Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#45 november 10, 2009, 15:52:41, csacsa44
Hát ezt nem bírom benyelni bazmeg: Tue 09-11-10 12:30    Wawrinka Stanislas - D. Guez   ATP Tour    1       1.10
Svájci köcsög, baszná szájba az összes rohadt, mocskos szarfaszú alpesi tehenet, vezúvarcú majom... Bazmeg, hihetetlenek ezek a meccsek, komolyan mondom.. De az leghihetetlenebb, hogy ilyen meccseket játszok.. Tökmindegy, hogy 10 forinttal, vagy 1000 forinttal játsza meg valaki, nem ez a lényeg, hanem az, hogy ez a kis köcsög leadta a meccset a másik köcsögnek, aki meccs előtt gyorsan lepippantotta fizetségül.... 

Rohadjon meg az összes köcsög játékos a Vive Menorca csapatában!
A vége előtt 2 és fél perccel mennek 7 ponttal és addig balfaszkodnak amíg 4,5 fél másodperccel a vége előtt ellenfél jön, 2 pont előny és képesek bazdmeg szándékosan faltolni mikor az ellenfél jön a saját palánkja alól. Még pacsizott is a két mocsok. Persze bedobja az ellenfél a két büntetőt, és a Menorca pedig még dobóhelyzetig se jut 4,5 sec alatt...hosszabbítás. Persze én úgy fogadtam rájuk, hogy rendes játékidőbe kellett volna nyerniük...
Áhhh... :bash: :bash: :bash:

Az a tetves rangerses büdös istókja, megint tettem rájuk x,2 -be hát nem kikapnak azt a határbocos kalózkurva öreganyját, aki szigonnyal eszi a mácsikot...

Idézetet írta: Lacapi Dátum november 28, 2009, 15:34:54
Az a tetves rangerses büdös istókja, megint tettem rájuk x,2 -be hát nem kikapnak azt a határbocos kalózkurva öreganyját, aki szigonnyal eszi a mácsikot...

Múlthéten a Celtic-kel jártam ugyanígy :redchug:

#49 december 19, 2009, 19:38:54, Lacapi
A tetvedék Hannover félidő 0-2-ről a 92.percben kikapott 3-2-re, hogy a tűz égesse meg őket....  :redchug:

áááh   :bash: :bash:
'ssza meg a Colorado!

Ezennel megfogadom, hogy a fórumba soha többet nem írok véleményt. Mert mindenbe belekötnek vagy kifordítják a szavaidat.

Bazd szájba azt a kardnyelő kurva anyádat Djokovic! Nyomorék geci!

Rohadt qurva életbe hogy a PSG már megint kikapott :bash: főleg otthon...

Kibaszott, köcsög, fasszopó dortmundi gecik!!! Emberemlékezet óta nem kaptak ki otthon ettől a fos Frankfurttól erre most megteszem őket DNB-be aztán kiszopnak......hogy verjétek egymásba büdös köcsög banda!!!! :fakk2: Tegnap teszem a Sportingot 1,x-be 1.03-ért, h kerek legyen az odds kiszopnak....ma meg ezek a gecik basszák el a kedvem. :hanyas:

Idézetet írta: rosco Dátum február 07, 2010, 19:32:29
Kibaszott, köcsög, fasszopó dortmundi gecik!!! Emberemlékezet óta nem kaptak ki otthon ettől a fos Frankfurttól erre most megteszem őket DNB-be aztán kiszopnak......hogy verjétek egymásba büdös köcsög banda!!!! :fakk2: Tegnap teszem a Sportingot 1,x-be 1.03-ért, h kerek legyen az odds kiszopnak....ma meg ezek a gecik basszák el a kedvem. :hanyas:

1. Szerinted akkor soha többet nemfognak kikapni, vagy mégis hogy gondoltad? Minden sorozat megszakad egyszer...
2. Gratulálok hogy 1.03 ért sikerült betenned

sparco, tudjuk, hogy véded a csapatokat, de ez itt a Gumiszoba...itt tombolni kell, s kötelező is.  :D

Ide az ember azért jön be, hogy káromkodjon, s ne magyarázatokat adjon, hogy kire miért fogadott..  ;)

Itt a büdös kurva fasszopó állat gecit is bele lehet verni a Bolognába... ;D

Idézetet írta: Milan Dátum február 07, 2010, 21:50:09
sparco, tudjuk, hogy véded a csapatokat, de ez itt a Gumiszoba...itt tombolni kell, s kötelező is.  :D

Ide az ember azért jön be, hogy káromkodjon, s ne magyarázatokat adjon, hogy kire miért fogadott..  ;)

Itt a büdös kurva fasszopó állat gecit is bele lehet verni a Bolognába... ;D

Ja baz :D Lehet átkéne írni a nevem CSÉSZ-re (Csapatok Érdekvédelmi Szervezete) :D
De igazából most nemis erről van szó, csak nemszeretem a buta embereket :D

Idézetet írta: sparco Dátum február 07, 2010, 21:58:49
Ja baz :D Lehet átkéne írni a nevem CSÉSZ-re (Csapatok Érdekvédelmi Szervezete) :D
De igazából most nemis erről van szó, csak nemszeretem a buta embereket :D

omg  :o

Na akkor fasszopó csicska geci Wenger, hogy nem volt képes venni egy telibekúrt csatárt   ;D :crazy: :bash: :noway: :redchug:  >:( :bash:  ;D  :D