Napi tipp - Szeptember 20.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Szeptember 20.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!



2019.09.20. 06:00
Tenisz, ITF women Shymkent
Bakhmutkina - Avanesyan
tipp: Bakhmutkina
odds: 3,25
office: bet365

A kazah "sztyeppen" a tornákat halomra rendező shymkenti sportcentrumban a héten ITF tornát rendeznek. Azt a tornát amelyet Bakhmutkina 2017 -ben már megnyert. Az oddsokat alaposan eltolták az oddsmaistorék. Ez minimum 50%-50% -os találkozó, az odds eltérés amit Avanesyan tehetségének tudnak be a bukik, de szerintem ez a túlzott bizalom még korai, a fiatal tehetségnek még érnie kell. Bakhmutkinanak a meglevő 3,5 év korkülönbségéből adódó tapasztalat szerintem itt még óriási előny lesz. Nálam Bakhmutkina a favorit!

Jégkorong, Franciaország, 09.20. 20:30
GAP - Briancon
over 5.5
1.58
bet365

Briancon újdonsült tagja az első osztálynak, kis idő kell nekik míg igazán belerázódnak ebbe a közegbe. Egy gólerős ellenféllel találkoznak ma is, ami gólgazdag mérkőzést eredményezhet.

Sziasztok!

Időpont: 2019.09.20. (19 óra 10 perc)
Esemény: Foci AUSZTRIA: 2. Liga (Grazer - A. Klagenfurt)
Tipp: több mint (3.5) gól
Odds: 2.37
Iroda: bet365
Indoklás:

Grazer most került fel a Liga2 be és ehhez képest igen jól szerepel hiszen a harmadik helyen áll a bajnokságban!

A. Klagenfurt jelenleg első helyen áll a bajnokságban és idegenben is igen harcos!

Mindkettő csapatnak igen nagy a motivációja a győzelemre hiszen akkor jobban erősítik a helyüket!

Nagyon jó gólszerzők vannak a csapatban mindkettő oldalon ez meghozhatja a gólokat!

jégkorong ERSTE Liga

DAB - DEAC 2019.09.20, 18:00
tipp: 1x
odds: 1.50
iroda: betclic

Mindketten nagyon jól indultak a bajnokságban, de a mai meccs után valaki már nem lesz 100%-os.
A DEAC-nál volt némi jövés-menés, de szerintem nagyjából változatlan a csapat ereje.
A DAB jelentősen átalakult, igen jó keretet hoztak össze célirányosan igazolva + végre érkezett a csapathoz egy normális edző is. Ez meg is látszik eddig, nagyon magabiztosan nyerték az első két meccsüket. Talán a döntőt is elérhetik idén, legalábbis a top4-et biztosan.
Ez a mostani DAB szerintem nem kap ki otthon ma, minimum az OT-t eléri, de inkább azt tippelném hogy rendes játékidőben nyer.

Soccer » France » Ligue 1
Strasbourg - Nantes
Tipp:x2
Odds:1,59
Pinnacle

Indok: Nagy problemaja van a strasbourgi csapatnak a golszerzessel, ezert estek ki az EL selejtezokon is , tul defenziv a csapat , tobbszor jatszanak 5-2-2-1, ami neha szeretnek ha atvaltana 3-5-2, de ez eddigi eredmenyek azt igazoljak , h ez nem fog nekik menni. Elolvastam a hireket mindket csapat honlapjarol, nagyon vedekezos focira van kilatas(igaz van egy jo par serultje is a Strasbourgnak), de a statisztika is a vendegeket igazolja ugy vedekezesben mint pillanatnyi forma szerint is, az utolso 4 strazburgi talalkozason Nantes nyert 3x.  Velemenyem szerint a Coulibaly-ek szepen behuzzak a meccset 1 gol kulombseggel. 

Soccer      Kazakhstan - First Division
2019.09.20.     13:00
Maqtaaral - Aktobe Zhas

tipp:3,5 gól felett
odds:2,55
betfair

A 2 csapat eddig még nem játszott 3 gól feletti mérkőzést egymás ellen.A hazaiak jó formában vannak legutóbbi 5 meccsüket megnyerték mig a vendégek elvesztették.A Maqtaaral a mérkőzés esélyese és remélhetőleg több gólt is szerez.

Sochaux - Guingamp
G/G és Döntetlen
Odds:4.75
Bet365

Egymás mellett tanyázik a két csapat, igen egyformák nincs nagy különbség köztük.A gólokat megrugjak és az 1 pont jó lesz.

SHL jegkorong
Malmo v Lulea
4.5 gol felett (hosszabbitassal)
1.55
Bet365


Soccer » Germania » Bundesliga
09.20. 20:30
Schalke-Mainz
Tipp: Döntetlen
Odds: 4.2
bet365

Hasonló játékerőt képviselő csapatok, bár a Schalke talán előnyben lesz, könnyen kiegyezhetnek végül remiben. A hétközi nemzetközi mérkőzések fényében is, habár ha jól látom, egyikük sem volt érintett.

Labdarúgás, Hollandia: Eredivisie, 2019.09.20. 20:00
Twente - Heracles
Tipp: Twente +0.5
Odds: 1.500
Iroda: Pinnacle

2019.09.20 20:45
Cagliari-Genoa  Cagliari 1,5 több lap
Odds:1,5
bet365

Az Olasz bajnokin két kemény csapat esik egymásnak,ahol általában villannak is a lapok.A hazai csapat részéről legalább 2-őt várok.Nálam a nap tippje.

Foci Premier liga    2019.09.20.     21:00

Southampton     -     Bournemouth

Tipp:hazai és G/G

Odds:3,75

Iroda:bet365

Indoklás: személy szerint én a hazaiakat egy kicsivel jobb csapatnak tartom mint az ellenfelüket.
viszont azt gondolom hogy lesz gólváltás a meccsen.
szerintem 1 szerény góllal 2:1-re nyer a Southampton.

Német jégkorong 19:30
Eisbaren-Köln
Tipp: 1. harmad 1,5 gól fölött
1,95
Tppmix

Soccer » Slovakia » 2. liga »
20 Sep 2019, 18:00
Poprad - Trebisov
tipp: 4,5 over
odds: 4,4
iroda: unibet

indok:
Klet szlovákiai derby. Terebes kiesojelolt, Poprad feljutásért egy majd. Tavaly ilyenkor 5:0 volt a vége. Mai tippem: 6:1