Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Mi a tetves büdös gecis kurva anyjukat csináltak ezek a féreg oroszok az olaszok ellen?!?!?!?!

12-9nél mondom kikapcsolom, elkönyveltem, h behúzva, erre tessék ...

Ilyen csalást gyerekek!!!!

Tud valaki valamilyen infót, h mi a kurva anyjukat csináltak?

Idézetet írta: forzainter Dátum szeptember 04, 2010, 21:12:17
Mi a tetves büdös gecis kurva anyjukat csináltak ezek a féreg oroszok az olaszok ellen?!?!?!?!

12-9nél mondom kikapcsolom, elkönyveltem, h behúzva, erre tessék ...

Ilyen csalást gyerekek!!!!

Tud valaki valamilyen infót, h mi a kurva anyjukat csináltak?

Gondolom azt , amit a görögök ellen is, ott 5-1-ről lett 7-7, itt meg 12-8-ről 12-12. Az utolsó negyedben sorra mentek az emberfórok oda-vissza, talán az olaszok többet kaptak, meg kaptak kettőst is, de ez nem magyarázat, a ruszkik is kihagytak 3-at azt hiszem, de az olaszok mindet beverték bombagólokkal. Az oroszok végig sok helyzetet hagytak ki, volt két jó sessionjük, azzal húztak el. Hülye picsák nem vitás, akármennyire is balfasz hülye picsák Ők a favok az aranyra -sajnos-..

Ezt már nem bírom!!!! Azt a jó redvás román kurva anyját bassza meg ez a montenegerói-román banda.. Nagy nehezen átvették a vezetést erre 30 mp-vel a vége előtt kapnak a románok egy fórt, persze beverik, montenegróiak nem is nagyon védekeztek, mondom "fasza".. Montenegró támad, 12 mp-vel vége előtt kettős emberfórt kapnak, persze rögtön időkérés. Montenegrói faszkalap pálya közepén melengette a labdát 0:04-nél dobta előre, egy passz, lövés, persze nem gól.. Szaros 1.16-os odds és ilyet megeszek újra és újra... Én is lehet hibáztam, de Montenegrót ennél többre értékeltem, menjenek a jó büdös kurva anyjukba!!!

Idézetet írta: Gery185 Dátum szeptember 05, 2010, 19:10:54
Ezt már nem bírom!!!! Azt a jó redvás román kurva anyját bassza meg ez a montenegerói-román banda.. Nagy nehezen átvették a vezetést erre 30 mp-vel a vége előtt kapnak a románok egy fórt, persze beverik, montenegróiak nem is nagyon védekeztek, mondom "fasza".. Montenegró támad, 12 mp-vel vége előtt kettős emberfórt kapnak, persze rögtön időkérés. Montenegrói faszkalap pálya közepén melengette a labdát 0:04-nél dobta előre, egy passz, lövés, persze nem gól.. Szaros 1.16-os odds és ilyet megeszek újra és újra... Én is lehet hibáztam, de Montenegrót ennél többre értékeltem, menjenek a jó büdös kurva anyjukba!!!

Minden szavad aranyat ér, de ez rajtam sem segít.  :bash:

Jó hogy mikor nem teszek a retkes MU ra akkor persze nyernek. Hogy szakadna rá Fergusonra.
Persze a Barca se tudta megverni otthon a szerencsétlen Hercules.
És amit ez a kettő meghagyott, azt a tetves Preston vitte el, mert persze 83. perctől 1.05ös oddsal kapnak 3 gólt, és úgy kikapnak mint a sicc.
Áhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Van olyan ember, aki megmodja a tutit, mi a a fene történik mostanában a Bundásligában? Múlt fordulóban Gladbach idegenben rúg hatot, most otthon egyet sem, és közben kap négyet. Attól a Frankfurttól, akit eddig csak vertek.

A büdös kurva életbe nem tudtak eggyel kevesebb gólt lőni kielbe azok a tetves kézilabdás gecik :bash: :bash: :bash:

A kurva tetves mencsesztei anyátokat, egyesével szopkodjátok le fergüszön faszát. MU  :noway: :noway: :noway: :noway: rakás szarok vagytok, nem nyertek idén lófaszt se kis buzik  ;D

Bazd szájba azt a fasszopó mocskos kurva édesanyádat aki a világra hozott te ekeorrú geci! Remélem valaki kettétöri a pályafutásodat, mást nem kívánok neked csak ezt, szemét patkány Ibrahimovic!

Mit tett az a szemét már megint? :) :great:


A kurva életbe! Úgy látszik a telibevert Sparta Praha sem képes normális teljesítményre a városi rangadón hokiban a Slavia ellen.
2. harmad közepe de reménytelen....
Jah, és a brazil női kosárlabdázók is elmehetnek a fenébe. :bash:

A faszszopó még a levegőből is belövi 1-3.

Azért szépen belehúztak, aminek én is örülök. :beerchug:

Huh, visszavonok mindent a Spartával kapcsolatban!!! 3. harmadban 4-et ütöttek!
Én már csak az utolsó 1-2 percet láttam, mert teljesen lemondtam róluk, de kellemesen megleptek! :)
De ez már Bejött topikba való! :)
Remélem sokan csalódtak kellemesen úgy mint én! :beerchug: