Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Most már tudom mi ez a kedves gumiszoba részleg.  :D

Idézetet írta: Giggsy Dátum június 18, 2010, 23:43:17
Most már tudom mi ez a kedves gumiszoba részleg.  :D

Nem ér offolni ;D ;D
Egy bazmeg a beugró ;D ;D

baz+ ha egyszer véletlenül eltalálnék egy focit, keressetek meg és lőjetek le, vmi kurva nagy baj történt velem...  :crazy2: :uglystupid2:

A jó qrva anyjukat ezeknek a hollandoknak, akiknek elég az egy gól, de leginkább a japán törpef@szoknak, akik meg nem akarnak jobban kikapni, vagy netalántán döntetlent játszani!!!!!!!
Bezzeg, ha a mieinkek lennének itt.
Ááááááááááááááá :redchug:
Vettem be xanaxot kettőt, most iszom egy fél vodkát, császtok! :great:

A mocskos kurva anyátokat tetves buzi, cigány olaszok, rohadjon meg az össze fattyú  kibaszott cigány. Mi a fasz folyik, hét már semmi sem szent. Elmentek a jó kurva anyátokba, meggyújtani kevés volna az egész kibaszott bandát. Ezt nem hiszem, de mia picsának is raktam ezekre a fasszájuakra.... :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: >:( :fakk: :fakk: :fakk:

Elmehet a jó büdös faszba spanyolország!!!

villa te utolsó rohadék senkiházi a faszért nem bírsz belőni egy tizenegyest, hogy tört volna el a lábad, amikor barcelonába igazoltál :fakk:

Azta rihes rohat=dt kurva anyatokat del- es kozep amerikaiak pont most nem tudtok bundazi egyet nem raktam meg a meccs vegere h dontetlen lessz de folraktam az egesz banlomat arra h a szunetben legalabb donti lessz na holnap tolthetek ujra :bash:  :bash: :bash:

#128 június 23, 2010, 18:05:09, Gery185
Anglia te nyomorék buzi csapat, annyira szarok vagytok, hogy megérdemlitek, hogy mégegyszer elmondjam a véleményem rólatok.. Rooney bazmeg te vagy a Fifa10-ben a vágókép is ?? Takarodj onnan a picsába, fasz se kiváncsi rád, hogy egy retkes Algériát nem vertek meg, és egy Szlovénia ellen is csak 1-0-ra nyertek.. Green neked meg rohadjon le a kezed, te nyomorék hülye..

Szerencsétlen parasztok, remélem a németek kiütnek titeket, mert senki se kíváncsi rátok!!

Idézetet írta: Gery185 Dátum június 23, 2010, 17:56:04
Anglia te nyomorék buzi csapat, annyira szarok vagytok, hogy megérdemlitek, hogy mégegyszer elmondjam a véleményem rólatok.. Rooney bazmeg te vagy a Fifa10-ben a vágókép is ?? Takarodj onnan a picsába, fasz se kiváncsi rád, hogy egy retkes Algériát nem vertek meg, és egy Szlovénia ellen is csak 1-0-ra nyertek.. Green neked meg rohadjon le a kezed, te nyomorék hülye..
Maradéktalanul egyetértek veld Gery, köcsög kis buzik, rooney is elmehet a 3,14csába, ennyi ziccert elkúrni....

Csesződjön  meg az összes szerb buzi!!! Négy perc alatt beszopni két kibaszott gólt ettől a töketlen aussie válogatottól. Egy kúrva x is elég lett volna erre kiszopnak ezek a szerencsétlenek, hogy megint egy rohadt tippen menjen el e mixem. Basszátok seggbe egymást rohadt gecik!!!

Olasz digók, nagyobb szerencsétlen nyomorékok vagytok, mint az angolok, hogy ebből a fostalicska csoportból nem vagytok képesek tovább bukdácsolni, hogy aztán a hollandok ellen kieshessetek.. Kannavárót remélem mindannyian  :segg: -be toljátok a hazaúton.. Bár lehet még élvezné is.. Nyomorékok, remélem EB-re nem juttok ki.. :fakk:

Cibulkova! Szájba leszel baszva, de úgy, hogy a lépedet is kiokádod, és addig verlek egy ütővel, míg már az anyád se ismer rád, aki a világra szart!  :fakk:
4:0-ról, két brék után elbukni az első szettet egy senkiházi szarjankó ayumi morita ellen bazmeg?!  :redchug: hogy a szaros kurva mindenedet, le fogom vágni mindkét kezedet egy baltával, és belebaszlak egy kád sósavba, hogy rohadnál meg!  :knuppel2:

A jó kurva anyátokat retkes útfelújító parasztok, hogy miattatok állok 30 percet és lekésem a meccset és nem tudom megtenni a fogadásaimat, amiket végre hibátlanul kiírtam. És ha már ott támasztjátok a lapátot, legalább azokat a kibaszott csatornafedőket hoznátok szintbe  :bash: :bash:

u.i.: baszódj meg rúni az angol nyomorék haverjaiddal együtt :crazy:

A jó kurva anyját a retkes uruguayi bíróbrigádnak vakegerek haza velük