ügyfelünk! Tenisz hendikep-es fogadások jelenleg még nem szerepelnek Tippmixpro fogadási ajánlatunkban. Kérését jeleztük illetékes munkatársaink részére.
Fogadás ajánlatunk jelenleg is folyamatos fejlesztés alatt áll, célunk, hogy minden ügyfél elégedett legyen. Ezért kérését jeleztük illetékes munkatársaink részére.
Megértését köszönjük."

nemtudom mennyit számít, de írjatok nekik ha gondoljátok mit hiányoltok.. hátha tényleg elolvassa majd az illetékes

Meg lehet próbálni, bár egy "igazi" illetékesnek a tervezett indulás után egy évvel már kéne, hogy legyen fogalma arról, mik az ügyfelek által elvárt fogadástípusok.
Bár ha abból indultak ki, hogy tippmixen min volt forgalom, akkor persze nem elvárható.   ;D

az amúgy igaz, hogy 48 óra, míg kiértékelik a szelvényeket? :o ez egy rossz vicc?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum május 21, 2013, 18:56:02
A tippmixpro elindulása van/lesz kihatással a tippmixre. Gondolok itt arra, hogy utóbbinál is lesz 2/5 vagy 2/4?

Nemhiszem :D

Idézetet írta: fjazej Dátum május 24, 2013, 19:57:16
az amúgy igaz, hogy 48 óra, míg kiértékelik a szelvényeket? :o ez egy rossz vicc?

Dehogyis. Kb. félóra. Fogadtam már párat.

Idézetet írta: Pyriel Dátum május 24, 2013, 20:17:23
Dehogyis. Kb. félóra. Fogadtam már párat.

rendben köszi, akkor megnyugodtam..nem értem mért írnak akkor ekkora hülyeséget szabályzatba,habár a 48 órán belül van  :D

Még nem vett rá a lélek, hogy rámenjek erre az oldalra, de ha akarjátok nekik jelezni, hogy milyen legyen, akkor csak elég annyit írni, hogy nézzék meg a www.bet365.com - on. :)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 23, 2013, 21:40:55
Minden irodánál máshol van a tűréshatár, de biztos vagyok benne, hogy az újabb számláknál szigorúbbak.
Ugyanakkor ha csalást észlelnek, akkor nem korlátozás van, hanem zárolás.
A korlát annak szól, ha (vélhetően) nyereséges a játékos, mondjuk az arbitrázsok miatt

Maradjunk csak 1 irodán belül. Míg pl. tomiszi lazán nyert több milliót bet365-ön, addig másokat miért korlátoztak kisebb nyereség után? Persze aki albán másodosztályú meccsre akar rakni több 100.000 Ft-ot, az meg is érdemli. :)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 23, 2013, 21:40:55
Azért nem keverném a dolgokat, mivel az államnak vagy egy rendőrnek pont a szabályok betartatása, egyfajta példakép mutatás a feladata, míg egy "mezei állampolgár" vállán nincs ekkora teher.
Főleg azért veszélyes, ha valaki a hatalomba kerülve is lop (nyilván ember függő), mert az az utódainak is hivatkozási alap és szinte már felmentést is jelent.
Egyébként a politikusok jogilag legálisan "lopnak" például az állami, önkormányzati  megrendeléseken keresztül.

Azért ez eléggé demagóg duma, mert ez alapján azt mondod, hogy 1 egyszerű embernek nem kell becsületesnek lennie. Ha lenyúlják a buszon a pénztárcád, akkor is ezt mondod vagy inkább átkozod az illetőt? Na ugye. És ezzel megint csak kilyukadunk oda, hogy miért kínálnak sokszor rosszabb feltételeket nekünk az irodák. :)
(Ui.: az pont, hogy nem legális jogilag, ha a közbeszerzéseket manipulálják.)

#177 május 25, 2013, 11:33:16, Knapp
Idézetet írta: Tigris Dátum május 25, 2013, 10:08:06
Maradjunk csak 1 irodán belül. Míg pl. tomiszi lazán nyert több milliót bet365-ön, addig másokat miért korlátoztak kisebb nyereség után? Persze aki albán másodosztályú meccsre akar rakni több 100.000 Ft-ot, az meg is érdemli. :)

Azért ez eléggé demagóg duma, mert ez alapján azt mondod, hogy 1 egyszerű embernek nem kell becsületesnek lennie. Ha lenyúlják a buszon a pénztárcád, akkor is ezt mondod vagy inkább átkozod az illetőt? Na ugye. És ezzel megint csak kilyukadunk oda, hogy miért kínálnak sokszor rosszabb feltételeket nekünk az irodák. :)
(Ui.: az pont, hogy nem legális jogilag, ha a közbeszerzéseket manipulálják.)

Mindössze arra céloztam, hogy sokkal nagyobb a felelőssége annak, aki szem előtt van.
Mindenkiben megvan a hajlam, hogy megszegjen szabályokat itt-ott (sőt, van aki kifejezetten törekszik rá), ha jól működne a kiválasztás, akkor viszont "pozícióba" azok kerülnének, akik tudatosan törekednek a szabályok betartására és betartatására, illetve akiknek nem anyagi szükségletük, hogy megszegjék azokat.
Ehelyett - ezt napjainkban is bebizonyosodik - most lehet akármennyit lopni, csalni, hazudni, mert "nagyszerű" hivatkozási alap, hogy emútnyócév.
Egyébként meg igen, más elvárásaim vannak egy "vezető" (cég- vagy állami, mindegy) felkészültségével és erkölcseivel kapcsolatban. Más a felelősségük és a hatásuk is sokkal nagyobb a társadalomra. Ez nem felmentés a zsebtolvajnak, csak más kategória.

A korlátozással kapcsolatosan pedig talán már írtam, hogy az irodák igazi ellenfele az arbitrázsban utazó játékos, mert ő folyamatosan, hosszú távon nyer, azaz mindig az irodák veszítenek ellene.
Egy simán nagy téttel játszó játékosnál, ha nyereséges is, van rá esély, hogy előbb-utóbb szépen visszabukja az összeget.
Az, hogy "sokszor rosszabb feltételeket kínálnak nekünk az irodák", akár lehetne a tomiszi féle nyertes játékosok miatt is, de egyébként sem értem, hogy konkrétan mire gondolsz...
Ha egy iroda régebben adott bónuszt, de már nem, annak sok oka lehet, a szorzókban pedig talán csak az interwetten büntet minket (és bizonyos országokat) a "származásunk" miatt.  :)

Ez itt már nagyon off...
Folytassuk máshol! (máskor? hehe)

Buzzancsok ezek, honvéd meccs nincs a kínálatban. Ők is tudják hogy tuti meccs :D

Ezt a 48 órát én se értem. Élőben fogadtam egy tenisz meccs végeredményére. 1 percel a vége után már jóváírták a nyereményt