Game-Set-Match

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ostapenko - Mladenovic meccs... ide oda adják egymásnak a szettet :D

#1636 január 29, 2019, 20:48:54, butyi
Idézetet írta: Betman91 Dátum január 29, 2019, 20:41:13
Ostapenko - Mladenovic meccs... ide oda adják egymásnak a szettet :D
6-1 0-6 6-0  ;D ;D ;D
le is jött az under 3 szettben :D

Idézetet írta: butyi Dátum január 29, 2019, 20:46:30
6-1 0-6 6-0  ;D ;D ;D
le is jött az under 3 szettben :D

Ostapenko voltam ezen a meccsen... nem mondom, hogy nyugodt voltam a második szett után...  ;D ;D

Szerintem ennél nagyobb pech nincsen mint ami most velem történik....
Megfogadtam hogy...
Peng S - Yastremska D. meccsen 17,5 felett lesz a játékok száma első szett 0:4-nél és 5 játékban break labdái is voltak hogy szerezzen ott is gamet... de végül 17 játék lett pont..
Boulter - Alexandrova meccsen Bolutert fogadtam első szettre, adogatott a szettért....
Tomljanovic - Kozlova meccsen Kozlova első szett(adogatott is a szettért és két szettlabda is volt)
Muguruza - Barthel meccsen második szett 0:1-nél Barthelt raktam meg második szettre(0:4 volt Barthelnek és kikapott)
és ilyenkor ne legyen ideges az ember  :bash:

Pro és kontra: On-court coaching

Kapjon vagy ne edzői segítséget egy játékos meccs közben? Olvasd tovább


Tudtok olyan oldalt, ahol élőben részletes statisztikát tudok nézni!? Speciel most WTA StPetersburg lenne érdekes, szóval csak a komolyabb versenyek... ITF nem érdekes...

*eredmenyek.com kevés, mert kellene nekem a nyerők és a ki nem kényszerített hibák száma...



Lesz ma egy Sonego - Carballes Baena meccs Buenos Aires-ben. Valamiért Sonego a favorit...

2.10 körül van Beana...

Szerintem ez simán value, világranglistán kb egy szinten vannak. Egymás elleni mérlegük 2-0 Baenanak. Salakon ráadásul olasz pályán verte meg Baena Sonego-t.

Sonego most kvaliból jött, ott nyert kettőt (érdekes, hogy két olasz cimbije ellen kellett játszania, a második meccsen fel is adta ellene Giannessi). Első körös meccsén pedig Jarryt verte meg, de egy pocsékul játszó Jarryt, ráadásul óriási szél volt és össze vissza fújta a labdát... Talán a két kavalis meccs és Jarry legyőzése miatt lehet favorit Sonego.. 🤷🏻‍♂️

Cordobában múlthéten mindketten a második körben búcsúztak, de amíg Sonego az ATP újonc Londero ellen esett ki, addig Baena a salakmenő, ráadásul hazai pályán játszó Delbonis ellen kapott ki döntő szettben...

Nem mondom, hogy betonbiztos tipp, de van benne érték.

*Mire megírtam, már csak 2.00 Carballes Baena...


Idézetet írta: zsivany20 Dátum február 13, 2019, 11:24:32
Lesz ma egy Sonego - Carballes Baena meccs Buenos Aires-ben. Valamiért Sonego a favorit...

2.10 körül van Beana...

Szerintem ez simán value, világranglistán kb egy szinten vannak. Egymás elleni mérlegük 2-0 Baenanak. Salakon ráadásul olasz pályán verte meg Baena Sonego-t.

Sonego most kvaliból jött, ott nyert kettőt (érdekes, hogy két olasz cimbije ellen kellett játszania, a második meccsen fel is adta ellene Giannessi). Első körös meccsén pedig Jarryt verte meg, de egy pocsékul játszó Jarryt, ráadásul óriási szél volt és össze vissza fújta a labdát... Talán a két kavalis meccs és Jarry legyőzése miatt lehet favorit Sonego.. 🤷🏻‍♂️

Cordobában múlthéten mindketten a második körben búcsúztak, de amíg Sonego az ATP újonc Londero ellen esett ki, addig Baena a salakmenő, ráadásul hazai pályán játszó Delbonis ellen kapott ki döntő szettben...

Nem mondom, hogy betonbiztos tipp, de van benne érték.

*Mire megírtam, már csak 2.00 Carballes Baena...

Sonego - Carballes Baena 5-7, 1-6 - - - - - 2.10  :ok:

Dubai kvaliban miutan az elso kiemelt nyert, a 2., a 3. es a 4. kiemelt eleg latvanyosan dobta a meccset  ;D Voegele mindket szettet duplabrekkel kezdte, Jakupovic 3 gemet hozott ossze, Hercog pedig szettelonyben 5-5 utan vesztett 8 jatekot zsinorban  ;D Persze lehet hogy csak veletlen mind... De azert kivancsi vagyok hanyan kerulnek LL-kent a fotablara.

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 16, 2019, 12:04:52
Dubai kvaliban miutan az elso kiemelt nyert, a 2., a 3. es a 4. kiemelt eleg latvanyosan dobta a meccset  ;D Voegele mindket szettet duplabrekkel kezdte, Jakupovic 3 gemet hozott ossze, Hercog pedig szettelonyben 5-5 utan vesztett 8 jatekot zsinorban  ;D Persze lehet hogy csak veletlen mind... De azert kivancsi vagyok hanyan kerulnek LL-kent a fotablara.

Huh, na ezeket én is szoktam figyelni, de nem vagyok teljesen tisztában, hogyan is működik ez... Kérlek mondj már erről pár szót, hogy hogyan is függ össze itt pl az első kiemelt győzelme a többiek buktájával!?  :)

Azt már megfigyeltem, hogy kerülni kell a kvalikat, mert sima zakók után vidáman, favoritként várják a főtáblás meccsüket LL-ként egyes játékosok ilyenkor... Csak nem látom át a működését ennek a rendszernek...

Ha vannak akik visszalepnek a fotablarol (serules, egyeb okok miatt), akkor a kvali utolso koreben vereseget szenvedo kiemeltek jonnek szepen sorban a helyukre mint LL, szerencses vesztes. Az ATP-nel viszont (ha jol tudom) el az a szabaly hogy nincs sorrend felallitva a kiemeltek kozott, hanem kozuluk sorsolnak, tehat nem mehet biztosra senki.
Igen, en is ezert nem szeretek a kvali utolso fordulojara tenni. Ok az oltozoben tudjak hogy lesznek varhato visszalepok vagy sem, siman dobhatnak meccseket igy.
Voegele mar ott van a fotablan  :)

#1649 február 18, 2019, 17:36:08, alexthebest
Nem meglepo hogy mindharman a fotablara kerultek, de legalabb csinalhattak volna ugy mintha sportemberbol lennenek  :redchug: