PKR Póker

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Van ez a 3D-s póker. Elkezdtem vele játszani. Folyton hallom, hogy valaki, nevez, vagy Oh my god-ot mond... stb.
A hivatalos oldalukon is olvastam, hogy  a játék közben lehet sok-sok dolgot csinálni.
Pl: Beszélgetni,tapsolni,nevezni..stb
Erre nem jöttem rá. Melyik bill. lenyomásával lehet előhozni, hogy mit szeretnénk mondani?
Valaki help!

Idézetet írta: csimav Dátum július 13, 2009, 09:32:51
Sziasztok!
Van ez a 3D-s póker. Elkezdtem vele játszani. Folyton hallom, hogy valaki, nevez, vagy Oh my god-ot mond... stb.
A hivatalos oldalukon is olvastam, hogy  a játék közben lehet sok-sok dolgot csinálni.
Pl: Beszélgetni,tapsolni,nevezni..stb
Erre nem jöttem rá. Melyik bill. lenyomásával lehet előhozni, hogy mit szeretnénk mondani?
Valaki help!

Erre kiváncsi lennék mit tudsz erről modani, mik a tapasztalataid eddig? mennyit fizettél be? pontos linket megadod plz?

#2 július 13, 2009, 19:55:06, Milan
....

Nem fizettem be, csak freerollokon játszok és játékpénzel.
Letöltöd a progit, regelsz, letölt pár updétet beállítod a karaktered, elmented és lehet játszani.
Nekem nagyon tetszik.



Reklám nélkül....

Hello

Két éve játszottam evvel a pókerrel, dehát ez csak játékpénzes, vagy lehet befizetni is, de az arra jó hogy a karakterednek a külsejét változtasd öltöztesd. Úgy emlékszem hogy amikor játszol az ablak alján van 4 buborék és ott lehet beállítani a mondandódat és katt rá!

Én kb. 1 hete játszom itt  idáig  jónak tűnik.

25$-t fizettem be és most állok 43-nál, pár órás cash után....    :beerchug:

Remélem nem kiabáltam el semmit   :-X

#5 július 13, 2009, 19:55:22, Milan
Idézetet írta: csimav Dátum július 13, 2009, 10:16:18
....


Jü kis reklám a thefloposoknak!!  :P ;)

#6 július 13, 2009, 19:55:38, Milan
Idézetet írta: tibi181818 Dátum július 13, 2009, 18:36:30
Idézetet írta: csimav Dátum július 13, 2009, 10:16:18
....


Jü kis reklám a thefloposoknak!!  :P ;)

Akkor te nem a hivatalos honlapot nézted :)

Ugyanis az itt van: http://www.pkr.hu/      itt nincs reklám   :cya:

Idézetet írta: gigazo Dátum július 13, 2009, 19:50:01
Idézetet írta: tibi181818 Dátum július 13, 2009, 18:36:30
Idézetet írta: csimav Dátum július 13, 2009, 10:16:18
....


Jü kis reklám a thefloposoknak!!  :P ;)

Akkor te nem a hivatalos honlapot nézted :)

Ugyanis az itt van: http://www.pkr.hu/      itt nincs reklám   :cya:

Én csak azt néztem ami ide volt kirakva! ;)

Nekem nagyon tetszik!

Kb 2 hete játszom itt de mindez idáig nem fizettem be semmit, csakis a saját erőből gyűjtött pénzre törekszem.
4 buborék van a lap alján középen, azokkal tudod kiválasztani, hogy a karaktered milyen műveletet hajtson végre :)

0.0$-al vagyok bent és sokszor már megjártam hogy volt 0.9$-om és elcasheztem... sok idióta játszik itt is mint mindenhol máshol...

Én csak ajánlani tudom!

Sziasztok! Én még nem játszottam 3D-s poker teremben.... megéri? Véleményetek?:) Lehet hogy kipróbálom!

Be tudtok lepni a kliensbe?