Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bassza meg a jó kurva anyját az összes San franc. giants meg Tampabay faszfej. Rohadjon ki a tetves, mocskos, kibebaszott, belük. Kiirtani az összeset :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: pityu20412 Dátum május 22, 2010, 08:37:29
Bassza meg a jó kurva anyját az összes San franc. giants meg Tampabay faszfej. Rohadjon ki a tetves, mocskos, kibebaszott, belük. Kiirtani az összeset :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Csak jelzem, hogy tegnaptól inter-league meccsek vannak a baseball ligában. Ilyenkor általában több a bukta és nehezebb tippelni. Ugye eddig csak a két ligán belüli csapatok játszottak egymással, most meg néhány mérkőzésig keresztezik őket és jön a szívatás fogadási szempontból...

nem buktam olyan észveszelytőt kicsivel több mint 15000ft :'( de jó tudni, köszi

Neeeem  hiszeeeem el, hogy szinte mindig döntetlen miatt bukom a tippjeim egy részét. :bash:  :knuppel2:
Most is a svéd-cseh hoki pár másodpercen múlt... :'(

Baszódjon meg az összes tetű, mocsok, bundás löweni geci! Otthon kiszopni 7 góllal a Füchse Berlintől, mikor a stabil BL helyért még kellenének neki a pontok. FÉRGEK. :tickedoff:

Idézetet írta: rosco Dátum május 23, 2010, 19:23:33
Baszódjon meg az összes tetű, mocsok, bundás löweni geci! Otthon kiszopni 7 góllal a Füchse Berlintől, mikor a stabil BL helyért még kellenének neki a pontok. FÉRGEK. :tickedoff:

Huh ezt a meccset én is majdnem megtettem, de elálltam tőle, mert túl alacsonynak találtam a szorzót a rizikóhoz képest...

Szakadjon rá az ég a buzi Portugál fociválogatottra... képesek voltak 0-0at játszani az elbaszott Zöld-foki Köztársasággal!!! A teljes bankrollom elment rajtuk! Hihetetlen... :noway: :noway: :noway: :noway:

#97 május 24, 2010, 23:01:28, gezuka
Idézetet írta: dynand Dátum május 24, 2010, 22:20:52
Szakadjon rá az ég a buzi Portugál fociválogatottra... képesek voltak 0-0at játszani az elbaszott Zöld-foki Köztársasággal!!! A teljes bankrollom elment rajtuk! Hihetetlen... :noway: :noway: :noway: :noway:


igy jartal baratom.. legkozelebb kis csicska baratsagosra ne tegyél..egyébként is hülye aki tesz rá, föleg ha all in-al...:D:D:D sajnalom, de ezentényleg csak nevetni tudok:DDDDD

Idézetet írta: gezuka Dátum május 24, 2010, 22:57:40

igy jartal baratom.. legkozelebb kis csicska baratsagosra ne tegyél..egyébként is hülye aki tesz rá, föleg ha all in-al...:D:D:D bocs baratom ezen csak nevetni tudok:DDDDD

Köszi az együttérzést, de az én fejemben is megfordult, hogy barátságos meccsre nem kellene fogadni, de nem egy szinten van a két csapat... legalább tanultam belőle

fel a fejjel.. vb-n visszajön.. ;)

Safina a nyomorék kurva anyádat aki nem tanított meg szerválni és hogy egy fél lábú nyomorék banya leüssön a pályáról, a break előny megtartásáról meg fogalmad sincs, huzzál innen el te rusnya dög, remélem 200on kívűlre kerűlsz hamarosan

Safina rohadjon meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Megfosztott sok-sok pénztöl,én hülye 5-0-ás vezetésénél tettem rá mondván,hogy fix nyeremény és tessék kikap......... :bash:

Zvonareva sem dugott még majommal. Holnap reggel ezt már nem mondhatja el magáról. Vagy ha igen, akkor hazudik.
Nagyon meg fogom baszni, amiért kikapott. Rég fájt már így -1 euró.  :bash:
De ha ott lesz még Safarova, őt is. ...

Safinának szerencséje van.  :D Azért egy majomnál is van határ.

Mondjuk Ivanovic is nagyott játszott. A dagi Kleybanova nagyon alázta, de mivel rá nem fogadtam, ezért őt nem bántom.
Kis cuki... Semmi köze már a teniszhez.


Szakadjon a csarnok az összes fasszopó, túlfizetett, csaló, geci  barcelónai  kosarasra!!! Mocskos, szemét banda! :drak:

Rohadt mocskos vuvuzelás buzik............  :fakk: Nagyon fasza a hangulat, hogy akadjon a torkukon, hogy aztán a seggükön jöjjön ki...  :fakk: